• Platba bola hneď prijatá a Elektr.licencia mi bola poslaná až na druhý deň!! Neodporúčam!!!

Dobrý deň p. Florianová,

bohužiaľ váš kód vám bol doručený až na druhý deň, pretože ste spravili niekoľko objednávok (bankový prevod, platobná karta) a poslali ste nám niekoľko správ emailom. Preto sme museli až manuálne spracovať Vaša objednávku keďže systém nevedel určiť automaticky, ktorú rušíte a ktorú nie. Na budúce ak chcete predísť chaosu, určite odporúčame spraviť jednu objednávku so správnym spôsobom platby.

GETGAME.sk tím

• široký sortiment gamepadov
    • oproti konkurencii ničím nevyniká (cenou určite nie)
    • komplikované osobné vyzdvihnutie tovaru - firma sídli ďaleko od centra v sídle úplne inej firmy, pripadá mi to ako niekoho bočný kšeft
    • notifikačná správa o tovare pripravenom na vyzdvihnutie neobsahuje lehotu v ktorej si môžete tovar vyzdvihnúť - pán majiteľ začne po 48hodinách vyvolávať.

Dobrý deň p. Krištof,

je nám ľúto, že ste neboli spokojný s našimi službami. Notifikácie sa posielajú k zákazníkovi takmer okamžite a je v nich veľa detailov, o možnosti odberu, čase odberu, spôsobe platby a dobe uloženia tovaru, ktorá bola vo vašom prípade 3 pracovné dni. Na 6.deň sme Vám volali, či o daný tovar ešte máte záujem - mohli sme objednávku už dávno pred tým stornovať, no prozákaznícky prístup nam to nedovolil, preto sme vám ešte zavolali. Tovar, ktorý ste si u nás zakúpili ste nevedeli kúpiť inde za takúto cenu takže sme radi, že aj napriek vašej negatívnej recenzii - sme opäť raz dokázali doručiť tovar, ktorý je v už v limitovanom počte.

Sales Manager

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

Pre nákup v tomto obchode som sa rozhodol pre najnižšiu cenu z relevantných ponúk. Nakupovanie tovaru prebehlo bez problémov.
    Problém nastal keď som mal vlastný problém s použitím zakúpeného tovaru a dovolil som si predajcu poprosiť o pomoc. Dnes je to už týždeň a predajca doteraz nereagoval. Zrejme preto, že platbu za tovar získal a tým to pre neho skončilo.

Dobrý deň p. Jašík,

nakupovanie tovaru, jeho doručenie atď. všetko prebehlo bez problémov. Preto nás veľmi prekvapila táto negatívna recenzia. Po následnom zisťovaní s Vami sme zistili, že sme Vám neodpovedali z prostého dôvodu. Otázku, ktorú ste posielali ste zaslali na email [email protected] - tento email však nikdy nebol náš. Jednalo sa o preklep z Vašej strany. Bohužiaľ po rozhovore s Vami, je podľa Vás aj tak jednoznačné, že chybu sme spravili my, pretože aj napriek nesprávnej emailovej adrese, bola naša povinnosť odpísať.

Je to pravda, na emaily sa odpisovať má, avšak na také, ktoré sú aj doručené. Nám tento email, zo zrejmých dôvodov doručený nebol.

Nesúhlasíme s Vašou recenziou v plnom rozsahu keďže pochybenie na našej strane nebolo

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

Stránka ponuka možnosť platby Pay-palom. Po mojej platbe objednávka bola zrušená kvôli scammerom. Chápem. Nechápem- zruste tuto možnosť platby!

Dobrý deň p. Lord,

je nám ľúto, že ste museli zanechať neoprávnenú negatívnu recenziu. V emailovej komunikácií sme vám vysvetlili, že v prípade platby cez paypal zo zahraničia (nie SK alebo CZ) potrebujeme dodatočné potvrdenie resp. autentifikáciu kupujúceho. Keďže ste nič nedodali len ste bola nespokojná prečo je to tak, Vaša objednávka bola zrušená. Podľa vašej recenzii sme spravili správny krok a paypal právom vyhodnotil Vašu objednávku ako potencionálne podvodnú.

Ďakujem

• Ziadne
    • Pomala komunikacia

Dobrý deň p. Anonym (Wagner),

pri svojej objednávke digitálneho kódu ste dali platbu prevodom na účet. Ak ste chceli kód obratom odporúčame PayPal a nie prevod bankový, ktorý trvá aj 1 deň. Keďže ste nám, ale následne po urobení objednávky poslali email s veľkým smajlíkom, že už nechcete svoj kód, lebo ste kúpili inde. Domnievame sa, že celá Vaša objednávka bola spravená len za účelom obdržania dotazníka ohľadom spokojnosti s nákupom a zanechania anonymnej negatívnej recenzie. Poprosíme vyhnite sa nášmu obchodu do budúcna. Máme záujem o čestných zákazníkov, ktorí vedia oceniť kvalitu našich služieb.

Sales Manager obchodu getGAME.sk

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• myslela som,že sortiment,a cena ,ale je to len klamanie zákazníka.
    • nehajú vás objednať,čakáte a potom tovar nevedia dodať...

som sklamaná...zavádzajú..

Dobrý deň p. Meszárošová,

je nám ľúto, že sme nemohli vybaviť Vašu objednávku. Avšak ako ste mohli vidieť pri produkte, produkt už dlhodobo skladom nebol a preto sme ho následne dopytovali u viacerých dodávateľov. Keďže daná hra sa už nevyrába, boli sme milo prekvapený keď sa nám ju podarilo nájsť u jedného dodávateľa. No aj napriek nášmu úsiliu, nedokázali sme ju už od neho naskladniť v TOP kvalite (teda nová neporušená). O čom sme Vás obratom informovali a ako náznak ospravedlnenia, sme Vám poslali zľavový kupón (čo sme vôbec nemuseli, keďže produkt skladom nebol) Nerozumieme preto Vašej recenzii, v ktorej píšete, že zavádzame a klameme zákazníka, keďže komunikujeme so zákazníkmi na dennej báze ohľadom dostupnosti ich objednaných produktov. To sme sa snažili aj s Vami, avšak ako vidíme, nepadlo to na úrodnú pôdu.

getGAME.sk tím

• Velky sortiment
    • Ze ma informuje dodatocne ze nema hento potom ani tamto...tak naco ma motali?

Toto iste co som vam napisal

Dobrý deň p. Nikto resp. Meszaroš,

hneď po Vašej objednávke sme Vás informovali, že len jedna hra je skladom a druhá sa naskladniť vôbec nestíha, s tým, že tretia bude skladom najskôr o týždeň po potvrdení Vašej objednávky. Keďže ste nereagovali na náš email, ozvali ste sa až týždeň pred Vianocami, nestihli sme naskladniť zvyšný 3 titul. Na čo ste boli znovu upozornený (Vaša reakcia 3 dni po tom). Naša komunikácia s Vami bola nadmieru korektná. Vyhli by sme sa týmto nepríjemonostiam ak by ste si pred samotnou objednávkou všímali dostupnosť produktov a neobjednali to čo skladom nebolo a očakávali to hneď na druhý deň.

getGAME.sk tím