Doteraz mi tovar nebol doruceny, tak nemozem byt spokojna.

Reakcia obchodu Formy na pečenie

Pravdepodobne prišlo k nedorozumeniu.

Objednávka bola urobená na osobný odber a platbu v hotovosti.
    V ten istý deň bol tovar pripravený na prevzatie a bola odoslaná mailová výzva na jeho prevzatie.
    Tovar sme teda nemali posielať.
    Forma je stále pripravená. Stačí si ju prevziať a uhradiť.

S pozdravom Peter

• Ked je tovar poskodeny tak neupozornia...v mojom pripade bola na forme hrdza.

Reakcia obchodu Formy na pečenie

Dobrý deň prajem,
    mrzí nás vzniknutá nepríjemnosť. Dodanie tovaru ktorý nie je v 100% stave /stopy hrdze/, nie je náš úmysel. Výrobok sme obratom vymenili za iný, podľa výberu zákazníčky. Reklamovaný výrobok je dlhodobo obľúbený, nebola naň žiadna výhrada. Na základe tejto reklamácie ale už všetky kusy rozbaľujeme a kontrolujeme. Zatiaľ to vyzerá že išlo o ojedinelý kazový plech.
    Veríme že aj naďalej nájdete v našom obchode veci čo sa Vám páčia. A bez obáv si ich vložíte do košíka. Záleží nám na Vás a robíme maximum preto, aby sme Vám poslali bezchybný tovar.
    S pozdravom Peter

• 1.Tovar, aký som nezohnala v obchode
    • 2.Dobrá cena
    • 3.Rýchle dodanie tovaru
    • 1.Obchod si neoveruje rozmery výrobku, ktoré uvádza výrobca na obale výrobku
    • 1.Obchod neskúma funkčnosť výrobku a to, či je možné výrobok použiť na ten účel, na ktorý je určený

V tomto obchode som nakúpila z dôvodu, že v kamenných obchodoch som nenašla tovar, ktorý som hľadala a to sklenený stojan na tortu s kupolou. Výrobca (na obale výrobku) a taktiež aj obchod uvádza priemer stojana 32 cm, ktorý by bol pre mňa dostačujúci, keby to bol vnútorný priemer, ale tento priemer je bohužiaľ vonkajší. Vnútorný priemer je len 30,5 cm. Pri tomto výrobku je podstatný vnútorný priemer stojana a nie vonkajší, nakoľko tortu vkladáme do stojana.
    Tento obchod by som ostatným odporučila kvôli sortimentu, ktorý nenájdu v kamenných obchodoch a taktiež kvôli prijateľným cenám.

Tento obchod by som neodporučila kvôli tomu, že obchod si neoveruje rozmery uvádzané výrobcom a teda to, či je výrobok možné použiť na účel, na ktorý je určený.

objednal som si nerezovu misu a dostal som len pochromovanu

• bol mi dostupný osobný odber
    • nefungovala platba online
    • odberné miesto je neoznačené, je to rodinný dom