• Cena...
    • Absolutny ignoranti.... nekomunikuju....
    • pridete o nervy....
    • davaju nefunkcne/vymislene Traking Number.... aky sa objednavka tvarila ze je na ceste...

- potreboval som pneu, za 2 tyzdne ma cakala STK, potreboval som uz prezut
    - objednal som pneu o ktorom tvrdili ze je skladom
    - obratom prisiel potvrdzovaci email, Traking Number , ze objednavka je na ceste
    - reku fajn, za 2 dni mam pneu doma....

- bohuzial..... 2 dni pred STK tovar NIKDE!!

- Traking Number co poslali je najskor vymislene cislo, bez linku na prepravcu, co som skusal kurierou ziadny system ho nepoznal
    - dovolat sa im nedalo - nemaju telefon..
    - na emaili a kontaktne formulare neodpovedaju... nikdy....
    - firma vobec nereagovala...
    - v ich systeme stale bolo ze tovar je na ceste....
    - stutocny stav objednavky zakaznik nema sancu vypartat...

- zrazu vola kurier, ze ma dobierku, ale bol na uplne inej CUDZEJ adrese
    - dorucenie som musel stopnut, a tovat osobne vyzdvihnut v Depe

- za ten stres ci stihnem STK mi tie 3 usetrene eura ozaj nestali...
    - nakupujte inde, tak kde komunikuju a kde daju skutocne funkcne TrackingNumber.....

Važeny,

Ďakujeme Vám za komentár!

Je nám ľúto že ste nespokojný s našimi službami, a sme Vám povďačný že ste poukázali na nedostatky v našom systéme.
    Vsetky recenzie, aj pozitivne aj negativne su vylucne napisane od nasich zakaznikov, recenzie nepiseme sami, ani tie pozitivne.

• Okamžitá reakcia predajcu

Pneumatiku nebolo možné doručiť, preto bola objednávka zrušená a peniaze vrátené.

• Dobré ceny
    • Trošku som sa obával po čítaní recenzií, ale všetko prebehlo bez problémov. 8.4.19 prevod za Continentaly a 11.4. ich kuriér nechal na montážnom mieste vybranom na stránke.

Pri objednávke mi nešlo zmeniť zle číslo karty , ale predajca posle aj údaje na prevod.

Reakcia obchodu giga-pneumatiky.sk

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie!

Veľmi nás teší, že ste spokojný s našimi službami a dúfame, že budete našim zákazníkom aj pri Vašom ďalšom nákupe.

• Ceny
    • Komunikácia
    • Doprava

Tovar som si objednal a počas 4 dní mi prišlo 5 rôznych emailov s toho sa 2 ani prečítať nedali a v ostatných sa písalo dodáme vám tovar nedodáme dodáme na polky proste zmätok a ked som tam zavolal tak pani sa síce snažila ale ani sama poriadne nevedela čo robí tak som okamžite zrušil objednávku s týmto obchodom nechcem mať už nič spoločné nezlákajte sa na nízke ceny nestojí to za to a už vôbec nie ak to potrebujete súrnejšie

Važeny,

Váš tím giga-pneumatiky.sk

• Žiadne dobré vlastnosti tento predajca nemá.
    • Varujem a neodporúčam tento obchod
    • Lákavé ceny ,hrozná komunikácia .Recenzie sú pravdivé okrem jednej ktorú si asi napísal predajca sám.
    • Výhoda: Recenzie hovoria za všetko
    • Neodporúčam a varujem.

Kupujte a presvedčte sa sami ak ste si nedali poradiť.

• asi najlacnejšie pneu
    • dlhá doba doručenia je asi na úkor najlepšej ceny

Objednávku som vykonala 5.4. a nedostala som žiadne potvrdenie o objednávke. Následne som písala mail asi o 4 dni na to, že či to evidujú a rýchlo odpísali že áno a že šak mi potvrdenie prišlo do mailu. Tak mi na moju žiadosť poslali ešte raz.
    Potom pri doručení potvrdenia objednávky sa dočítate že bude ku Vám doručená do 3 až 5 dní po odoslaní nimi (čo však neviete kedy bude)
    Odoslali ich 13.4. a kurier ich doniesol 18.4. Tak už ich mám :))))).
    Komunikácia s obchodom bola cez e-mail bez problémov a zrozumiteľná.

Dobry den,

Ďakujeme Vám za komentár!

Je nám ľúto, že nie ste kompletne spokojný s našimi službami, a sme Vám povďačný, že ste poukázali na nedostatky v našom systéme.

Váš tím pneumatikypriamo.com

• Na dnešnú dobu neuveriteľné dlhé dodanie.
    • 30.3.2018 som si objednal pneumatiky a do dnešného dňa ich nemám.

Vazeny,

• dobré ceny
    • platba na účet v Tatrabanke
    • dlhšia doba dodania
    • zahraničný subjekt

Objednal som si a zaplatil pneumatiky 15.12.2017 a až potom som zistil že to je Rumunská firma a pneumatiky vozia z Nemecka mal som trošku obavy s komunikáciou a s dodaním. Trvalo to síce 6 dní od zaplatenia než mi prišli ale za ušetrené peniaze to stálo počkať. dodávateľ mi napísal predpokladané doručenie 27.12. dnes je 21.12.2017 a už ich mám nachystané na prezutie. Takže spokojnosť

Reakcia obchodu giga-pneumatiky.sk

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie!

• Nízka cena
    • výborná komunikácia
    • Nezistil som

Potreboval som stornovať objednávku a po prečítaní recenzií som začal mať obavy. Na moje počudovanie bola komunikácia veľmi dobrá, na emaily odpovedali obratom a za 5 dní bolo storno vybavené a peniaze vrátené. Buď som mal šťastie alebo sa táto firma zlepšila.

• Po dlhom boji mozno dostanete naspat svoje peniaze
    • Neoboznamili ma s problemom pri odoslani tovaru
    • Zahranicna firma so sidlom v Rumunsku
    • Pneumatiky ani neboli odoslane
    • Neodporucam tento e-shop
    • Podvodnici

Pneumatiky som objednal 14. Decembra. Zaplatil som kartou vopred, podla cisla sledovania zasielky boli pneumatiky dorucene na druhy den no nic mi samozrejme neprislo (odoslane boli z Nemecka). Cakal som do 1. Januara. Pneumatiky stale neprisli a neprisiel mi ziadny e-mail ani telefonat. Rozhodol som sa napisat e-mail a prisla mi od nich odpoved ze pneumatiky ani neopustili sklad. Zevraj problem s dodavatelskou sluzbou tak mi dali na vyber ci ich chcem poslat znova alebo ci chcem vratit peniaze. Nakolko ma o tom probleme ani nekontaktovali a po precitani recenzii som stratil doveru tak som za rozhodol pre vratenie penazi. Po 12 dnoch natahovania mi prisli na účet. Tento e-shop by mali zrusit.

• nemožnosť platby na dobierku
    • posielajú pneu z Nemecka

Objednal som si zimné pneumatiky, keď ani po 3 dňoch mi nedali vedieť, kde sa nachádzajú a čo je s objednávkou, začal som s nimi komunikáciu cez email aj cez telefón, kde mi tvrdili, že pneumatiky sú na medzisklade na Slovensku, pritom pri sledovaní u DPD ešte ani neodišli z Nemecka. Dvakrát ma uistili, že sú na medzisklade a že mi dojdu v priebehu dvoch dní. Tak som počkal. Po pár dňoch nič, tak som znova ich kontaktoval, kde som aj spomenul to, že som u prepravnej spoločnosti pracoval a viem, ako to chodí (keďže som vedel, že ešte to ani neodišlo) povedali mi, že pneumatiky vlastne ani neodišli z Nemecka. Prosím pekne, to už bolo asi 12 dní od podania objednávky, neviem presne, kto si to má pamätať. Tak mi navrhli o vytvorenie novej objednávky alebo vrátenia peňazí. Okamžite som chcel peniaze späť. Povedali, že v priebehu dvoch až troch pracovných dní, budem mať peniaze späť. Prešli dva dni a zas nič. Tak som ich kontaktoval, kde sú peniaze, znova mi sľúbili dva dni. Vtedy som už mal riadne nervy. Deň po tom poslednom sľube, mi pneumatiky zázrakom doniesol kuriér. Nechápal som, tak som znova volal, že čo s tým (peniaze som ešte na účte nemal a objednávka bola vystornovaná). Vraj to mám odmietnuť a že potom tie peniaze naskočia. Tak urobil som to tak, aj keď veľmi nerad. Našťastie sa peniaze vrátili za deň. Som veľmi trpezlivý človek, ale keď dva týždne sa človek naťahuje s nimi a vodia zákazníka za nos, je to veľmi smutné a neseriózne. A mimochodom, pneumatiky, ktoré poslali neboli nové, dezén bol už zjazdený, lebo v ten deň mi došli nové pneu a tie mali omnoho väčší dezén a omnoho viac lepili. Tie čo mi poslali nie! Neodporúčam!

• Nedá sa zaplatiť až po prevzatí tovaru kurierovi,dopredu platiť nič nebudem
  • Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• dlhá dodacia lehota, 17 dní od nabehnutia platby predom na ich účet
    • telefón uvedený na ich stránke nik nedvíha
    • musí sa platiť vopred
    • doručenie bez predchádzajúceho upozornenia

viac v tomto obchode nenakupujem a neodporúčam ho nikomu

• Cena cez heureku pekna
    • Cena na ich stranke už nie pekná

Ceny maju rozlične tam ina a tam ina. neodporučam a za cenu cez heureku vam ju nepredaju.

POZOR

• nič v porovnaní s ostatnými
    • -žiadna komunikácia.telefon dvíha nejaký rumun,ktorý sa sanží hovoriť po slovensky.
    • -neposielaju na dobierku.
    • -velmi zdlhavá komunikácia cez mail
    • -vobec neodporučam
    • -výber len z nekvalitných pneu nízkej ceny

-neodporučam nikomu

• nizke ceny pneumatik
    • nepredava na splatky - prichadzaju o zakaznika

predsa len sada pneumatik stoji okolo 500 euro a nepredavat to na splatky . kupim u konkurencie.
    nech vam šlape biznis :)

• lacne, doprava zdarma
    • dodacia doba 17 dni po opakovanej reklamacii
    • pred dodanim ma nikto nekontaktoval a tovar prevzali na vratnici bez overenia totoznosti
    • najhorsi e-nakup v mojej historii
    • sidlo spolocnosti Rumunsko
    • diakriticke znamienka v priezvisku nepouzivajte - meno necitatelne pri doruceni zasielky

neodporucam nikomu

• Výhodné ceny
    • Cena už zahrňuje dopravu
    • Možnosť platby kartou
    • Nemožnosť platby kurierovi pri dodaní
    • Zahraničná firma bez pobočky na Slovensku

Nemám problém tam nakupiť aj v budúcnosti.