• Nikto nekomunikuje a neodpisuje ohľadom objednávky

Nedošiel mi tovar aký som si objednal.
    Obchod nereaguje na moje sťažnosti.

Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ano, stalo se, zaměnili jsme model, odpověděl jste na email od robota, kde píšeme >Na tento email NEODPOVÍDEJTE<, proto nám tento email i další spadly do SPAMU. Po Vašem telefonátu jsme vše napravili a vyřešili.

www.florbalstore.sk

• neprišiel ani potvrdzujúci email o objednávke, ani tovar a vy chcete aby som hodnotila zakúpený tovar.....

Reakcia obchodu Florbalstore.sk

ak zadáte správny email, tak Vám ihneď príde potvrdenie na email a i ďalšie emaily, v tomto prípade ste zadal zlý email, preto Vám nič neprišlo

www.florbalstore.sk

• Nedodržanie termínu namiesto dodania do 24 hod. bol tovar dodaný po 8 dňoch.
    • Nulová komunikácia zo strany obchodu.

Reakcia obchodu Florbalstore.sk

posledný kus sme dali do objednávky pred Vami, objednali sme ďalšie kusy a poslali Vám, boli 4 dni veľká noc, tak sa to pretiahlo na o 4 dni, na 8 dní .....

www.florbalstore.sk

• Neprislo vsetko v objednavke. A nebolo mi oznamene ani ktore veci niesu odoslane.

www.florbalstore.sk

• Kniha mi prišla poškodená, strany sú poleptané, akoby na ňu niekto niečo vylial. Mal to byť darček! Na správy mi nikto neodpísal.

Som sklamaná.

www.florbalstore.sk

Dlhá dodacia lehota, tovar prišiel iný ako sme si objednali.

Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Omylem jsme poslali inný model, ale vymenili sme a všetko bolo napravené.

www.florbalstore.sk

• veľký výber tovaru, keďže pravdepodobne kupujú tovar od efloorball.net, dajú si prirážku a predávajú.
    • komunikácia žiadna
    • dodacia lehota na stránke tri dni v realite 3 týždne bez toho, aby vás o tom niekto informoval.
    • berú to ako bežnú vec, žiadne ospravedlnenie

Vyzerá to, ako keby naschvál chceli, aby si ľudia u nich objednali, oľutovali to a potom hľadali inde.

Reakcia obchodu Florbalstore.sk

Áno, vesta sa musela vyrobiť, preto dodanie bolo dlhšie, email sme zaslali na gmail.com, nakoniec sa našiel vo Spamu, preto bol zákazník v domnení, že sa nič nedeje.

• Pomerne lacný oproti ostatnym
    • komunikaciu s dopravcom

redsej som mal objednat z florbal4u.com

• komunikacia

• neviem o nich
    • tovar nebol doručený v dodacej lehote, ktorú obchod stanovil

Neodporúčam, tovar, ktorý bol oficiálne na sklade, na sklade vôbec nebol a čakal som na to oveľa dlhšie. Žiadal som o zrušenie objednávky, no objednávka bola aj napriek tomu doručovaná. Veľmi zlá komunikácia zo strany obchodu. Odporúčam obchod florbal4u.com

• - 2 položky mi prišli iné ako som si objednal (iná značka štucní a namiesto iontového nápoja mi prišiel iný nápoj inej značky)
    • - žiadna reakcia na poslaný email

• Preto lebo syn hra florbal
    • Žiadna komunikacia

• komunikacia, ja som 6x volal, 2x mi zdvihli a nevedeli povedat kedy pride tovar...

ja po 11 dnoch stale cakam na tovar

• Ziadne
    • Vedenie bude najväčšia slabina

Kupujem inde

• - sirka a specifickost sortimentu, ktora nie je k dispozicii v beznych kamennych sportovych predajniach
    • - ceny
    • - slaba komunikacia
    • - chybna informacia v texte mailu ohladom otvaracich hodin pre osobne prevzatie
    • - nemoznost platit bezhotovostne pri osobnom prevzati tovaru, pricom na tel. dotaz potvrdena moznost platit kartou
    • - darcek zdarma (lopticka) vydany az na upozornenie zakaznikom

• prehľad stránok a široký výber
    • veľmi slabá komunikácia s obchodom,
    • dodanie objednávky trvá už vyše 10 dní a stále mi nedošla

ak sa niekam v najbližších dňoch chystáte tak určite tu nič neobjednávajte

Objednal som si florbalovú palicu v pondelok.
    Dodacia lehota 2 dni pracovné.
    Realita došla po viac ako 10 dňoch a to až potom čo som tam volal po 7 dňoch, čo je s tou palicou na čo pani, keď vyhľadala môj záznam zistila, že nebola ešte vôbec odoslaná. (bolo riadne počuť ako je prekvapená.) Dnes mi konečne prišla, ale žiadne prepáčte alebo zlava, či čokoľvek..
    Nie je problém ak zlyhá ľudský faktor, ale ospravedlniť sa zákazníkovi je minimum. Slušnosť nestojí peniaze.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Žiadne. V tejto dobe je to katastrofa co stvarate.
    • Organizácia, komunikácia a doriešenie.

Katastrofa. Objednal som tovar. Dostal som výzvu k vyzdvihnutiu na predajni. Okrem toho dalších milion nepodstatných sprav. Pridem osobne a na dverách napis ručne perom ze dnes zavreté. O tom som spravu nedostal.
    Prisiel som na další den. Predavač mi hovori ked zistil po co som prisiel, ze jaaaaj a oni Vám nepovedali te niekto omylom odklikol ze tu mate tovar? A ze teda este tam nic neni, ze sa ozvú. Stale nic. Tak som zavolal ja. Nikto nebere nevolá spat. Perfektne. Asi sa obchod venuje objednávkam len nad určitú sumu. 39 € je pravdepodobne malo.