Ani po mesiaci mi neboli zaslané peniaze na môj účet za vrátený tovar.Projektory boli úplný šit.

Reakcia obchodu GiftWorld.sk

Dobrý deň.

Ospravedlňujem sa za chybu, pravdepodobne nastala nedopatrením a peniaze Vám už boli zaslané späť na účet.
    Čo sa týka projektorov nočnej oblohy tak Vaša nespokojnosť je možno pre to, že na čas sme zmenili dodávateľa kvôli nedostupnosti daného produktu a je možné že tento dodávateľ mal projektory horšej kvality čo sa navonok nezdalo. V každom prípade máme v ponuke už len pôvodné projektory, ktoré sú kvalitnejšie.

S pozdravom tím obchodu GiftWorld.sk

• rýchlosť vybavenia objednávky

výhodná cena

• Rozny tovar na jednom mieste aky inde neponukaju

Dobry obchod

• rýchle vybavenie

objednávka sa rýchlo vybavila, a kedže som ja urobila chybu pri zadaní mailu, neprišiel mi potvrdzujúci mail o objednávke,napísala som im, či som teda ozaj objednala a o 2-3 dni bol tovar u mna.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Pravdupovediac, neviem o com sa bavíme, tovar som si objednal 3.5.2016, v sledovaní stavu objednávky je napísané "čaká na naskladnenie", to znamená, že ste ho ešte neodoslali a teraz sa ma pýtate, ako som spokojný s tovarom, ktorý som dostal???

Reakcia obchodu GiftWorld.sk

Dobrý deň.

Je nám ľúto, že ste dostali e-mail na hodnotenie skôr ako tovar. E-maily zasiela automaticky systém heureky a ten mi ovplyvniť nevieme.

S pozdravom tím obchodu GiftWorld.sk