Neodporúčam objednal som 29.3. A do 5.4 mi nedošla žiadna zásielka veľké mínus

Dobrý deň!
    Ďakujeme za vašu recenziu.
    Vaša objednávka bola vytvorená v piatok 29.3 v noci. Vyexpedovali sme ju na nasledujúci pracovný deň, čo bolo 2. apríla z dôvodu Veľkonočných sviatkov, a balík sme odovzdali Packete.
    Podľa stavu balíka už je pripravený na výdaj vo vybratom Z-Boxe.
    Možno ste nedostali informácie od Packety?
    Kolektív gamecenter.sk

Dodanie fajn,ale dodali mi rozdielne typy zadnej strany.Objednal som si jeden typ.Nereklamoval som to.

Dobrý deň p. Korkoš!

Ďakujeme za vašu recenziu.
    Vaša objednávka obsahovala dva typy kariet: Tally-Ho Half Fan/Circle modré a červené. Na základe nášho inventára sme vám poslali 1 modrú a 1 červenú. Nedostali ste tieto objednané položky? Ako to myslíte, že ste si objednali len jeden typ?
    Kontaktujte nás prosím telefonicky alebo emailom, reklamáciu samozrejme vybavíme.
    Kolektív gamecenter.sk

• Recenzia bola odstránená - nejedná sa o hodnotenie nákupu.

• Zaplatite za dobierku a firma Gls si vyzaduje stiahnutie ich aplikacie a platbu online

Objednany tovar zom si nemohol vyzdvihnut z Alzaboxu.
    Fyirma Gls si totiz vyzadije platbu online.... aj ked som si pri objednavke priplatil dobierku!!!!

Dobrý deň p. Učeň!

Ďakujeme za vašu recenziu.
    Dovoľte mi na to odpovedať niekoľkými vetami.
    Balík sme odoslali do Alzaboxu na základe Vašej objednávky, ktorá tam dorazila do 2 dní.
    Nielen v Alzaboxe, ale ani v automatoch akejkoľvek doručovacej spoločnosti nie je možná platba v hotovosti, žiadny z automatov neakceptuje bankovky alebo mince. Vo všetkých automatoch, či už ide o Alzabox, Packeta box, Easy box a pod., je možná len platba bankovou kartou. Toto nemôžeme zmeniť. Tento údaj samozrejme zobrazujeme aj v e-shope pri výbere spôsobu platby.
    Je nám ľúto, že ste si balík nemohli prevziať, pretože nechcete platiť za objednávku bankovou kartou.
    Balík nám bude samozrejme vrátený kuriérskou službou, následne Vám oznámime, či môžeme objednávku doručiť iným spôsobom doručenia.
    Ďakujeme
    Kolektív game-center.sk

• neskutocne pomale dodanie , stale nemam tovar ktory bol na sklade

Dobrý deň p. Janco!

Ďakujeme za vašu recenziu.
    Vaša objednávka bola vytvorená 15.novembra, večer. Objednávku sme na druhý deň vyexpedovali, zásielku sme odovzdali Packete. 17. november bol štátny sviatok, 18.11 sobota, 19.11 neďela. Vaša zásielka bola doručená na vami vybraté výdajné miesto v utorok, ktorú ste si vyzdvihli ešte ten deň.
    Za dlhšiu dodaciu lehotu sa ospravedlňujeme, kuriéri žial nerobia počas štátnych sviatkov a víkendov. Doba doručenia vášho balíka trvala 2,5 pracovného dňa.

Kolektív Game-center

• Nulova komunikacia. Objednaval som 10.7. Dnes je 23.8.! Nemam nic.

Dobrý deň p. Kostka!

Ďakujeme za vašu recenziu a ospravedlňujeme sa za dlhú dodaciu lehotu.
    Žiaľ, zaobstarávanie niektorých produktov nie je jednoduché. Vami objednaný biliardový stôl od začiatku roka nie je dostupný ani u výrobcu, takže aj keď sme ho u nich priebežne objednávali, nevedeli ho dodať. Z tohto dôvodu už od januára nie je stôl dostupný nielen u nás, ale v celej Európe.
    Môžem vám poskytnúť toľko pozitívnych informácii, že minulý štvrtok dorazili k výrobcovi kontajnery z továrne a aj stôl, ktorý ste si objednali. Objednávky od distribútorov bude výrobca opäť prijímať od 4. septembra. Od tohto dátumu je doba prípravy a dodania približne jeden a pol týždňa.
    Ešte raz by sme sa chceli aj v mene výrobcu ospravedlniť za dlhú dodaciu dobu.
    Kolektív Game-center

• ponukane veci niesu skladom ani u dodavatela

Vážený p. Semanič!

Ďakujeme za vašu recenziu.
    Dovoľte mi, prosím, reagovať niekoľkými slovami. V našom e-shope je pri každom produkte uvedené, či je skladom alebo nie. Ak je produkt skladom, uvedieme aj presnú skladovú zásobu.
    Tovar, ktorý ste si objednali, nebol v čase odoslania objednávky na sklade. Táto informácia bola uvedená pri produkte v e-shope. Kontaktovali sme anglického výrobcu, aby sme zistili, kedy bude produkt opäť dostupný, žiaľ nám potvrdili veľmi dlhú dodaciu lehotu. O tom sme vás okamžite informovali.
    Prosím vás, ak si chcete kúpiť produkt, ktorý súrne potrebujete, vždy venujte pozornosť informáciám o skladových zásobách zobrazených v e-shope.
    Ďakujem.

Tibor Dobai
    Game-center.sk
    Ďakujem

• cital som vela negativnych recenzii na terce zakupene v GAME-CENTER a teraz uz viem preco. Predavaju zrejme druhu triedu, alebo terce nespravne skladuju...

Vážený zákazník,

ďakujeme za vašu rezenciu.
    Po našej telefonickej konzultácii vám píšeme odpoveď na vaše hodnotenie. Je nám ľúto, že ste neboli spokojný s kvalitou zakúpeného terča. Všetky naše produkty, či už sú to šípky, biliard, stolný futbal, vzdušný hokej alebo poker, získavame priamo od výrobcov, z ktorých ani jeden nedistribuuje druhotriednu kvalitu, preto ani my takéto produkty nepredávame. Sisalové terče sa vyrábajú zalisovaním drôtov do už hotového sisalu, z tohto dôvodu môžu medzi drôtom a sisalom vzniknúť malé medzery. Nejde o chybu materiálu, takto sú vyrobené všetky terče. Na niektorých terčoch tieto medzery skryjú 5 mm vrstvou navyše, ale aj pri týchto terčoch existujú tieto medzery pod tou vrstvou.
    Ako sme Vám v telefóne spomenuli, vráťte nám prosím terč na našu adresu a my Vám samozrejme vrátime cenu.
    Kolektív Gamecenter.sk

Podľa údajov na stránke mal tovar prísť do 2-3 pracovných dní. Ubehol týždeň a stále som sa ho nedočkal. Objednával som si tágo, lebo som mal cez víkend turnaj, ďakujem za nič.

ďakujeme za vašu recenziu.
    Ľutujeme, že doručenie balíka trvalo dlho.
    Vaša objednávka bola vytvorená 19.2 o 16:15. Balík bol odovzdaný kuriérovi na druhý deň. Bohužiaľ, v Packete prebehla vo februári štrukturálna reorganizácia, preto dodanie balíkov sa o pár dní oneskorilo.
    Za dlhšiu dodaciu lehotu sa ospravedlňujeme aj v mene kuriérskej služby.
    Dúfame, že s objednaným produktom budete spokojný.

Kolektív Gamecenter.sk

Tovar došiel hroznom stave vôbec som si ani nepomyslel že takéto niečo môžete ponúkať na predaj

ďakujeme za vašu recenziu.
    Aký presne bol problém s produktom? Stalo sa niečo počas prepravy? Alebo máte sťažnosť na kvalitu?
    Kontaktujte nás prosím telefonicky alebo emailom, určite nájdeme riešenie vzniknutej situácie.
    Kolektív Gamecenter.sk

• Dlhá dodacia doba, prečo to išlo do depa v Budapešti, keď eshop je v Nesvadoch

Ceny sú podobné ako v iných obchodoch,v celku dobrý sortiment na hru šípky i keď dosť vypredaný

ďakujeme za vašu recenziu.
    Skontrolovali sme podrobnosti vašej objednávky. V systéme kuriérskej služby vidíme, že doručenie trvalo 2 pracovné dni. Pri zadávaní objednávky ste si zvolili spôsob platby bankovým prevodom, ale prevod sme dostali iba na tretí deň od objednávky, takže balík sme mohli poslať len neskoro.
    Ak chcete dostať svoj balík čo najskôr, zvoľte prosím ako spôsob platby dobierku alebo online platbu kartou.
    Kolektív Gamecenter.sk

• nedodaný tovar tak ako bol objednaný

Reakcia obchodu GAME-CENTER

ďakujeme za vašu recenziu. Čo sa presne stalo s objednávkou? V našom systéme vidíme, že ste si objednali snookerové tágo, ktoré sme vám poslali. Balík k vám dorazil za menej ako 48 hodín, aj keď ste objednávku zadali pár dní pred Vianocami.
    Ak sa vyskytol problém s objednaným produktom, kontaktujte nás, určite nájdeme riešenie problému.
    Kolektív Gamecenter.sk

Žiadna kontrola toho čo posielajú s objednávkou.

Reakcia obchodu GAME-CENTER

ďakujeme za vašu recenziu. Neposlali sme vám produkt, ktorý ste si objednali? Alebo sme si mali všimnúť, že 11mm koža na biliardové tágo je iného typu ako ostatné a bola pravdepodobne nesprávne objednaná?
    Kontaktujte nás prosím, určite nájdeme riešenie chyby.
    Kolektív Gamecenter.sk

Dobrý deň. Tovar mi nebol doručený ihneď. Napriek tomu že som zadala telefón. číslo, kuriér mi nevolal, že tovar vezie.

ďakujeme za vašu recenziu.
    Ľutujeme, že doručenie balíka trvalo dlho. Žiaľ, z dôvodu zvýšeného počtu balíkov počas vianočného obdobia môže dôjsť k oneskoreniu dodacích lehôt u prepravných spoločností.
    Dúfame, že s objednaným produktom budete spokojná.

Kolektív Gamecenter.sk

• Meškanie dodavky tovaru.

Dobrý deň p. Krajnyik!

Ďakujeme za vašu recenziu.
    Skontrolovali sme v systéme detaily vašej objednávky. Objednávka bola vytvorená 17.8 o 11:18, ktorú sme v ten deň odovzdali kuriérovi. Zásielku kuriér doručil na vašu adresu 19.8 o 11:17, čo znamená, že dodanie objednávky trvalo necelých 48 hodín od jej zadania v eshope.
    Videli sme, že do komentára k objednávke bola napísaná, že objednávku potrebujete na ďalší deň, ale bohužiaľ to nemôžeme zaručiť. Urobili sme však všetko pre to, aby sa to stalo.
    Mrzí nás, že ste neboli spokojný s dodacou lehotou a že náš internetový obchod z tohto dôvodu by ste neodporúčali svojim známym.
    Radi by sme sa vám poďakovali za vašich doterajších 5 objednávok. Dúfame, že ste boli s objednanými výrobkami spokojný.

Kolektív Gamecenter.sk

• Ku kartam nebol pridany navod v Slovenskom jazyku. Su nepouzitelne.
    • Ku kartam nebol pridany navod v Slovenskom jazyku su nepouzitelne

Treba viac kontrolovat ci su karty pouzitelne nakolko maju brozuru v cudzich jazykoch.Preklad stoji 4krat tolko sko karty samotne.

Ďakujeme za recenziu.
    Karty nikdy nerozbaľujeme, pretože ich výrobca predáva v pôvodných fóliových obaloch a takisto sme boli požiadaní, aby sme ich nikdy nerozbaľovali.
    Nie je možné posielať pravidlá hry ani pre pokerové karty, ani pre tarotové. Určite viete aj vy, koľko druhov pokerových hier existuje. Koľko kníh, filmov alebo videí existuje na túto tému? Koľko stoviek a koľko tisíc hier je možné hrať s týmito kartami? Navyše s nimi môžete hrať čokoľvek, nie iba poker. S tarotovými kartami je situácia takmer rovnaká. Koľko veštcov, toľko druhov veštenia, toľko druhov štruktúr alebo čítania. A s každým zakúpeným balíkom kariet nemôžeme poslať kompletnú knihu.
    Je nám ľúto, že chýbajúci popis hry bol pre vás sklamaním, ale chcel by som ešte raz zdôrazniť, že taký neexistuje. Najjednoduchší spôsob je pavidlá vyhľadať na internete alebo kúpiť knihy na túto tému.

Team GameCenter

Doruceni trvalo tyzden.

• velmi zla doprava

Po odoslaní objednávky mi prišiel mail že dané sklo neposielajú kuriérom a že či som ochotný si preň prísť. Na otázku kde sídlia sa mi odpovede nedostalo aj po napísaní ďalšieho mailu podobného charakteru.

Dobrý deň!

Ďakujeme za vašu reakciu.
    Je nám ľúto, že pri vašej objednávke došlo k nedorozumeniu.
    Bohužiaľ, neexistuje kuriérska služba, ktorá by doručovala sklá. Preto musíte prísť si preň osobne do našej firmy. Vo všetkých ostatných prípadoch zašleme balíky kuriérom Geis.
    Váš e-mail sme žiaľ, nedostali. Pokúsili sme sa vás kontaktovať telefonicky, ale vaše telefónne číslo nebolo dostupné.
    Naša adresa, kde sa dá prevziať objednávku: Game-Center sro, Ružová 19, 946 51 Nesvady. Pred príchodom nás prosím kontaktujte. Na adrese máme len sídlo firmy, kamennú predajňu nie.
    Ak budete mať nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať emailom: [email protected], alebo telefonicky: 0911 611 644.

Tým Game-Center

Tovar bol doručený pomerne rýchlo a nepoškodený.
    Ale keďže v ňom boli vsunuté batérie zn. IKEA je evidentné, že produkt nebol úplne nový, aj keď mi tak bol predaný.