• Neochota komunikovať, riešiť vzniknutú situáciu
    • Veľmi zlá kuriérska spoločnosť Geis

Tovar mi mal doniesť kuriér spoločnosti Geis už po lehote duručenia. Avšak nikto ma z kuriérskej spoločnosti nekontaktoval o doručovaní zásielky, a kuriér odišiel preč, akože som nebol zastihnuteľný. Do kuriérskej služby sa nedovoláte a v obchode Vám povedia že máte kontaktovať Kuriérsku spoločnosť. Trošku nedoriešená komunikácia.

Reakcia obchodu FlyStork.sk

co se týká komunikace kolegyně Vás odkázala na přepravní společnost, aby jste se mohl domluvit osobně (přímo s řidičem) na doručení.
    Přepravní společnost nám vozí stovky kol a většinou bez problému, mohla nastat nějaká komplikace.
    Pokud byl problém s opakovaným doručením stačilo zavolat a problém by jsme řešili osobně a pomohli Vám.
    Děkuji TEAM Flystork

• prijateľné ceny
    • balenie
    • Komponenty dodaného bicykla boli úplne odlišné, ako v popise na stránke. Namiesto Shimano konfigurácie z popisu som dostal marvo...
    • Aj keď na stránke uvádzajú, že špecifikácie sa môžu meniť, tak som predpokladal, že v takom prípade o tom budem informovaný a rozhodnem sa či mám o tovar záujem aj v pozmenenej konfigurácii.

Dobrý den
    děkujeme za recenzi bohužel my jako prodejci do specifikací kol nedokážeme zasáhnout. To může jen výrobce. A kvůli složité době to tak je u všech výrobců. Komponenty by Vám ale měli sloužit podobně.
    TEAM Flystork

• Dlhé doručenie tovaru

Reakcia obchodu FlyStork.sk

Bohužel výrobce mezi svátky má uzavřenou expedici, o tom jste byl i informován a kola které byli ihned k dispozici jste nechtěl.
    Kolo obdržíte do konce týdne.
    Děkujeme team FLYSTORK

• Tovar zaplateny uz tyzden, a oni stale nemaju sparovanu moju platbu, cize nemam ani peniaze ani tovar

Dobrý den
    platba se nám od banky napárovala opravdu se zpožděním, dnes zboží odesíláme a zítra by mělo být u Vás.
    Děkujeme TEAM Flystork

• Rychle dodanie

• Výborná cena
    • 3% z ceny nákupu môžete použiť na ďalší nákup
    • Veľmi neseriózna komunikácia
    • Doručená neúplná objednávka
    • Poškodený doručený tovar

Tento obchod sme si vybrali pre kúpu elektrobicykla, bola za výbornú cenu, avšak komunikácia z obchodom bola veľmi zlá, neodpisovali na emaily, 3x sme sa dohodli, že mi zavolajú ohľadom ďalšieho produktu k bicyklu ale prvé 2 dohody neboli dodržané tak som musel volať 3.x a niekoľkokrát ani nikto nezdvihol. Keď bicykel doručili tak bol na ňom krivý kotúč, nefunguje predné svetlo a namiesto 4 gumových krytiek na turistické palice prišli len 2.

Dobrý den
    bohužel docházelo k nestandartnímu doplnění objednávky v době kdy je opravdu hodně práce.
    Světlo stačí zapnout je to uvedeno i v návodu ten doporučujeme přečíst. A bylo s Vámi několikrát komunikováno. Objednávka nicméně byla realizována v březnu a my se například o chybějících věcech, poškozených věcech v objednávce dozvídáme až v červnu. Pokud se nám ozvete i tak Vám rádi pomůžeme.
    Děkujeme team Flystork

• Tovar nedorazil ani po týždni

Nekupovať odtiaľ

Dobrý den
    pan Michal byl o zpoždění dodání informován už při objednání zboží kde tato informace vyjíždí při vložení zboží do košíku. Veškeré emaily byly zákazníkovi zaslány.
    Za zpoždění se omlouváme, ale při počtu objednávek na kola nestíháme vše expedovat v termínech.

• Slušná komunikácia s obchodom
    • K byciklu som dostal zlu nabijacku a reklamacia stále predbieha takže bycikel som raz vyskúšal a ďalej ho nemám ako nabit majú na opravu 30dni ....

Reakcia obchodu FlyStork.sk

Dobrý den Vaše reakce nás mrzí vadná nabíječka bude z naší strany vyměněna a je to věc se kterou nedokážeme ovlivnit. Nabíječka funguje jen má špatnou světelnou signalizaci.
    Team Flystork

Pri fakturácii tovaru bez DPH pre slovenského plátcu DPH na Slovensko (jedná sa o český obchod) neodpočítavajú českú DPH 21% ale slovenskú 20% a od účtovníčky po vedúceho tvrdia, že je to tak správne. Nie je to správne. Taktiež majú bonusový program - z každého nákupu bonus na ďalší nákup ale zrazu to nefunguje a vedúci najprv povedal, že to odrátajú priamo z objednávky, na druhý deň sa to "nedalo", lebo "systém" nedovolí.

Dobrý den
    Upřesním informace k vaší recenzi.
    Ceny pro slovenské zákazníky jsou uvedeny na našich stránkách dle aktuálních ceníků platných pro Slovenskou republiku. Výpočet ceny se tedy odvíjí od sazby DPH platné pro Slovenskou republiku, tzn. 20%.
    Bonusový program se týká pouze zákazníků-občanů, tzn. neplátců DPH to jste si určitě přečetl v obchodních podmínkách, které jste potvrzoval při objednání. Proto nemohl být poskytnut pro podnikatele/firmu.
    To Vám i bylo několikrát vysvětleno vedoucím prodejny jak uvádíte.

Děkujeme

• Obchod v podstate za to nemôže - čiapka a aj materiál vyzerajú na obrázku úplne inak a čiapka je vlastne nepoužitelná - je to jedno vrece! Človek sa učí na vlastných chybách - nikdy viac takto /cez obrázok/ nebudem nakupovať.

Pred 6-tými dňami objednal som elektro bycigel ,a vyhodnotenie som dostal skor ako tovar,ešte bycigel nie je ani na ceste,ato nie je prvý prípad!

Reakcia obchodu FlyStork.sk

Dobrý den, vaše objednávka byla vyexpedována 28.7. Veškeré informace o objednávce a expedici vám byly zaslány e-mailem. Doba dodání kol, jak jste byl předem informován, je minimálně 6 pracovních dní. Děkujeme Tým Flystork

• Faktúru za tovar som zaplatil skoro pred týždňom a zatiaľ tovar nemám a ani informáciu kedy bude, choďte do riti !!!!"
    • Pred platbou komunikácia výborná po platbe, máme ťa u riti...

Nekorektný obchod !!!

Dobrý den
    už při objednání kola jste viděl informaci, že kola i když jsou skladem posíláme až cca po 10 pracovních dnech jelikož nestíháme expedovat nápor objednávek. Platba je v pořádku a všechny informace Vám byly zaslány do emailu. Nevíme co dalšího by jste si představoval.
    Děkujeme Team Flystork

• Od prijatia bjednávky obchod nekomunikuje. Hoci bicykel bol na sklade nebol doručený ani po ôsmich dňoch po jeho objednaní. Žiadne info zo strany obchodu kedy bude dodaný.

Dobrý den
    Veškeré emaily Vám byly zaslány a jsou zasílány automaticky. Kolo skladem máme jen je u něj napsáno že jelikož máme velký počet objednávek je momentální expedice kol cca 10 pracovních dnů, vy jste objednával 01.05.2021 17:14:01 a kolo Vám bude teprve odesíláno. Je jen potřeba číst, tato informace je u všech kol v hlavičce na stránkách a i při vložení do košíku.
    Děkujeme team Flystork

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Dlha doba dodania,miesto 10 dni to trvalo mesiac a pol a dodali iný produkt a ďalší týždeň kým sa to vybavilo,žiadne ospravedlnenie keby aspoň nejakú maličkosť dali ....neodporúčam tento obchod ja osobne určite už nikdy s tejto stránky nebudem objednávať.....

Dobrý den
    na dodací dobu jste byl upozorněn a my termín splnili, objednal jste 29.3.2021 a dnes když píšete hodnocení je 29.4 tak nám povězte kde je ten měsíc a půl, který výše uvádíte.
    Mohl jste objednat jinde, ale nikdo jiný Váš produkt neměl. Navíc pokud dojde k chybě u přepravce nemůžeme s tím už moc udělat a zařídili jsme Vám bleskovou výměnu k vaší spokojenosti.
    Děkujeme TEAM FLYSTORK

Ešte som nič nedostal.

Dobrý den
    ani jste nic obdržet nemohl, byl jste už před objednáním informován, že i když máme kola skladem kvůli počtu objednávek je nestíháme montovat a dochází ke zdržení až 10 pracovních dnů.
    Team Flystork

Pred 9.dňami som dostal SMS ,že tovar je pripravený na odoslanie a do dnešného dňa mi tovar nebol doručený.Na otázku, čo je s mojim tovarom som dostal odpoveď,že obchod nestíha s vybavovaním objednávok.Takže mám pochybnosť či objednaný tovar je vôbec na predajni ako je napísané pri tovare na E-shope.

Dobrý den
    Produkt máme skladem přišlo Vám info, že je připraven k expedici ne, že je odesílán. Jako jedni z mála máme velké skladové zásoby kol a proto nestíháme expedovat. Byl jste o tom informován už při objednání. Proto nechápeme špatnou recenzi. Děkujeme team FLYSTORK

Objednávka mi ešte neprišla.

Dobrý den
    a ani dorazit nemohla jak jste byl informován. Už při objednání byla u kola informace, že i když je skladem kvůli počtu objednávek je doba dodání cca 10 pracovních dnů. Nestíháme bohužel kvůli počtu objednávek kola montovat.
    Děkujeme team FLYSTORK

• ine pišu ine je pravda

Reakcia obchodu FlyStork.sk

Dobrý den velice by nás zajímalo co tím myslíte? Kolo které jste objednal skladem máme expedice byla uvedena na 8 pracovních dnů při objednání, jelikož kvůli počtu objednávek nestíháme expedovat. O všem jste byl informován.
    Děkujeme Team Flystork

Extremne dlha doba dorucenia..

Dobrý den
    vaše hodnocení nás mrzí, jelikož jste byl informován, že výrobce měl inventuru a že dojde ke zpoždění. Tak snad budete s výrobkem spokojen.
    Team Flystork.

• Vyše za 800 eur sme kupovaly tento produkt stym že špecifikacii sa pisalo dojazd až 40 km, (chcely sme to použiť na roznos letakov) no nesplňa to. Syn jazdil na rovnej ceste ma 52 kg, a max dojazd vydrzal 13km.na vratenie tovaru tiez mozme zabudnut nam odkazaly, ze nam bude volat technik. Neodporúčam!!!