• Prehľadný eshop
    • Výborný tovar
    • Rýchle a bezproblémové dorucovanie

Tento obchod ponuka naozaj kvalitne, použiteľné veci. Ich ponuka obsahuje veci, ktoré naozaj fungujú (kupoval som krémy s výrobky ma starostlivosť o kožu). Ceny sú akurát, kvalita niečo stojí.

Milý Raven,
    veľmi pekne ďakujeme za vaše pozitívne a hrejivé hodnotenie. Vyčarovali ste nám úsmev na tvári. Prajeme všetko dobré a v budúcnosti sa budeme opätovne tešiť.
    S pozdravom, Miro z GS

• prehľadná web stránka , spoľahlivé doručenie, prekvapenie + forma poďakovania

Kvalitné produkty

Milý Leo,
    veľká vďaka za vaše pozitívne slová. Sme radi, že sa vám nákup u nás tak veľmi páčil :)
    Krásny deň praje, Miro z GS

• Prehľadný eshop
    • Dobre fotografie výrobkov zodpovedajúce realite
    • Doručenie presne podla prísľubu

Tento obchod predáva presne to čo ja nafotené v ponuke. Tovar je kvalitný, krásne zabalený (vhodne ako darcek) a presne doručený. Rad nakúpim znovu.

Milý Ravenn,
    ďakujeme za veľmi pozitívnu recenziu a hrejivé slová na našu adresu. Bude radi ak nám zostanete verný :)
    Krásne sviatočné dni praje, Miro z GS

• Web spraveny pekne a prehladne
    • Siroka ponuka produktov
    • Vyhradny distributor znacky Bellroy ako jediny v CZ a SK
    • Prijemna komunikacia s personalom
    • Ochota poradit o produkte
    • Rychle spravovanie objednavky
    • Rychle dorucenie tovaru

Ziadne

Reakcia obchodu Gentleman Store

veľmi ďakujeme za naozaj rozsiahlu recenziu. A to, že je tak pozitívna je len čerešnička na torte.
    Všetko dobré a krásne sviatky praje, Miro z GS