V eshope bol popis iný ako v skutočnosti výrobok má.

Reakcia obchodu Gastrokuchyne.sk

Vašu objednávku evidujeme na produkt - hladké vákuovacie sáčky, ktoré Vám boli expedované a doručené podľa Vašej objednávky. Hladké sáčky sú vhodné pre komorové vákuovacie stroje. Nakoľko vo svojej réžií máte vákuovaci stroj pre domáce využitie je potrebné si zakúpiť vákuovacie sáčky/rolky vrúbkované, ktoré taktiež nájdete na našej webovej stránke.

Dúfame, že aj napriek tejto negatívnej skúsenosti budeme mať ešte možnosť Vašu skúsenosť napraviť pri ďalšom nákupe.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Neprišielo mi žiadne oznamenie , že si mam tovar vyzdvihnuť

Reakcia obchodu Gastrokuchyne.sk

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a dôležitú spätnú väzbu. Po starostlivom preverení Vašej záležitosti by sme radi potvrdili, že notifikácia o možnosti vyzdvihnúť tovar bola zaslaná na Váš mobilný telefón formou SMS notifikácie dňa 30. 01. 2024 t. j. ihneď po prijatí objednávky nakoľko išlo o tovar skladom.

Na základe našich záznamov neevidujeme žiadne chyby alebo problémy s odoslaním tejto SMS notifikácie. Poprosíme Vás zároveň o kontrolu Vášho telefonického kontaktu či bolo uvedené správne v objednávke.

• Tovar dodali
    • Objednal som 3 ks šajby každá bola skladom, o 2 dni arogantne volajú že jednu nemajú tak mi ju vymažú a vrátia peniaze nech si objednám s ďalším poštovným.. až na moje urgencie objednávku rozdelili na dve..

Kúpil by som radšej inde

Reakcia obchodu Gastrokuchyne.sk

ďakujeme, že ste si našli čas na zanechanie recenzie. Vaše spätné väzby sú pre nás cenné, keďže nám umožňujú neustále zlepšovať naše služby.

Chceme objasniť, že situácia s Vašou objednávkou bola pre nás rovnako neočakávaná. Naša pracovníčka sa snažila situáciu vyriešiť čo najrýchlejšie a s maximálnou pozornosťou k vašim potrebám. Je nám ľúto, ak bol komunikačný štýl vnímaný inak, než bolo zamýšľané. Naším cieľom je vždy komunikovať s úctou a empatiou.
    Chceli by sme zdôrazniť, že sme sa snažili vyhovieť vám vo všetkom, čo bolo v našich silách, vrátane poskytnutia bezplatnej pošty ako prejavu našej snahy vyjsť vám v ústrety a ako ocenenie Vašej vernosti.
    Sme tu pre vás a vaša spokojnosť je našou prioritou.

Ešte raz ďakujeme za Vašu objednávku a za Vašu spätnú väzbu. Tešíme sa na ďalšie objednávky a veríme, že všetko prebehne na 100%.

www.gastrokuchyne.sk

• To čo som si objednal mi ešte neprispelo

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Je nám to veľmi ľúto, z našej strany sme Vám objednávku odoslali hneď na druhý deň po prijatí objednávky, avšak došlo k zdržaniu v preprave u dopravcu, na ktoré bohužiaľ nemáme vplyv. Veríme však, že aj napriek dlhšiemu čakaniu objednaný tovar splnil Vaše očakávania a budete s ním spokojný.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Cena výrobku super ale dodanie objednávky hrôza. Ešte stále nemám objednaný tovar.

Reakcia obchodu Gastrokuchyne.sk

Vaše hodnotenie nás nemilo prekvapilo. Veľmi by sme ocenili, ak aby ste daný problém prvotne riešili s nami. Po prezistení nedoručenia Vašej objednávky sme boli oboznámený od kuriérskej spoločnosti, že Vaša zásielka bola poškodená počas prepravy. Nakoľko ste nás so vzniknutou situáciou neoboznámili, nevedeli sme to riešiť. Na základe tejto recenzie sme Vás už stihli kontaktovať telefonický a následne Vám objednaný tovar bol doručený v poriadku, kde Vám prajeme veľa spokojnosti s objednaným tovarom.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

NEODPORÚČAM !!! Odôvodnenie: Dodaný tovar bol odoslaný od dodávateľa poškodený. Náklady na reklamáciu neboli preplatené. V minulosti mi bol zaslaný iný tovar ako som objednal a poštovné z reklamácie mi nebolo vrátené. Ďalšia objednávka mi došla neúplná.

Reakcia obchodu Gastrokuchyne.sk

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia a ospravedlňujeme sa Vám za dodanie tovaru v nevyhovujúcej kvalite v dôsledku chyby na sklade.

Samozrejme, do budúcna sa budeme snažiť, aby sa takáto chyba už neopakovala a potešíme sa, ak nám dáte možnosť našu chybu napraviť pri Vašom ďalšom nákupe.

S pozdravom,

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Volala som viac krát a nikto nedvíha

Reakcia obchodu Gastrokuchyne.sk

ďakujeme, že ste sa zúčastnili hodnotenie nášho eshopu.

Mrzí nás, že máte s nami negatívnu skúsenosť a zároveň sa Vám ospravedlňujeme za nezastihnutie na našej infolinke nakoľko v deň kedy ste nás kontaktovali na našu infolinku sme mali technický problém a nebolo sa možné s nami telefonický spojiť. V prípade poradenstva sme na našej emailovej adrese [email protected], kde radi zodpovieme na všetky požiadavky do 24hod.

Veríme, že nabudúce všetko prebehne podľa Vašich predstáv.

www.gastrokuchyne.sk

v obchode predavaju,formu na tortu aj s visačkou o priemere 24 cm,a forma ma vskutočnosti 23 cm :( nedá sa tam dovolať,je tam odkazovka,na ktorej ste v poradí stále 2 ...... :(

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Je nám to ľúto, že objednaný tovar nesplnil Vaše očakávania. Samozrejme, ak s ním nie ste spokojný, ponúkame možnosť vrátenia do 14 dní od zakúpenia. Ak ste nás kontaktovali telefonický a boli ste druhá v poradí, mrzí nás ale zákazníci, ktorý sa dovolali v poradí prví boli vybavovaný na našej infolinke. V takomto prípade prosíme o strpenie prípadne nás môžte kontaktovať na našu emailovú adresu [email protected], kde radi zodpovieme na všetky požiadavky do 24hod.

Veríme, že Váš ďalší nákup už bude úspešnejší :)

www.gastrokuchyne.sk

• Prisiel mi noz na kebab a absolutne nefunkcny. Musim ho na moje naklady poslat naspat a cakat na reklamaciu. Takze nemam ani noz ani peniaze. Nikdy viac!!!

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Je nám to ľúto, že objednaný tovar nesplnil Vaše očakávania. Samozrejme, ak s ním nie ste spokojný, ponúkame možnosť vrátenia tovaru do 14 dní od zakúpenia v prípade, že je tovar nakupovaný na súkromnú osobu prípadne máte nárok na reklamačné konanie, kde tovar po obdržaní zašleme na posúdenie k nášmu dodávateľovi.

Veríme, že Váš ďalší nákup už bude úspešnejší :)

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Súčasťou saladety boli nádoby ktoré mi neprisli a dĺžka saladety mala byt 150 a prišla mi 120 ka
    Nemám cas sa zaoberať reklamáciou ale toto sa stáva len na sk
    Každého len ojebat

Reakcia obchodu Gastrokuchyne.sk

ďakujeme, že ste sa zúčastnili hodnotenia nášho e-shopu. Veľmi by sme ocenili, aby ste daný problém prvotne riešili s nami. Súčasťou balenia Vami objednaného tovaru nie sú GN nádoby, kde túto informáciu máme uvedenú taktiež pri samotnom produkte.

Veríme, že nabudúce prebehne všetko na 100%. :)

www. gastrokuchyne.sk

• Dlha čakacia doba
    • d

Reakcia obchodu Gastrokuchyne.sk

ďakujeme, že ste sa zúčastnili hodnotenia. Vami objednaný tovar bol na objednávku z externého skladu s dlhšou dodacou lehotou, pričom túto informáciu ste mali už pri vytvorení objednávky a tiež ste ju dostali aj mailom, kde ste s oneskorením súhlasili.

Veríme, že nabudúce sa nám bude dariť lepšie
    www. gastrokuchyne.sk