Dodané špirály boli so širokým závitom. Ešte že som mal užšie ktoré to omnoho viac zaviazali.

• Dodanie
    • Siete mi prišli pokrivené.

Komunikacia zo strany obchodu ziadna. Tovar maju skladom, za 6 dni od zaplatenie mi nikto nedal vediet kedy tovar bude doručený

Reakcia obchodu GabionyLemon.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor a postreh vďaka ktorému sa môžeme neustále zlepšovať.
    Tovar, ktorý ste si objednali (gabionové siete) máme skladom - ihneď k osobnému odberu alebo do 10 prac. dní od prijatia vašej objednávky tak ako to je uvedené na našom eshope - https://gabionylemon.sk/ .
    Objednávku ste uskutočnili 23.6.2022 , dnes je 30.6.2022 (7 dní od objednávky). Vaša objednávka je pripravená na expedíciu a dnes poobede alebo najneskôr zajtra ráno bude na ceste k Vám. Hneď ako opustí náš sklad Vás budeme štandardne informovať mailom.
    V prípade akýchkoľvek nejasností nás prosím neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 910 156 643 - veľmi radi poskytneme akékoľvek informácie o stave Vašej objednávky, prípadne zabezpečíme aby ste tovar obdržal v čo najkratšom možnom čase.
    Tím Gabiony Lemon

Chýbal tovar!!!

Reakcia obchodu GabionyLemon.sk

Dobrý deň, v našej ponuke máme množstvo produktov, niektoré z nich vyrábame zákazníkom na mieru (pr. gabionové ploty Premium) a tým pádom nie je možné ich mať už vopred na sklade. Iné sú zas typizované, čiže ihneď k odberu (gabionové koše, siete). Mrzí nás ak nastalo nedorozumenie v tom, ktorý produkt je vyrábaný na mieru a ktorý nie. Pevne veríme, že sme nakoniec dospeli k spoločnému riešeniu. :)
    Tím GabionyLemon

• Zdravím Vás. Bránu som objednala 17.8.2021. Asi do dvoch dní od objednávky ste poslali ohodnotiť nákup. Je to smiešne. Dnes je 27.9.2021 a neviem či mi niečo vôbec príde. Prosím, odpíšte kedy ju doručíte. Ďakujem, s pozdravom D.Hollá, Kysucké Nové Mesto.

Reakcia obchodu GabionyLemon.sk

Ďakujeme za Váš postreh, naši zamestnanci sa s Vami ihneď skontaktovali a nedorozumenie s Vašou objednávkou sme spolu úspešne vyriešili. Chybu v systéme sme vďaka Vám ihneď opravili aby sa už viac krát nestalo, že zákazník nebude vedieť kedy mu príde tovar. :)
    Tím GabionyLemon

• Ešte som nedostal od obchodu správu, kedy dostanem tovar, aj keď som už zaplatil pred týždňom.

Reakcia obchodu GabionyLemon.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste kvôli chybičke v systéme neobdržali automatickú správu o spracovaní objednávky. Vašu platbu sme vzhľadom na dni pracovného pokoja (Veľkonočné sviatky) prijali 6.4.2021. Tovar Vám bude zaslaný kuriérom hneď zajtra 13.4.2021. V prípade akýchkoľvek nejasností nás v budúcnosti neváhajte kontaktovať, či už mailom alebo telefonicky, aby sme Vás mohli ubezpečiť, že Vám tovar doručíme v stanovenej lehote. Ďakujeme za pochopenie,
    Tím GabionyLemon

• Hrozný e-shop dlhá dodávka tovaru nato že sa objednáva priamo od výrobcu.... vždy je to min 6 dní....

Reakcia obchodu GabionyLemon.sk

Ďakujeme za Vaše postrehy. Na eshope pracujeme už niekoľko mesiacov a začiatkom roka budeme mať úplne nový aby sme zlepšili naše služby. Dodacia doba závisí od typu gabionu (gabionové koše, Praktik, Premium). Gabionové koše zasielame do 3 pracovných dní od objednania, čiže do 5. pracovných dní sú vždy u zákazníka. Keďže sa jedná o veľké balíky vážiace niekoľko desiatok až stoviek kilogramov, je potrebná špeciálna doprava. Z toho dôvodu, nie je možné tovar zasielať do 1-2 dní ako je to s bežnými balíkmi s nízkou hmotnosťou a malými rozmermi.