• Rýchlosť

Rýchle jednanie a vybavenie objednávky. Cena výhodná....Super.

• Rychlost dorucenia
    • Kvalita
    • Velmi prehladny e-shop
    • Mily personal

Vsetko prebehlo skvelo. Objednavka bola dorucena v cas a personal bol velmi mily.
    Odporucila by som kazdemu :)

• Fajn ceny
    • neprehľadné potvrdenie o objendávke
    • chýba platobná brána

Akože to, že kam a koľko mám zaplatit je neviditeľné. Som čakal na email s týmito informáciami a nakoniec som to malým našiel v už doručených emailoch.

Takisto by mohli popracovať aj na webe. Hlavne že mi prišla info do emailu o opustenom košíku bez toho aby som im vôbec dal súhlas so spracovaním osobných údajov.

Reakcia obchodu GETGAME.sk

Dobrý deň p. Gombár,

ďakujeme za Vašu recenziu. Všetky informácie o platbe Vám boli doručené obratom v emaily ako ste vyklikali počas objednávky. Skúsime popracovať na fonte :) ak ste to nevedeli hneď nájsť.
    Ceníme si názor na web, bol zmenený nedávno, ďalšie rozsiahle zmeny neplánujeme. Opustený košík je automatický modul, ktorý nijako neporušuje GDPR keďže používa len Vašu emailovú adresu cez, ktorú sa nedá osoba určiť ak má všeobecnú adresu ako je napr. gmail, zoznam atď.

Prajeme krásny deň

Peter
    GETGAME.sk tím

• Rýchle odoslanie a doručenie
    • Rozumná cena
    • Nedá sa platiť priamo kartou, len prevodom

Objednal som si Xbox Series X, zaplatil prevodom a na ďalší deň tovar odoslali. Objednávka v nedeľu poobede a v utorok bola doma. Spokojnosť.
    Rád by som zaplatil priamo kartou a stiahol odosielaciu dobu na minimum, ale nehnevám sa.

Super cena a rýchle vybavenie objednávky

• Rýchle vybavenie, veľká spokojnosť

• Cena, rychlost dodania
    • Nic

• Okamzita reakcia na otazky
    • rychle dodanie tovaru

S tymto obchodom som maximalne spokojny. Vrelo odporucam. Vzdy ochotní pomoct hoc aj s vyberom vhodneho tovaru, alebo s instalaciou jednotlivych produktov.

• Promptne vybavenie
    • Priatelne ceny

S nakupovaním hier a príslušenstva prostredníctvom tejto firmy som veľmi spokojný. Bude to už pár rokov a za ten čaš ani raz nenastal problém s objednávkou. Či už s hrou, slúchadlami alebo samotnou konzolou. Vrelo odporúčam ako hráčom tak aj rodičom, ktorí si zakladajú na spoľahlivé doručenie a stopercentný stav zásielky.

• Dobra cena
    • Rychle riesenie objednavok

Ja osobne som poslal na druhy ucet platbu a oni pomohli vyriesit.
    Su super.

• Dobrý prístup
    • Lepšie ceny oproti iným obchodom

• Rychlost dodania
    • Komunikacia
    • Ziadna

Maximalna spokojnost

• Rýchlosť

Prijemna a efektivna komunikacia zo strany predajcu.

Absolutna spokojnost

• Rýchly a profesionálny prístup

• široký sortiment gamepadov
    • oproti konkurencii ničím nevyniká (cenou určite nie)
    • komplikované osobné vyzdvihnutie tovaru - firma sídli ďaleko od centra v sídle úplne inej firmy, pripadá mi to ako niekoho bočný kšeft
    • notifikačná správa o tovare pripravenom na vyzdvihnutie neobsahuje lehotu v ktorej si môžete tovar vyzdvihnúť - pán majiteľ začne po 48hodinách vyvolávať.

Reakcia obchodu GETGAME.sk

Dobrý deň p. Krištof,

je nám ľúto, že ste neboli spokojný s našimi službami. Notifikácie sa posielajú k zákazníkovi takmer okamžite a je v nich veľa detailov, o možnosti odberu, čase odberu, spôsobe platby a dobe uloženia tovaru, ktorá bola vo vašom prípade 3 pracovné dni. Na 6.deň sme Vám volali, či o daný tovar ešte máte záujem - mohli sme objednávku už dávno pred tým stornovať, no prozákaznícky prístup nam to nedovolil, preto sme vám ešte zavolali. Tovar, ktorý ste si u nás zakúpili ste nevedeli kúpiť inde za takúto cenu takže sme radi, že aj napriek vašej negatívnej recenzii - sme opäť raz dokázali doručiť tovar, ktorý je v už v limitovanom počte.

Peter Bóry
    Sales Manager

• Rychle vybavenie tovaru
    • Vyborna komunikacia obchodu

V getgame nakupujem pravidelne uz roky, tovar vzdy dodany na cas. Dobre ceny. Urcite odporucam.

• ceny
    • sortiment
    • komunikácia
    • flexibilita
    • nemožnosť platiť kartou pri online nákupe (jedine pri osobnom odbere)