• Farba vyobrazených produktov na eshope nekorešponduje s reálnou farbou tovaru
    • Vysoké náklady na poštovné pri vrátení tovaru - 13,58€, pričom stránka vyslovene odporúča vrátenie cez doporučenú zásielku
    • Chýba možnosť pridaniarecenzie od zákazníkov pri produktoch na stránke

Sklamanie. Veľa peňazí za málo muziky. Už aj tak drahý batoh, ktorý reálne vyzeral inak ako na fotkách v eshope sa ešte predražil pri vrátení na poštovnom. Materiál samotného batohu bol náchylný na rýchle poškodenie a opotrebenie.

ďakujeme za vašu správu.

Mrzí nás, že vám tovar prišiel iný ako na produktových fotografiách, pri podobných situáciách sa snažíme zákazníkom vyhovieť na 100% a vrátenie tovaru vyriešiť vyzdvihnutím kuriérom.

Pri vrátení tovaru odporúčame využiť doporučenú službu Zásielkovňe kde služba stojí 2,50EUR, pričom pokiaľ ide o chybu z našej strany, službu by sme vám určite neodpočítali pri vrátení peňazí.

Ďakujeme za skvelý nápad ohľadom recenzie produktov na stránke, určite sa zamyslíme nad vylepšením možností, ako nám môže dať zákazník spätnú väzbu.

S pozdravom,

Sophia / Freshlabels

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• vcelku rychle doručenie, ale medzi konkurenciou stale len priemer
    • tovar prišiel poškodený
    • obchod odmietal akékoľvek reklamácie
    • poradili mi nech si tovar svojpomocne “opravim”
    • na tovare nechali aj bezpecnostnu visačku, proti krádeži, ktorá absolutne nešla dole
    • s týmto mi tiež odmietli pomoct, povedali nech si ju dám nejako sám dolu

Oproti konkurencii absolútny odpad

díky za feedback.
    Pokud se stane, že pošleme špatný kousek, nebo se poškodí dopravou, nabízíme zákazníkovi náhradu, nebo vrácení peněz v případě, že kousek už nemáme. Bohužel v tomto případě jsme nedohledali žádnou informaci o tom, že jsme doručili poškozené zboží :( Jinak by jsme okamžitě reagovali.

Pokud jsme poslali produkt s bezpečnostním kódem, moc nás to mrzí. Vzhledem k situaci, která byla, se nedalo navštívit naší prodejnu, kde by jsme to obratem vyřešili, proto jsme nabídli buď vrácení produktu zpět k nám s tím, že alarm odstraníme a zašleme zpět, nebo jsme dali radu jak se kód pokusit sundat, aby zákazník nemusel čekat a mohl kousek začít hned nosit.

Se zákazníkem jsme se telefonicky spojili, za vzniklá nedorozumění se omluvili a poslali dárek, který doufáme udělal radost :)

S pozdravem Perla/ Freshlabels

• Rychlost dodania, telefonicky kontakt bez problemov, jednoduchy nakup
    • Produkt na stranke mal nespravny obrazok, takze mi prislo nieco uplne ine (Hydroflask flasa) nez som si objednala. Po telefone mi bolo nasledne ponuknute vratenie tovaru a penazi alebo urcita % zlava

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

měli jsme omylem u termosky vyfocenou variantu s bílými detaily namísto černých. To jsme obratem opravili a jak píšete, nabídli jsme vrácení peněz za produkt, nebo slevu s tím, že si necháte variantu, kterou jsme vám poslali.

Jsme moc rádi, že se vám i tato varianta líbila a termosku jste si nechala. Věřím, že vám bude dělat stejnou radost, jako ta bílá.

S pozdravem Perla/ Freshlabels

Naozaj som s prístupom zákazníckej linky nespokojná. Nereagujú na maily, neviem sa s nikým spojiť. Objednávala som cez nich darček (10.12.) a neprišiel-najskór im nefungovala platobná brána, keď som zákaznícku linku kontaktovala odpísali mi o 5dní. Samozrejme mi zásielku nedoručili. Stále.

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

Celá situace nás moc mrzí a jménem Freshlabels bych se chtěla omluvit. Bohužel v předvánočním čase se nám ve velké míře navýšily požadavky a dotazy od zákazníků a i když jsme dělali co bylo v našich silách, nebyli jsme schopni na všechny emaily odpovídat souběžně.
    Nakonec jsme se spojily telefonicky a vaší zásilku poslali přednostně našim dopravcem. Jako omluvu jsme vám přibalili malý dárek a poslali slevu na další nákup. Dodání jsme zkontrolovali a balík je už v bezpečí u vás.

S pozdravem Perla Freshlabels

• Kvalita tovaru mi priam vyrázila dych. Za tieto peniaze by som čakal oveľa viac ako mi bohužiaľ prišlo ☹️

díky za váš feedback.

Mrzí nás, že mikina nesplnila vaše očekávání. Label The North Face nabízí kvalitní outdoorové kousky, se kterým jsme ještě neměli žádné špatné zkušenosti. Pokud vám dorazil nějaký, se kterým nejste spokojený, není problém ho do 30ti dní vrátit, nebo vyměnit za cokoliv jiného.

S pozdravem Perla Freshlabels

• Vrátenie peňazí hneď bez problému
    • Neudanie dôvodu vrátenia peňazí, ak by som si nepozrela internet banking, ani neviem, že peniaze došli od nich...
    • Ak by som si nepozrela ich stránku, ani neviem, že majú vypredanú vec, čo som objednávala

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

bohužel produkt se nám nepodařilo na skladě najít. Obratem jsme vás kontaktovali emailem, kde jsme se za storno omluvili, jako omluvu poslali slevu na příští nákup a informovali vás o vrácení peněz na váš účet.

Je možné, že email vám spadl do spamu a proto jste ho neviděla :(

Doufám, že ho ve své poštovní schránce najdete a budete moct v příštím nákupu uplatnit vaší slevu.

S pozdravem Perla Freshlabels

Objednavka mi stale po 10 dnoch neprisla, obchod neodpoveda na spravy.

Reakcia obchodu Freshlabels.sk

za zpoždění se moc omlouváme. Balík vám stihl dorazit ještě před Vánocemi a to nám dělá velkou radost.
    Všechny objednávky jsme zpracovali okamžitě a poslali je včas, bohužel rychlost dodání u přepravců nemůžeme ovlivnit :(
    Letos byli všichni přepravci přetížení a u některých se dodání opravdu opozdilo. Věřím ale, že všechny balíky našli své majitele a že vás tato zkušenost od nás neodradila. Budeme se těšit na příští nákup.

Děkujeme za feedback.

S pozdravem perla Freshlabels

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar prišiel poškodený nikdy viac tento obchod

Dobrý den Teo,

ještě jednou se vám za Freshlabels omlouvám za výrobní vadu na botách, která při expediční kontrole byla přehlédnuta. Bohužel vadu na stélce bot jsme neodhalili.
    Nic ale nebrání vrácení zboží!
    Hned, jak jste si vady všiml, jste nás kontaktoval a my jsme vám obratem nabídli náhradu.

Bohužel už jsme neměli k dispozici jiný kus, proto jsme vám nabídli bezplatné vrácení zboží, poštovné vám bude taky proplaceno.
    V tuto chvíli už jen čekáme, až váš balík dorazí zpět do našeho obchodu.
    Freshlabels se chová k zákazníkům férově, těšíme se na další nákup!
    Radka