Divná bunda vyzerá to na fake.

Bohužiaľ, sa nákup v tomto eshope nevydaril. Objednaval som trekovu obuv, v nedeľu s tým, že na stránke bolo uvedené u vás doma v utorok. Pondelok som na stranke čítal , doručenie u vás doma zajtra. No nedočkali sme sa, museli sme odísť na dovolenku, pritom na doručenie sme sa spoliehali. V piatok mi piplo, že si môžem tovar vyzdvihnúť. No to mi je na prd, keď nie som doma. Ďakujem za komplikacie. R. G.

• Tovar som chcela vymeniť za väčšie číslo, žiaľ musela som si zaplatiť poštovné do Čiech, čo je necelých 10 €. Pri objednávaní bolo, že výmena zdarma. Ale menším napísané len po českej republike, zo Slovenska nie :(.

Tovar prišiel poškodený, neochota zákazníckeho servisu, nevrátenie poštovného. Nikdy viac ten obchod

Reakcia obchodu Forsize.sk

zboží bohužel přišlo poškozené už od výrobce a není v našich silách kontrolovat každý kus samostatně. Za nevrácené poštovné se Vám omlouváme, to jsme s kolegyní přehlédly.

Tato chyba nás velice mrzí a vše je již v naprostém pořádku.

Děkuji za pochopení a přeji krásný zbytek dne.

Anna Vostrá
    Forsize.sk

• Velkost dorucenych tenisiek nesedi na velkostnu tabulku uvedenu pri dajom modeli
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• celkom rychle dodanie
    • drahá doprava . ..

Drahé poštovné.

Kúpil som klobúk ale nevedel som si vybrať veľkosť ani nič a keď som to objednal prišiel mi detský

Majú veľmi- Zle číslovanie, aj o 2 čísla treba väčšie... Aj tabuľka zavádza

• Us veľkosť M je ako sk XL, a veľkosť L je ako XXL. Zatiaľ čo značkové oblečenie všade uvádza svoje miery aj v EÚ hodnote, tento obchod ich uvedené na EÚ miery nemá. Kuriozita bola, že Adidas us L je na nete uvedený ako 40/42(niekde 44) a mne prišlo us L 44/46. To ako vážne??? Tým pádom som vyhodila 100 eur na veci ktoré sú mi veľké. Dosť veľké. Cítila som sa v tom ako vo vreci. Vracať sa mi to do Cz nechce. Výmena nehrozí, keďže to boli posledné kusy za výpredajové ceny. Skrátim a zúžim si to sama. Sklamanie no.

obchod je v prdeli v zahranici, cize ked chcete vratit tovar, pripravte si za postovne 10 eur

• Nefunkčný tovar
    • Odpad

Reakcia obchodu Forsize.sk

velice nás mrzí nastalá situace.

S pozdravem

Forsize.sk

• neprofesionalny pristup k zakaznikovi

Reakcia obchodu Forsize.sk

velice nás mrzí nastalá situace.

S pozdravem

Forsize.sk

• 14.12. bola moja objednavka potvrdena, platila som prevodom na ucet takze chapem ze nejaky cas trva kym sa peniaze prevedu. Ked mi peniaze z uctu odisli a nedostala som ziadnu odozvu, nasledujuci den 18.12. som volala s pani, ktora mi potvrdila, ze mi balik ihned posielaju. Kurier mi balik priniesol az 28.12. Na danej adrese som vsak nebola nakolko som balik cakala skor a tovar mal byt ako darcek k vianociam. Rakcia kuriera bola ze mi ho na inu adresu neprinesie takze musim cakat dalsi tyzden a tovar budem mat v rukach 2.1.2019. Rozumiem, ze medzi sviatkami je to narocnejsie avsak objednavala som aj z inych stranok a bolo to zvladnute do vianoc bez problemov. Preto tento obchod neodporucam

Reakcia obchodu Forsize.sk

mrzí nás Vaše negativní recenze, problém byl na straně dopravce, za kterého se dodatečně omlouváme. Doufáme, že jste s produktem spokojený i přes delší dobu doručení.

Forsize.sk

• Este neprisiel tovar uz po 11dni.

Forsize.sk

zamena tenisiek tak zatial nemam nic iba vybavovacky.

• Nezaslali tovar podľa objednavky.

Reakcia obchodu Forsize.sk

velice nás mrzí Vaše recenze, ale zboží jsme překontrolovali a bylo Vám zasláno přesně to, které jste si objednala. Jediné, co Vás mohlo zmást je guma u tepláků, protože aby tam byly nápisy, jako jsou na fotce, tak se musí guma ohrnout.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný zbytek dne.

Jiří Forgac

• hlavne slabiny obchodu su v tom ze ponuka tovar ktory nema vopred skontrolovany a netusi ci ma vady.

• Draha doprava
    • Neda sa premenit cena na eura

Reakcia obchodu Forsize.sk

- na eura se bez problémů změnit dá, a dalo se vždy. Přepínač je vlevo od vyhledávání. Pokud přicházíte z heureka.sk měna se automaticky přepne na eura.
    - 3€ za dopravu jsou pro zákazníka velmi příznivá.