• prehľadná web stránka
    • veľký vyber
    • neprišli všetky komponenty, bežiace svetlo s časovačom - chýbalo 2x 1uf rezistor, vianočný stromček LED - chýbalo 2x červená led, 2x žltá led, 1x zelená led,
    • bezdrôtový mikrofón FM - nefunguje, deti písali aj na fyft.sk aby zistili na akej frekvencii by mohol fungovať a odpísali im, že si majú nájsť na internete aký typ mikrofónu majú a podľa toho nájsť frekvenciu. Takže táto info nám nepomohla.

Obchod ako taký, je OK, ale tovar nieje kompletný a keďže objednávka bola pre deti, boli sklanané pri niektorých produktoch, ktoré im nefungovali. Museli sme súčiastky dokupovať v kamennej predajni. Kvalita vyrobkov sa rovná nákup AliExpress.

• reklamacia

dron my skratoval po druhom založení bateriek mam zaplatiť technika 500kč na hod

2x Základná farba Primer Vallejo bola vytýčená

Tovar prisiel s poskodenym obalom, no nie v dosledku dopravy. Jednoducho biol zabaleny do uz predtym poskodenej krabicky.

Tovar stále nedorazil ,mylsim že zlyhala Packeta

nekvalitny cinsky tovar

Ahoj,
    děkujeme za Tvou recenzi i když není pozitivní. Mrzí nás však, že jsi se nám po doručení objednávky neozval. Nemáme od Tebe jediný e-mail ani telefonní hovor ohledně toho, že bys byl s produkty nespokojený. Vše bychom vyřešili k Tvé spokojenosti, takto jsme ani netušili, že s kostkami je něco v nepořádku.

Za tým FYFT, Eva

Bolo nám doručené úplne iné yoyo, ale napriek tomu si ho syn nechal.

Ahoj,
    děkujeme za hodnocení i přesto, že je negativní. Mrzí nás, že místo toho, aby ses se nám ozvala na e-mail nebo zavolala, tak raději napíšeš recenzi, že bys náš obchod nedoporučila. Jestliže dorazilo něco jiného, poslali bychom správné yoyo na naše náklady. Není nic jednoduššího než se ozvat.
    Pokud je pro tebe ovšem lepším řešením psát recenzi než vše vyřešit přímo s námi, pak s tím nezmůžeme nic.

ma maily neopovedajú

Ahoj,
    díky za recenzi, žádný mail jsme od tebe neobdrželi. Doporučím zkontrolovat odeslání na tvé straně.
    Hezký den.
    Za tým FYFT, Martin

Tovar sa snažím reklamovať. Žiaľ, prístup obchodu je veľmi neústretový. Prijímač je totiž dodávaný bez naletovaného konektora a obchod tvrdí, že po naletovaní konektora som prišiel o záruku. Takže ďakujem, už nikdy viac !

Ahoj,
    dle informací, které mám od kolegů. Jsi přijímač v pořádku obdržel, přijímač měl nový software, který nebyl kompatibilní z tvojí vysílačkou. Tím že jsi přijímač flashoval, což je nedovolený zásah do elektroniky, tak ti padla záruka na tento produkt, takže ti ho už žádný výrobce nereklamuje.
    Po zjištění, že tvůj vysílač není kompatibilní s tímto přijímačem, měl jsi hned nás kontaktovat na náš email.
    Přeji hezký den.
    Za tým FYFT, Nikol

Objednávka prišla skoro ale neprišlo to co sme si objednali.
    Objednávka bola na Harry Potter Boj o Rokfort a prišlo boj o Baradavice!!!

Ahoj,
    děkujeme za recenzi i přesto, že není vůbec pozitivní. Jsme český eshop, tudíž naše deskovky jsou buď v českém nebo anglickém jazyce (výjimečně i jiný). Nejspíše došlo k chybě na heurece, která si název automaticky přeložila do slovenštiny i přesto, že je hra česká. Věřím však, že jsi nás kontaktoval/a a problém jsme vyřešili. Samozřejmě nemáme problém za hru vrátit peníze, když se zákazník ozve po přijetí objednávky a hra není rozbalená.

S jakýmkoliv dotazem se na nás neváhej obrátit.