• prehľadná webstránka
    • ekologické balenie objednávok
    • veľký výber udržateľných produktov
    • uvedené kritéria udržateľnosti pri výrobkoch, čo značne pomáha v rozhodovaní
    • neuvedená krajina pôvodu...berlínska značka peňaženky vyrobená v Číne
    • kritéria udržateľnosti by som ocenila na všetkých výrobkoch

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

děkujeme za hezký feedback!
    Udržitelnost je pro nás klíčová! Je to náš cíl, který se snažíme stále rozvíjet a posouvat dál. Od založení Freshlabels až do teď, jsme udělali velký kus práce co se udržitelnosti týče. Celý náš příběh můžete najít v Sustainability Reportu 2021 :)

Co se týče původu výrovy, uvádíme nyní u produktů informaci, zdali byly vyrobeny v Evropě, či nikoliv. Bohužel stále přetrvává mínění, že co je vyrobeno v Číně, je špatné. Velmi důležitý fakt ovšem je, že spousty značek vyrábí právě v Číně v certifikovaných továrnách. Tyto továrny prochází pravidelným auditem a značky dbají na dodržování Fair trade a dalších kritérií. Obrovské procento zboží se vyrábí v těchto továrnách i z důvodu technologie. Výroba tu má dlouholetou tradici a je potřeba říci, že i valná většina certifikovaných továren zde používá technologii, která je daleko rozvinutější než ta evropská.

Kritéria vždy rozesíláme všem značkám. Naším cílem je mít vyplněný dotazník ode všech. Bohužel 23 aktivních značek z naší nabídky nám dotazník zatím stále nevyplnilo. Během roku 2021 se nám podařilo číslo snížit z původních 38 :) a věříme, že časem se nám podaří mít tyto kritéria vyplněné od všech značek. Držte nám palce!

• -rýchlosť doručenia
    • -akciové ceny
    • -kúsky, ktoré inde nezoženiete

• rychle dorucenie
    • super znacky

Jediné, čo by som vytkla je, že za použité obaly na zabalenie sa pripláca 50 centov.

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

díky za zprávu. Poplatek 50 centů se počítá pouze v případě, že si zvolíte nové balení. Pokud se rozhodnete dát krabicím druhou šanci a vyberete balení, co už bylo použito, je to v tom případě zdarma!

• Udržateľná móda

• Rýchle dodanie tovaru

• kvalitné veci
    • veľké zľavy
    • udržateľné oblečenie
    • hodnotenie značiek podľa zodpovednosti vo výrobe

Super obchod so skvelým výberom udržateľných vecí, oceňujem hodnotenie každej značky pri ktorom viem, čo nakupujen

Zdravíme z Freshlabels!

Na hodnocení jednotlivých brandů si dáváme záležet. Je pro nás důležité vědět, jak, z čeho a za jakých podmínek jsou jednotlivé kousky vyráběny. Věříme, že i tyto informace zákazníkům pomůžou při nákupu a výběru toho pravého :)

S pozdravem Perla/ Freshlabels

Už niekoľko rokov si zvyknem objednávať veci z Freshlabels, tovar vždy príde načas, krásne zabalený, občas aj s nejakým prekvapením. Super krásne a praktické veci!

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

Díky za hezký feedback a za přízeň!

Jsme rádi že vám naše práce dělá radost a stále a stále u nás můžete objevovat něco nového :)

• Rychle dodanie

• Skvelý výber vecí
    • Veľké zľavy na množstvo vecí
    • Dôraz na kvalitu produktov
    • Hodnotenie udržatelnosti značky

Skvelý obchod na nákup oblečenia s dobrým pocitom. Kvalitné veci za rozumné ceny

• Rychle dodanie
    • Zaujimavy tovar
    • Pekna stranka

• Rýchlosť dodania
    • Na CZSK trh niektoré jedinečné produkty
    • Podpora udržateľnej módy

• Vsetko super
    • Chybalo mi potvrdenie po odoslani objednavky mailom.

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

díky za váš feedback. Potvrzovací emaily se posílají vždy automaticky. Vše jsme zkontrolovali a poslali jsme vám jak potvrzení o objednání tak potvrzení o odeslání objednávky :)
    Občas se zákazníkům stane, že naše emaily spadnou do nevyžádané pošty a tím si je nevšimnou. Nic se ale neděje, stačí si do vyhledávače napsat [email protected] a emaily se vám zobrazí.

S pozdravem Perla/ Freshlabels

Zodpovedna komunikacia,rychle dorucenie. Ocenujem moznost vyzdvihnutia a vratenia cez zasielkovnu.

• veľký výber udržateľných značiek
    • rýchle doručenie

• Recyklované obaly
    • Zbytočne veľká krabica pre objednávku

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

díky za váš feedback! Moc si ho vážíme. Snažíme se během balení a posílání vašich čerstvých kousků co nejvíce šetřit materiálem, ale tak, aby se zboží po cestě neponičilo.
    U nových krabic máme několik rozměrů. Ovšem někdy se stane, že má kousek netradiční velikost a musíme se jí přizpůsobit.
    Vždy ale najdete během objednání možnost dát nový život už použitým krabicím a v tom případě můžeme vybrat velikost balení skoro na míru :)

• Rýchlosť dodania

• Rýchle dodanie, pekne zabalené