Všetko prebehlo hladko ako po masle.

• Som spokojní

2x Základná farba Primer Vallejo bola vytýčená

• Rýchle dodanie objednaného tovaru, veľmi dobrá komunikácia

• Rychlosť, prehladnosť, vsetky informacie podrobné, pomoc i po.nákupe, rady a pod.

Rýchlosť dodania ,veľký výber tovaru, dobré ceny

• Dobry vyber tovaru
    • dobra komunikacia
    • expresne dodanie

Obchod prebehol bez problemov, mozem odporucat

• Rýchle vybavenie objednávky

Jediná vytka je k baleniu. Krabica s tovarom bola zabalená len do čiernej streč fólie a pri preprave sa jeden rok spučil. Mne to osobne až tak nevadí nakoľko je to darček synovi, ale niekomu by mohlo, ak si odkladá aj original krabice.

Kvalitné, super výber produktov, rýchle dodanie

Bez problemov.

- Rýchle dodanie
    - zaujímavý sortiment

• Rychle dodanie

Neviem prvý krát som nakupoval ,ale bol som veľmi spokojný

E

Veľmi rýchly nákup, tovar presne ako na obrázku.

• Rýchle a úplne vybavenie objednávky. Maximálna spokojnosť. Ďakujem.

Vo FIFT-e nakupujem pravidelne a vzdy maximalna spokojnost ci uz osobne v predajni v Prahe alebo cez E-shop. Na kvalitu sa vo FIFT-e da spolahnut.

Z tohto obchodu sme neobjednávali tovar prvý krát. V nedeľu sme spravili objednávku a v pondelok sme zistili, že na náš produkt je v hyber monday akcii zľava 33%. Tak sme tam zavolali. Pán s ktorým sme volali nám hneď povedal že nám rozdiel v cene vrátia na účet (nemusíme prvú objednávku stornovať, druhú vytvoriť...) Ukážkový príklad ako by mal správne fungovať dobrý podnikateľ, klobúk dolu, palec hore za prístup. Každému odporúčame tento obchod.

• rychle dodanie
    • siroky vyber

Perfektny zakaznicky servis, velmi ochotni a napomocni zamestnanci + super rychle dorucenie (a to vsetko v predvianocnom zhone), co viac si moze clovek priat? ;)) Som nadmieru spokojna a urcite tu budem nakupovat znova.