• Super

• Výborná Web stránka, čo je dôležitý prvý krok. Kvalitná komunikácia s pracovníkmi spoločnosti = zvyšuje dôveru. Dodávka tovaru v dohodnutom termíne = dobrý koniec. Záver = takýto prístup k podnikaniu poteší.

• Spokojnosť
    • profesionálnosť

• Expresne dorucenie

veľmi promptne vybavená objednávka

tovar promptne a rýchlo dodaný, bez poškodenia, dobre zabalený v nezmotanom stave, ale ako jeden kus nezmotaneho pletiva

velmi siroky vyber za akceptovatelne ceny, zabezpecia aj dopravu co je super, dodanie velmi rychle

• Kvalitný tovar
    • Super nápomocný pri vybere
    • Lepšiu cenu som nenasiel
    • Ste jednicky

Maximálna spokojnosť s týmto predajcom. Kvalita, rýchlosť dodania, a ešte mi aj odporučili firmu ktorá mi to zmontovala. Dakujem a prajem veľa úspechov!

Rýchle jednanie a dodanie Odporúčam

• jasne koncipovaná internetová stránka a e-shop
    • bezproblémové vybavenie objednávky

na trhu kvalitný tovar s kvalitným manažmentom

• Hrozný e-shop dlhá dodávka tovaru nato že sa objednáva priamo od výrobcu.... vždy je to min 6 dní....

Reakcia obchodu GabionyLemon.sk

Ďakujeme za Vaše postrehy. Na eshope pracujeme už niekoľko mesiacov a začiatkom roka budeme mať úplne nový aby sme zlepšili naše služby. Dodacia doba závisí od typu gabionu (gabionové koše, Praktik, Premium). Gabionové koše zasielame do 3 pracovných dní od objednania, čiže do 5. pracovných dní sú vždy u zákazníka. Keďže sa jedná o veľké balíky vážiace niekoľko desiatok až stoviek kilogramov, je potrebná špeciálna doprava. Z toho dôvodu, nie je možné tovar zasielať do 1-2 dní ako je to s bežnými balíkmi s nízkou hmotnosťou a malými rozmermi.
    Tím GabionyLemon

Rýchla dodávka objednaného tovaru, výborná spätná väzba