termo pohar na pivo skvely vyborna cena rychle dorucenie darcek k objednavke doporucujem obchod

cena i doba dodania

maximálna spokojnosť

VŠETKO PREBEHLO V PORIADKU.

• tovar prišiel v poriadku, s tovarom som spokojná
    • super ceny
    • nebolo mi oznámené, že príde kuriér s tovarom
    • na každom tovare je veľká nálepka Giftworld, ktorá zakrýva návody na použitie, rôzne upozornenia od výrobcu a pod.

Super rýchlo

• Tovar som si vybral podľa ceny,rýchle doručenie,spokojnosť.Bol to môj prvý nákup v tomto obchode.
  • Obchod poplietol moju adresu a tak som tovar nedostala.

Reakcia obchodu GiftWorld.sk

objednávka, na ktorú ste napísali recenziu bola z Vašej strany zrušená a vytvorili ste novú objednávku.
    Adresu zadávate Vy, ako zákazník a z našej strany nemáme dôvod ju meniť. V každom prípade ste si novú objednávku nechali poslať cez službu Zásielkovňa.sk do Vášho mesta, kde čaká už 2 týždne na vyzdvihnutie.

S pozdravom,
    obsluha obchodu GiftWorld.sk

Boxer prišiel rýchlo ale je troška ako keby takým škriabnuty

Rychle dorucenie, no trosku slabsia kvalita vyrobku - Darčeková ploskačka

V pohode

• rýchle vybavenie objednávky, výborná komunikácia...

• Rýchle doručenie, dobré ceny

• objednal som tovar z obchodu, samozrejme ako darček. Zo všetkých obchodov posielajú tovar zabalený. Z tohto obchodu mi poslali tovar v priesvitnej fólii, že aj "slepý" z diaľky musel hneď vedieť čo je to za tovar. Takže prekvapenie úplne pokazené. Ďakujem Giftworld.

Reakcia obchodu GiftWorld.sk

pokiaľ má tovar dostatočne pevnú krabicu, nie je dôvod ho baliť do ďalšej krabice. Fólia je šrandard a keď ste to chceli ako darček, stačilo to napísať do poznámky a tovar by bol v čiernej fólii.

S pozdravom obsluha obchodu GiftWorld.sk

dobrá cena, rýchle doručenie.

• Rychle jednanie.

• Prišiel mi iný tovar ako som si objednala. Žiaľ, z časových dôvodov som si nemohla objednať iný a tento vrátiť.
    • Komunikácia 0 bodov. Očakávala by som, že ma o dodaní iného tovaru ako som si objednala aspoň informujú.

Dobrý deň.

Pravdepodobne sa pomýlili skladníci pri balení tovaru, v každom prípade ste nám mohli zavolať a poslali by sme Vám cez kuriéra správny produkt na výmenu. Nenastala preto chyba v komunikácii ale chyba pri balení tovaru nakoľko máme dva produkty, ktoré majú identické balenie ale rozdielny nápis na produkte.

S pozdravom obsluha obchodu GiftWorld.sk

• Komunikácia na výbornú - veľmi slušne a ústretovo reagujú do pár hodín.
    • cena mnou vybraného produktu spolu s dopravou lepšia ako u konkurencie

Veľmi ústretový a zodpovedný prístup k zákazníkovi, aký som tu zažila, ma presvedčil o tom, že tu rada nakúpim opäť, keď budem niečo z ponuky tohto obchodu potrebovať.

Tovar síce prišiel rýchlo, ale vôbec to nebol tovar, aký bol na obrázku čo sa týka rozmerov. Pri vrátení tovaru trvalo cez 2 týždne, kým mi vrátili peniaze.

Dobrý deň.

Zlý rozmer bol spôsobený tým, že sme tovar objednali od iného dodávateľa aby sme zabezpečili čo najnižšiu cenu produktu a nevšimli sme si iný rozmer. Peniaze boli vrátené včas a to v súlade s obchodnými podmienkami s ktorými ste súhlasili.

S pozdravom GiftWorld.sk

• Dostupnosť tovaru