Ak niečo ponúkajú na internete, a pisu že to maju a potom zavolajú že to nemajú. Urobte si svoj názor

Reakcia obchodu GABEKO

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, žiaľ niekedy sa stane že nám nesedí sklad so skutočnosťou, nechcem sa vyhovárať, ale máme viac ako 9000 položiek skladom. Vždy na konci roka sa robí inventúra aby sme dali nezrovnalosti do poriadku. Ešte raz sa ospravedlňujem.

• Dlhý dodací čas

Reakcia obchodu GABEKO

Dobrý deň mrzí nás dlhy čakací čas, ale tovar čo ste si objednali sme nemali skladom , ako náhle nám prišiel tovar na sklad ,tovar vám bol odoslaný po telefonickom dohovore s vami 22.6.2023. Ďakujeme za pochopenie.

• VDodanie bolo super richlo.Ale motycka plasty z nej odpadávajú.Inac super vec .

Reakcia obchodu GABEKO

Dobrý deň, ako som pozeral jedná sa o teleskopickú motyku, je na nej plastová rúčka a mechanizmus na vysunutie predĺženej časti. Tovar sa snažíme pred odoslaním vizuálne kontrolovať aby sme zákazníkovi neposlali poškodenú vec. Ak sa Vám motyka poškodila tak vypíšte reklamačný formulár a pošlite nám ho späť, určite sa budeme snažiť to vyriešiť k Vašej spokojnosti.

S pozdravom Gabeko s.r.o.

Škoda slov,...........

Reakcia obchodu GABEKO

Dobrý deň, už som Vám síce odpovedal všade, ale zopakujem to isté znova. Mrzia ma vzniknuté problémy, ospravedlňujem sa za to, aj keď v skutočnosti to nebola naša chyba. Váš balík objednaný 10.5.2023 bol odovzdaný firme DEPO 11.5.2023 v Bánovciach n/B na ich príjme, doručený na odberné miesto ktoré ste si zvolil bol dnes 17.5.2023, 13-tého a 14-tého bol víkend kedy kuriéri nefungujú, pri doprave DEPO sme mali uvedené doručenie 4 - 5 dní, ako počítam tak to DEPO stihlo v termíne. Dopravu DEPO sme mali v ponuke kvôli priaznivej cene prepravného, napriek tomu sme s touto firmou ukončili spoluprácu práve kvôli nie vždy najrýchlejšej dobe doručenia. Vám som osobne dvakrát volal s úmyslom to vysvetliť a ospravedlniť sa za problémy, telefón ste opakovane nebral.

• jednoduchá objednávka

Tovar bol poškodený a použitý. Nikdy viac.

Reakcia obchodu GABEKO

Dobrý deň, mrzí nás Vaša zlá skúsenosť. Tovar sa snažíme pred odoslaním kontrolovať, ale samozrejme sa mohlo stať že sme si nejaké poškodenie nevšimli, môže sa stať aj to že tovar sa poškodí cestou, vtedy je treba spísať škodový zápis s kuriérom. Určite som si istý, že by sme vedomé neposlali použitý tovar. My máme aj kamennú predajňu, môžete sa prísť presvedčiť osobne aký tovar predávame. Pošlite prosím tovar späť k nám na predajňu ako reklamáciu a my ju určite promptne vybavíme k Vašej spokojnosti. Ešte raz sa ospravedlňujem za nepríjemnosti.