• Všetko prebehlo bez problemou..

Bola som veľmi spokojná s obchodom. Rýchle dodanie. Široký sortiment.

Veľmi profesionálny prístup k zákazníkoms veľkou ochotou pomôcť.

• Kvalitný produkt, dodaný v poriadku a na čas, funguje podľa očakávania.

- výborná komunikácia s predajcom
    - doporučenie vhodného výrobku
    - rýchlosť vybavenia a doručenia na Slovensko
    - možnosť platby v EUR
    - tovar spoľahlivo plní účel, na ktorý je určený

• Obchod má problémy s komunikáciou
    • Obchod má problémy riadiť sa vlastnými obchodnými podmienkami

Nerád dávam negatívne referencie a skutočne nechcem nikomu škodiť, ale posúďte...
    Tovar bol nefunkčný, podľa reklamačných podmienok som mailom kontaktoval predajcu. Žiadna odpoveď. Volal som do firmy aby som overil, či mail dostali. Majiteľ mi tvrdil že áno. Čakal som teda a zatiaľ skúšal, či výrobok neožije... deň, dva... týždeň (v obchodných podmienkach firma síce uvádza, že reklamácie nahlásené do 14 dní od prevzatia tovaru podliehajú zrýchlenému konaniu a obratom pošlú zákazníkovi nový tovar zo skladu, neposlali ale nič, ani to potvrdenie, že reklamáciu evidujú. Dosť jasný signál nečakať na ďalšie záručné prieťahy a tovar v lehote radšej rýchlo vrátiť. Navyše, medzitým som musel situáciu riešiť alternatívnym výrobkom odinakiaľ. Tovar originál zabalený a odoslaný naspäť v lehote na vrátenie (firma poskytuje 14dní). Zase ani odpoveď, ani peniaze. Po týždni od doručenia tovaru kuriérom naspäť predávajúcemu (firma garantuje refundáciu do 5 prac.dní od prevzatia tovaru) volám opäť. Tovar dostali. Super! Obratom mi prišiel na mail dobropis... peniaze mi pošlú do 7 prac.dní.
    Naozaj nerád dávam negatívny feedback ale zákaznícka spokojnosť sa získava inak.

Reakcia obchodu Gavri.cz

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že jste měl s naším obchodem špatnou zkušenost, celou záležitost jsme nechali prověřit a bohužel opravdu veškeré pochybení padá na nás v plném rozsahu.
    Přijměte tedy prosím tímto naši omluvu, tato situace byla opravdu výjimečná a podnikli jsme kroky, aby již k tomuto v budoucnu nedocházelo.
    S podravem
    Tým Gavri

• Rychla dodacia doba z Ciech na Slovensko

• Výborné jednanie
    • Úplná spokojnosť

Rýchla reakcia. Výrobok prišiel v poriadku. Funguje výborne.Odvlhčovač vzduchu Trotec TTK 30 E presne ako som čítala v jednej recenzie, funguje tak ako má. Je to dobrý výrobok, vhodný aj do väčšej miestnosti. mám len dobré skúsenosti.

• Promptne vybavená objednávka

• Velmi rychle dodanie a skvela cena

• Rýchla a seriózna komunikácia. Ústretovosť.

• Jediný obchod ktorý ponúka Trotec, ktorý som našiel
    • Dobrá cena kvalitného výrobku
    • Naozaj veľmi vzácna snaha o kvalitný popis ponúkaných výrobkov, obohatený o vlastné testy a porovnania s údajmi od výrobcu, čo v nemalej miere prispelo k tomu, že som nakúpil práve u nich.
    • zatiaľ som nič neobjavil

Rozhodne to bude obchod, ktorý si pozriem ako prvý, ak si budem niečo hľadať z toho, čo majú v ponuke a evidentne nie som jediný, kto dospel k takémuto názoru. Ďakujem.

• rýchlosť dodania

• BEZ PROBLEMOV

SPOKOJNOST

Spoľahlivosť a rýchla komunikácia

• komunikacia
    • rychle riesenie reklamacie
    • doprava cez ulozenku - tovar ide cez centralu v BA a predlzuje sa tym dodacia lehota

Celkovo som s nakupom spokojny. Prisiel mi chybny odvlhcovac od vyroby tak som ho musel zasielat spat ale hned mi poslali novy a aj preplatili naklady za dopravu. Vzdy ked som im zavolal alebo napisal vedeli ma informovat co som chcel vediet. Nevyhodu vidim akurat posielanie cez Ulozenku (bolo to zbytocne komplikovane aj pri zaslani pristroja na reklamaciu)

ok

• veľa informácií o jednotlivých produktoch, ktoré pomôžu pri rozhodovaní
    • veľa tovaru skladom
    • po zavolaní podané dodatočné informácie o tovare a čase dodania

• Dokážu poradiť, majú prehľad, ale najdôležitejšie (aspoň u mňa) je - že svoje ponúkané produkty sami testujú ! Ja som sa zaujímal o odvlhčovače, a tam pri niektorých modeloch je uvedené plocha udaná výrobcom a zvlášť plocha udaná predajcom.
    • Nie je mi známa