• Rychle, bezproblemove dodanie

Chyba mi taký medzischod o informovanosti. Zrazu príde len mail od kuriéra, kedy bude tovar doručený.

• Super rychle doručenie

• Veľký vyber
    • Kvalitné vyrobky
    • Výborná komunikacia
    • Pri sume takmer 150eur by mohla byt doprava už zadarmo.

Vynikajúca komunikácia, ochota a prikladny prozakaznicky prístup, expresne dodanie, krásne odrazadla.

• Tovar dorazil v poriadku

Pre mňa nevýhoda, respektíve chýbala mi vec na ktorú som zvyknutá z iných eshopov, nechodia (ani sa nikde nedajú pozrieť) žiadne aktualizácie o stave objednávky ani sledovacie číslo k dopravcovi

Reakcia obchodu FWRider

Dobrý den, děkujeme za zpětnou reakci. Vždy chodí upozornění, když je objednávka vyexpedovaná včetně faktury. Většinou to bývá nejdéle následující den od objednávky, pokud se nejedná o víkend. V ten samý den vám přijde upozornění od dopravce, kde pak následně můžete sledovat trasu vaší zásilky. Mrzí nás, že pro vás nebyl dopravce vyhovující, to bohužel ovlivnit nemůžeme, PPL si své následující rozvozce po SK vybírá sám.
    Doufáme, že aspoň produkt, který vyrábíme, vám bude dělat radost.

• Neprehľadná stránka. Chcel som kúpiť vnukovi modré odrážadlo, nevedel som ho na stránke nájsť. Musel som ho kúpiť na mall.sk, kde uvádzali partnerský predaj FWRider.sk. Teda podľa všetkého
    • dal by sa kúpiť priamo.

Reakcia obchodu FWRider

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, pokusíme se na tom zapracovat. Nicméně, přímo na našich stránkách www.fwrider.sk máte hned na úvodní stránce rozdělená odrážedla podle kategorií i včetně obrázků. Tzn. odrážedlo s popruhem, bez popruhu, nebo rovnou i v kombinaci s lyžemi apod. U každé kategorie jsou všechny barevné kombinace.
    Přímo se odrážedlo určitě u nás koupit dá, jsme přímo výrobcem odrážedel a na našich stránkách najdete úplně všechna odrážedla i ta, která nejsou nikde jinde dostupná. Doba dodání 3 - 4 dny je sice delší, než do 2 dní, jako tomu je v ČR, ale posíláme odrážedla z České republiky a proto bohužel záleží pak na dopravci, zda zvládne doručit do 3 nebo 4 dní. Musíme naopak pochválit přepravce, že zrovna ve špičce před Vánoci jsme si ověřili, že doručovali na Slovensko nejpozději do 3 dní. Dle vaší objednávky, kterou jste udělal 3.1., 4.1. (což byl čtvrtek) byla odeslaná a v pondělí jste ji měl u sebe. Kdyby tam nebyl mezitím víkend, měl byste ji samozřejmě u sebe dříve.
    Každopádně tedy ještě jednou děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme hezký den,
    FWRider

Výborná komunikácia, všetko v poriadku.

Reakcia obchodu FWRider

Dobrý den, děkujeme moc za kladnou reakci. :) Vážíme si jí.

• Prehľadná stránka som spokojná

Reakcia obchodu FWRider

Dobrý den, děkujeme moc za reakci. Vážíme si jí. :)