Jednoznačne najlepšia cenová ponuka. Po prečítaní recenzií som bol mierne nedôverčivý ale všetko prebehlo hladko a za 5 dní boli gumy u mňa. Gumy podľa dátumu výroby majú pol roka. Za mňa OK

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie!

Veľmi nás teší, že ste spokojný s našimi službami a dúfame, že budete našim zákazníkom aj pri Vašom ďalšom nákupe.

Váš tím giga-pneumatiky.sk

• Zavádzanie že tovar je na sklade aj keď nieje
    • Komunikácia na 0
    • Nevyplácanie dlžnej sumy !!!!!

Objednali sme pneumatiky, písali majú-dodanie do 3- 5 dni.Vopred chceli platbu na účet Tatra Banky.Platba bola odoslaná tiež z Tatra banky. Po prijatí platby,poslali potvrdzujúci mail a poďakovali za platbu.Na to 2 deň dôjde mail,ze pneumatiky sú dlhodobo vypredané .Prosili sme o storno objednávky a o vyplatenie už odoslanej sumy. Poslali mail,ze ďakujú a všetky potrebné info na vrátenie peňazí boli prevedené.Aby sme kontrolovali svoj účet 2-3 dní boli písané. 3 deň a peniaze nikde ‼️‼️‼️Jedna hovorí, že je to rumunska firma,druhý hovorí nemecká firma Ďalšie kroky už bude riešiť náš advokát!!!!
    NEODPORÚČAM!!!

Ďakujeme Vám za komentár!

Je nám ľúto že ste nespokojný s našimi službami, a sme Vám povďačný že ste poukázali na nedostatky v našom systéme.
    Vsetky recenzie, aj pozitivne aj negativne su vylucne napisane od nasich zakaznikov, recenzie nepiseme sami, ani tie pozitivne.

Dodávame pneumatiky v priebehu 7 až 10 pracovných dní.

Váš tím giga-pneumatiky.sk

• Tovar dodany v kratkej dobe.
    • Pneu mi prišli už ako 2 ročne.Takže za 4 roky by som mal u nich asi objednat druhu sadu.NIKDY VIAC.

Pneu mi doručili až ako 2 ročne.Z toho 2 ks boli mierne zdeformovane ale, nie od pasok ale po obvode.Takže tento obchod už nikdy viac.

• najlacnejšie na webw
    • 5 týždnov čakania na vrátenie penazi za nedodanie tovaru

Objednal som si v giga pneumatiky, zaplatil, prisla mi odpoved ze dane peumatiky nemaju a mam si vybrat ine z ich ponuky. To som odmietol a vyziadal si peniaze naspät. Stornovanie nakupu aj odoslanie penazi na moj učet mi boli v zapäti potvrdene. Čakal som však 5 tyzdnov na to kym mi nabehli na učet!!!
    To som ich kazdy tyzden bombardoval meilami na co mi vzdy odpisali aby som im poslal cislo učtu a swift kod banky a slubovali ze do 4-5 dni mi to nabehne na učet.
    Nakoniec mi platbu za nedodany tovar vratili až po urgenciach z mojej banky.
    Takze ak chcete sponzorovat nejaku rumunsku firmu a date sa nalákat na najlacnejsie pneumatiky na webe nech sa pači.

• Najlepšie ceny pneumatík
    • Rýchlosť doručenia
    • Doprava zdarma, čo pri iných obchodoch pýtajú aj 2€ za každú pneu
    • Komunikácia

Najprv som sa informoval na ich web stránke cez live chat o stave pneumatík, dátum výroby, miesto výroby pneumatík, dátum doručenia, pracovník mi podal iba všeobecne informácie a nevedel skoro nič. Objednal som si 8 ks pneumatík Goodyear efficientgrip performance 2.
    Objednávka vyhotovená 25.3.2021 o 9:30, prišiel mi mail ze objednávku prijali, o par minút druhý že objednávku posunuli na expedovanie do skladu. Večer v ten istý deň o 23:30 prišiel ďalší mail že moje pneu nemajú všetky a budú expedovane po častiach. Navyše tento mail bol nezrozumiteľný keďže boli miesto písmen s diakritikou nahradené otaznikmi, pravdepodobne preložené automaticky keďže sa jedná o Rumunsku spoločnosť.
    Na ďalší deň 26.3.2021 mi volal kuriér o 7:30 že ma pre mňa pneumatiky, vraj je objednávka nejaká chaoticka a chcel vedieť koľko kusov som si objednal lebo boli balené po 2ks a každa dvojica mala vlastný dodací list v hodnote tých dvoch pneu, po vysvetlení situácie mi pneu do hodiny doručil, čo som bol prekvapený ako rýchlo boli doručené, netrvalo to ani jeden deň od objednania do doručenia.
    Celkovo som s obchodom veľmi spokojný, avšak by mali zapracovať na svojom systéme a lepšej informovanosti, komunikácii.
    Obchod môžem odporučiť. Bál som sa objednať kvôli veľa negatívnym recenziam no myslím ze tie platili len pre roky 2019 a 2018. Rok 2021 vyzerá byt už lepšie organizovaný.

• rýchle vybavenie objednávky
    • najnižšia cena na trhu
    • žiadne poplatky za dopravu
    • úplne nové pneumatiky (2 týždne staré)

V utorok 23.3. o 11 hod. som objednal pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance 2 205/55 R16 91V, zaplatené cez PayPal, na ďalší deň v stredu 24.3. o 9 hod. mi prišiel email, že objednávka je vybavená a pneumatiky boli odoslané s tým, že by mali byť doručené o týždeň 29.3. Na moje prekvapenie mi ešte v stredu 24.3. o 12 hod. volal kuriér, že mi ich doručí. Nečakal som takéto rýchle vybavenie a doručenie.

Pneumatiky sú navyše úplne nové - DOT 1021. S nákupom pneu v giga-pneumatiky.sk som teda nadmieru spokojný.

Váš tím giga-pneumatiky.sk

Rýchle dodanie, poštovné zdarma. Pneumatiky Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91V, made in germany, DOT 04/2021.!!! Perfektné. Odporúčam

Váš tím giga-pneumatiky.sk

• Rýchla dodávka bez poplatku za dopravu a dobierku

Obchod vrelo odporúčam .
    Rýchle dodanie , najnižšie ceny a žiadne poplatky za dopravu a dobierku.
    Určite nakúpim znova.
    28.2.2020 v nedeľu večer objednané 4 ks letných pneumatik Dunlop Sport BluResponse
    205/55 R16 91V za najnižšiu cenu na Slovenskom a Českom trhu.
    2.3.2021 doobedu pneumatiky dodané bez poplatku za dopravu a dobierku
    DOT 0521 made in Germany.
    Maximálna spokojnosť

• nízka cena

Spokojnosť, pneu došli bez problémov za celkom krátky čas.

Váš tím giga-pneumatiky.sk

• Neskutocna komunikacia !!!

PROSIM CITAT AZ DO KONCA !!
    Neskutocna skusenost !! do dnes nemam ani peniaze ani gumy!! objednane pneu na konci Novembra a dnes je 22 Decembra 2020 a ja nema ani pneumatiky a ani peniaze spat na ucte . Platbu som previedol na ucet a nasledne mi prislo potrtdenie o platbe . Asi po 5 dnoch mi prisiel e.mail s tym ze sa dodacia lehota predlzi lebo toho maju strasne vela .OK cakam dalej ...po asi dalsich siedmich dnoch ziadna expedicia pneu ani ziadne cislo na sledvanie zasielky ..namiesto toho e mail aby som im poslal cislo uctu a moje udaje aby mi mohli vratit peniaze ..od vtedy uz dalsi tyzden to bude a nemam ani peniaze ani nic...takze takto....volalm tam slovenske cislo na info linku a tam so mnou zacne zenska rozpravat po anglicky ...a ze nech zavolam za 10 minut...ok..volam za 10 minut a znova to iste ,ze nech teraz zavolam pre zmenu za 15 minut..ale jasne vsetko v anglictine !! takze volam na SK cislo a oni sa bavia zo zakaznikom v anglictine...takze s tymto predajcm nikdy viac !!! a odporucanie ? z mojej strany nikdy viac !!! objednaval som pneumatiky v celkovej hodnote cca 340€ a do dnesneho dna kedy pisem tuto recenziu nic !! ani peniaze ani pneu !! Dakujem viac neprosim giaga-pneumatiky !!!

Aj po tyzdni stale peniaze nemam spat na svojom ucte..musel som objednat v inom e shope !! je to podvodnicka firma a pozrite si aj recenzie na pneuamatikypriamo..je to jeden a ten isty subjekt podvodnikov !! tocia si peniaze zakaznikov tak by bolo asi na case podat na nich hromadnu zalobu(pokial su tu ludia s podobnym problemom) nakolko toto nie je fakt seriozny e shop a uz vobec by ho Heureka nemala mat medzi svojimi ponukami na zaklade tolkych negtivnych recenzii !! Na Heureke som predpokladal ,ze budu len overene e-shopy ! pokial niekomu dlzia peniaze vyzyvam vsetkych aby mi napisali na moj e mail: [email protected]
    Hromadne podanie tresteneho oznamenia dosiahne viac si myslim !! taketo pofiderne firmy nemaju co hladat na trhu !! mesiac si tocia moje peniaze presne mesiac je dnes co som 30.11.2020 vytvoril objednavku . Po storne objednavky asi po 3 tyzdnoch pytali moje bankove udaje co sice nechapem lebo som platbu robil prostrednictvom prevodu cize moje bankove udaje mali ...ale aj napriek tomu nemam do dnesneho dna peniaze na ucte !!!

Váš tím giga-pneumatiky.sk

• Dobre ceny, rychle dodanie, kvalitny tovar
    • Objednavate z Nemecka cez informacny system a firmu so sidlom v Rumumsku
    • Dobra komunikacia

Ja som bol spokojny, velky sortiment za vyborne ceny, co bolo na stranke bolo skladom a ziadne stare pneumatiky, ale vyrobene v aktualnom roku kupy. Uz som nakupoval 2x avzdy prisli nove pneumatiky v bezchybnom stave.

Važený pan Kubis,

Váš tím giga-pneumatiky.sk

Objednával som 20.05. o 20:08 hod. a 22.05. o 10:30 hod. som ich už mal doručené ;-) Recenzie som predtým nečítal, ale podľa všetkého rok 2020 je úplne odlišný, ako predchádzajúce. Za mňa veľmi dobrá skúsenosť ;-)

Váš tím giga-pneumatiky.sk

Po prečitaní recenzii som sa obaval ale veľká spokojnosť, odoslaná v pondelok a doručena v stredu a za skvelú cenu.

• Najnižšia cena
    • Doprava zdarma
    • Rychle dodanie

Kupoval som 4 pneumatiky goodride, bezkorenčna cena u nich ma predsvedčila, platil som vopred. Pri objednavani bola dodacia doba 7 až 10 dni. Na 4- ty den som ich mal doma a to aj s tym, ze som posielal peniaze na ucet. Pneu boli stare 3 mesiace!!! Uz sa mi stalo, ze som kupoval na slovenskej stranke, dodanie ihned nove pneu.... a prisli skoro 2 rocne.... Od giga-pneumatiky objednam aj najbližšie.

Váš tím giga-pneumatiky.sk

Po citani negativnych recenzii som mal obavy ale pneumatiky mi boli dorucene take aké som si objednala za najlepsiu cenu.
    Odporucam.

• Rychlo a spolahlivo

Po citani negativnych recenzii som mala obavy, ale pneumatiky mi boli dorucene na treti den od objednania a su presne take,ake som objednala, a za najlepsiu cenu.
    Odporucam.

• Zdarma doprava !!

Dobrý deň budem sa snažiť recenziu zhrnúť a skátiť!! Po tom čo som čítal recenzie som sa velmi bál toho či mi prídu pneu keď si objednám ...po dlhom váhaní som sa rozhodol to rysknúť... kupoval som celoročné pneu goodride r 17 ...cena bola najnižšia 46eur za gumu ...a to ešťe k tomu doprava zdarma no super ...ušetril som cez 50 eur určiťe a zato si môžem vlastnoručne vymeniť olej a filtre.....Bol som stotožnený s tým, že to bude trvať 2 týžne tak ako písali recenzie a aj sám predajca ...ale hovorím stojí mi to zato ..počkám si ale bol som neskutočne milo prekvapený objednávku som urobil v Sobotu hneď som to aj kartou zaplatil v Pondelok mi prišiel mail, že to posielajú a áno tie čísla objednávky no neviem či bluda alebo nezmysel proste ma to nezaujíma ale dnes čiže v Stredu mi ráno prišiel mail , že dnes mi to budú doručovať a aj doručili a všetko v poriadku išlo to buď z Nemecka alebo Rumunska no mne je to jedno boli doma za 3dni čo niekedy nedokážu ani len Slovenské obchody!! Čo si učtujú prepravu od 15e do 20eur . Cenu podla mňa velmi robí to, že keď chcú dať najnižsiu cenu +dopravu zadarmo musia niekde ušetriť a to podla mňa na ludoch zbitočne nebudú niekoho platiť aby zdvíhal telefón a dalšieho aby odpisoval na maili ...ja som nevolal a nepísal...načo tam mám vyvolávať ..kedy čo a ako :D ..najbilžšie určite objednám zas u nich a prajem im vela úspechov a hlavne nech si tieto zviky zachovajú ďalej najnižšia cena a doprava zadarmo.

• Nikdy viac
    • Žiadna komunikácia
    • Len a len ojeb

Váš tím giga-pneumatiky.sk

Obchod neodporúčam,dlhá dodacia lehota. Tri krát som volala,prvý krát povedali ,že dodaju v stredu,potom dali zlé čislo balíka,ktoré patrilo inému zakáznikovi. V piatok keď konečne dorazili,tak som zistila,že sú už 2 roky staré DOT 0917. Nikdy Viac v tomto obchode