• Dobrá cena, komunikácia obchodu, pribalený darček (pero). Doba dodania sa mi zdala dlhšia, ako bolo uvedené, ale to nevadilo.

• Veľmi rýchlo dodaný tovar

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

• Bez problémov ,až domov.

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

• Kvalitný obraz na plátne. Veľká spokojnosť. Doporučujem korektný obchod.
    • Nakupovala som tu už 2x.

Ďakujeme za Vašu milú recenziu :-)

Objednala som si obraz vlčích makov,je krásny, farby sýte. Materiál na zavesenie priložený ako bolo sľúbené,rýchle doručenie. Odporúčam

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu a odporúčanie :-)

• Veľmi pekný obraz, veľká spokojnosť, rýchle doručenie, odporúčam

Doby obchod a skvelé veci ,za dobrú cenu . Ja odporucam

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

• Pekné obrazy,dôkladne,starostlivo zabalené. Rýchle vybavenie objednávky! Odporúčam

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

zatial nevem určiť objednala som prvý krat

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu :-) Veríme, že ste spokojná a budete aj naďalej našou vernou zákazníčkou.

Spokojný som

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť :-)

Tovar bol doručený neskoro, na jednom obraze je viditeľné poškodenie

Reakcia obchodu Gario.sk

Váš tovar dorazil načas a to presne na 10 pracovný deň, ako sme deklarovali. Prosím, rešpektujte dodaciu dobu. Obrazy vyrábame postupne podľa prijatých objednávok. Čo sa týka poškodenia, nemáme od Vás nič nahlásené. Ak je s obrazom nejaký problém, nahláste nám to, prosím cez reklamačný formulár. Ďakujem.

www.gario.sk

Tovar este nebol doruceny.

Reakcia obchodu Gario.sk

dodaciu lehotu máte pri tomto tovare stanovenú na 7-10 pracovných dní. Pracovné dni sú od pondelka do piatka, a teda víkendy a sviatky sa nepočítajú. Prosím, rešpektujte túto dodaciu dobu. Ďakujeme za pochopenie.

• Tovar zatiaľ nedorazil

Reakcia obchodu Gario.sk

nehnevajte sa, ale máme tam uvedenú dodaciu lehotu 7-10 pracovných dní. Pracovné dni sú od pondelka do piatka, a teda víkendy a sviatky sa nepočítajú.
    Okrem toho vy ste si zvolili platbu prevodom na účet a ani po týždni sme neevidovali od Vás žiadnu platbu. Obraz teda nemohol ísť do výroby. Objednávky pri platbe prevodom idú do výroby až po prijatí platby. Platbu ste zaslali až po našej urgencii. Ak ste chceli obraz rýchlejšie, mali ste si zvoliť platbu dobierkou.
    Túto recenziu sme si absolútne nezaslúžili a nie je naša vina, že objednávku nemáte stále doma.
    Pekný deň prajem.

• Rýchle dodaníe

Ďakujeme za Vašu recenziu :-)

• som spokojna tovar prišiel v poriadku

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť :-)

• Kupujete mačku vo vreci a nikdy neviete čo príde.Na obrázku vyzerá všetko super no realita je iná.Som veľmi sklamaná,pretože mi prehoz prišiel poškodený,podľa mňa to vedeli veľmi dobre,lebo to bolo čistené až drhnuté na poškodenom mieste,asi počítali s tým,že to možno niekto prehliadne a majú to vybavené.Ja som ten tip kupujúceho,že to nemienim vracať a baliť hore dole.Nabudúce už nič neobjednávam!!!

Reakcia obchodu Gario.sk

je nám ľúto, že nie ste s tovarom spokojná a zároveň sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti.
    Bohužiaľ, je ťažké 100% ustriehnuť či je produkt v úplnom poriadku. Denne odosielame desiatky objednávok a produkty sú zabalené v originálnom balení výrobcu. My tie produkty nevybaľujeme, iba kontrolujeme či nie je originálny obal porušený.
    Určite sme netušili, že je tovar poškodený a keby áno, tak také produkty sa odsúvajú na vyradenie. Určite by sme si ho zámerne nedovolili odoslať.
    Je nám ľúto tejto recenzie a Vášho krivého obvinenia. Sme férová firma a ku každému zákazníkovi pristupujeme s úctou.
    V prípade záujmu máte možnosť tovar vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní a my Vám ihneď vrátime peniaze.

Želám Vám pekný deň.

Kvalitny prehoz. Spokojnost.

Reakcia obchodu Gario.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť :-)

• Tovar vynikajúcej kvality.
    • Doručené v termíne, platba kartou.
    • Odporúčam všetkým a ďakujem.

Ďakujeme za Vašu milú recenziu :-)

S priebehom nákupu som spokojná, obraz prišiel v poriadku

• Komunikujú
    • Dlhsia doba dodania

Dodanie tovaru trvalo 19 dni. dva krat mi pisali z obchodu z dvoma roznymi dovodmi preco sa donaska oneskori.
    Som rad ze aspon komunikovali, a ked som im napisal tak mi hned odpisali.

Reakcia obchodu Gario.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za to meškanie. Tento rok sme prechádzali na nový systém a postupne sme ho ladili. Veríme, že to zjednoduší a spohodlní celý nákupný proces :-)