• výborná komunikácia
    • kvalita

Robia krásne obrázky, super.

Nálepky su krasne...vrelo odporúčam

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za milú recenziu, sme radi, že sa Vám nálepky páčia :-)

Z pohodlia domova som si mohla objednať a nemusím sa báť že dostanem poškodený tovar. Perfektné. Už mám doma 4 odrazy. Ďakujem!

• Ušetríte čas

• Na 100 % perfektný obraz
    • Na 100 % perfektná práca
    • Na 100 % perfektná komunikácia

Obraz 60x40 z rodinnej foto bol darček pre rodičov k výnimočnej udalosti, k ZLATEJ svadbe. Rodičov darček veeeľmi potešil a dojal, má svoje výnimočné miesto.
    Ďakujeme Vám aj za šťastných rodičov.

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za Vašu milú recenziu :-) Sme veľmi radi, že obraz urobil dobrý dojem a priniesol radosť. Sme plne k dispozícii aj do budúcna.

• S dodaním tovaru som bola spokojná. Obraz s hodinami oživil moju novú kuchyňu.

Tovar bol adekvátne zabalený.

• Pestrý výber

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

• Pekný výber, dobrá a rýchla komunikácia, kvalitný obraz a veľmi pekný, som spokojná

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť :-)

• Rýchle vybavenie, doručenie

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

• Dodacia lehota je v nedohľadne, nemôžem hodnotiť.

Reakcia obchodu Gario.sk

objednali ste si dva veľkoformátové obrazy s rozmermi 210 x 100cm z čoho jeden z nich bol ručne maľovaný.
    Pri každom jednom z nich máte uvedenú dodaciu lehotu, kde pri ručne maľovanom obraze je to 14-28 pracovných dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú). Vy ste si objednali pred 11 dňami. S dodacou dobou ste teda boli oboznámený.
    Nehnevajte sa, ale pani maliarka predsa potrebuje určitý čas na namaľovanie obrazu.
    Ďakujeme za pochopenie.

www.perfektneobrazy.sk

Hodiny sú krásne, sýte farby, pekné prepracovanie, perfektne zabalené.

Ďakujeme za Vašu milú recenziu :-)

• Obchod komunikuje so zákazníkom, informuje o stave objednávok.
    • Ponuka nadštandardných služieb ako bezplatné vyzdvihnutie vráteného či reklamovaného tovaru kuriérskou službou priamo u zákazníka.
    • Široká ponuka tovaru
    • Vynikajúci prístup k zákazníkom
    • Fotografie ponúkaného tovaru na web stránke obchodu žiaľ občas nezobrazujú skutočný vzhľad fotografie, ako je prípadné rozostrenie pozadia (bokeh), z ktorej je fotoobraz vyrobený. Je preto zrejme lepšie informovať sa o vzhľade priamo u predajcu.

Obchod odporúčam pre jeho kvalitné služby a vynikajúcu komunikáciu. Môže sa však stať, ale nebýva to pravidlom, že pri niektorých atypických rozmeroch obrazov sa skutočný vzhľad doručeného tovaru nezhoduje s produktovou fotografiou v e-shope.

Reakcia obchodu Gario.sk

ďakujeme za Vašu obsiahlu recenziu. Snažíme sa uvádzať náhľadové obrázky z rôznych uhlov a aj v priestoroch. Bohužiaľ, nie vždy je možné motív 100% zobraziť. Práve preto sme plne k dispozícii aj na našom tel. čísle, poprípade chate a telefóne a ochotne našim zákazníkom pomôžeme :-)

Ešte raz ďakujeme a prajeme príjemný deň.

• spoľahlivosť, rýchlosť

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

Rýchly, ukážkovo zabalený obraz a co potešilo malý darček, ktorý som nečakala. Odporúčam.

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za Vaše odporúčanie :-)

• Kvalita
    • Rýchlosť
    • Spokojnosť

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť :-)

• tovar mi bol dodaný v krátkom čase

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

• Prehľadné stránky, okamžitá mailová komunikácia - spätná väzba, rýchle vybavenie a doručenie

krásne obrázky, rýchle dodanie

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

najhoršie minuté peniaze resp. 40e vyhodených za nič , nalepky v rozmero 10x 10 prišli v rozmeroch 10x 4, 10x5, 10x6,10 x7 ??? odpoved, nalepka autičko atd. sa nedá urobit do rozmeru 10x10 do kocky, ja som nechcela do kocky, chcela som nalepku 10x 10 ako Ste mali v popise a nie tie ´mini nalepky čo mi prišli, nechcite mi povedat že autičko ani nič ine sa nedá vyrezat do rozmeru 10x10 tak ako je , keď si niečo objednám podla Vášho popisu tak chcem aby to tak aj prišlo, objednávala som už aj z iných obchodov nalepky,šablony atd, a všetko prišlo tak ako malo, od Vás viac objednavat nebudem, zbytočne vyhodene peniaze !

Reakcia obchodu Gario.sk

je nám ľúto, že nie ste spokojná s nálepkami, ale logicky asi nemôže mať každá nálepka presne 10 x 10cm, pretože by sa porušil formát a obrázok by bol neforemný. Je to predsa rozmer kocky a ako môže byť napr. autíčko kockaté. Nálepky sú orezávané po obrysoch.
    10 x 10cm je približný rozmer, pričom sa dodržiava, že vždy najväčšia strana má tých 10cm a nie menej. Je to takto všeobecne zaužívané a 99,99% zákazníkov tomu chápe a doteraz sme na to nemali žiadnu sťažnosť.
    Za kvalitou našich nálepiek si stojíme, nie je to žiadny papier, ale kvalitná nemecká monomerická fólia. Ak ste chceli väčší rozmer, je možné si navoliť veľkosti aj 20 x 20cm, 30 x 30cm, 40 x 40cm a 50 x 50cm, v určitých prípadoch aj 100 x 100cm. Pekný deň prajeme.

Výborná spolupráca