• Ponúkaný tovar nemali na sklade

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Po zlých skúsenostiach sa aktuálne snažíme mať čo najviac aktuálny sklad na eshope, preto verím, že v budúcnosti budete spokojnejší s dostupnosťou tovaru.

Prajem pekný deň tím FlorbalCenter.sk

• Tovar mal byt na sklade a nebol. Az ked som zavolal po tyzdni, tak som sa to dozvedel.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Po zlých skúsenostiach sa aktuálne snažíme mať čo najviac aktuálny sklad na eshope, preto verím, že v budúcnosti budete spokojnejší s dostupnosťou tovaru a jeho doručením.

Prajem pekný deň tím FlorbalCenter.sk :-)

• Dostupnosť do obchodu cez dvoje zamknuté dvere bez zvončeka. Dvere neoznačené

Tento obchod neodporúčam.

Dodali mi iný typ (drahší) po 14 dňoch od objednania.

Doplnené*

Juraj,

otvorili sme novú predajňu na Dunajskej 52, otvorenú od pondelka do piatku 11:00 až 19:00 a v sobotu 10:00 až 14:00. Na predajni poskytujeme profi poradenstvo a servis zdarma, máte možnosť si vyskúšať všetky veci a takisto aj hokejky na testovacej ploche s bránkou.

Snažíme sa zlepšovať, veríme, že nás prídete pozrieť, nonstop naskladňujeme viac a viac nového tovaru :-)

Všetko dobré - Maroš Takáč

Dobrý deň Juro,

označenie obchodu už je zabezpečené formou tabule a orientačný bod je veľký areál FEROMAX, známej firmy FERONA, určite ho neprehliadnete :-)

Zmenu typu Vašej hokejky sme s Vami konzultovali, z dôvodu vypredania starej kolekcie.

Prajem Vám všetko dobré :-)

• Velka ponuka materialu

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu na Heureka.sk a zároveň Vám prajeme všetko dobré a pekný deň. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :-)

• Široké spektrum tovaru
    • Vypredaný tovar bez možnosti opätovného objednania

Kvalitný internetový obchod

Reakcia obchodu Florbal Center

tovar bol žiaľ vypredaný a z predaja ho stiahol aj dodávateľ, takže sme nemali možnosť tovar doskladniť. Ospravedlňujem sa za neaktuálnosť skladových zásob na eshope. Zapracovali sme na tom a momentálne sa snažíme mať čo najaktuálnejší sklad.

Prajem Vám všetko dobré, dúfam, že nabudúce budete spokojnejší. Vaše podnety nám pomáhaju na sebe pracovať! :-)

• rýchlosť dodania

Dobrý deň Janči,

ďakujeme Vám za hodnotenie, nech sa Vám dari, prajem pekný deň.

Tím FlorbalCenter.sk

• tovar v eshope skladom a nemaju v skutočnosti
    • potvrdia objednávku a potom ju zrušia

Dobrý deň Majo,

popracovali sme na aktuálnosti nášho skladu, určite budete spokojnejší :-)
    Potvrdenie objednávky, ktoré Vám prišlo mailom bolo potvrdenie PRIJATIA objednávky. Z dôvodu vypredania tovaru aj u dodávateľa sme Vám nevedeli daný tovar doručiť.

Prajem všetko dobré :-)

Tím FlorbalCenter.sk

Na 2. deň sa sám ozval telefonicky pán, že tovar nie je, ale bude o dva-tri dni. Na 10.deň som ho kontaktoval ja. Sľúbil, že objednávku preverí a obratom sa ozve. Neozval sa, telefón opakovane nebral. Tak som znova volal (11. deň) - oznamil mi nech zavolám o 5 min. že preverí. Preveril, ale až keď som o hodinu volal tretí krát. Posledná verzia je, že tovar budem mať zaručene do 17. dní od objednávky. Zostávajú ešte 4 dni. Potom objednávku zruším.
    OBCHOD NEODPORÚČAM. Nepochopím zavádzanie toľkokrát. Nepovažujem tento obchod za seriózny. Je veľa iných podobných.

Dobrý deň Jaro,

ospravedlňujem sa, určite sme Vás nechceli zavádzať. Vo februári sme sa sťahovali a priznám sa nestihali sme všetko tak ako má byť. Teraz sa už nič také nestane.

Tovar Vám bol nakoniec doručený v poriadku aj s darčekom, nie? :-)

Prajem pekný deň

• Dodací čas
    • Neinformovanie o vypredaní tovaru

Dobrý deň Klaudia,

môžete prosím špecifikovať s čím presne ste bola nespokojná?
    O nedostupnosti tovaru sme Vás určite museli informovať buď telefonicky alebo mailom.

Budem rád ak odpíšete, Vaše podnety nás posúvajú ďalej.

Prajem všetko dobré :-)

Doporučujem

Dobrý deň Jozef,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Tím FlorbalCenter.sk :-)

• Ponúkajú tovar ktorý nemajú.

Zavádzajú zákazníkov.

• cena, florbal4u má lepšie ceny aj postoj ku zákazníkom čo sa týka darčekov

Dobrý deň Jakub,

máme rovnaké ceny, dokonca pri mnohých produktoch máme ceny nižšie ako spomínaný shop. Takisto sme zapracovali na darčekoch :-)

Pekný deň FlorbalCenter.sk

• Dostupnosť a velká výhoda je kamenna predajna.
    • Komunikaciu s zákazníkmi.

Reakcia obchodu Florbal Center

Ďakujeme za recenziu, môžete prosím špecifikovať s čím ste boli v komunikácií s nami nespokojný?

Ďakujem, pekný deň

Tím FlorbalCenter.sk

• Super komunikacia, splnia individualne poziadavky, darcek k nakupu, zlavy pre stalych zakaznikov
    • Neviem o ziadnych

Spokojny, nakupujem pravidelne.

Dobrý deň Ján,

ďakujeme Vám za hodnotenie, tešíme sa, že ste spokojný :-)

Všetko dobré, tím FlorbalCenter.sk

• Doteraz mi objednávka doručená nebola, ani telefonicky sa mi z predajne neozvali, aj keď som ich k tomu vyzvala.

Nemám čo chváliť, neviem či objednávka ešte bude vybavená, či sa mám obrátiť inam.

Dobrý deň "škola",

prosím špcifikujte svoju objednávku, nevieme o žiadnej nedoručenej objednávke pre školu.

Prajem pekný deň, tím FlorbalCenter.sk :-)

• zľava 2% pre registrovaných
    • veľký výber
    • rozhodol sa sa kvôli dobrej cene a kvalitným produktom
    • komunikácia s kupujúcim

Reakcia obchodu Florbal Center

ďakujeme za hodnotenie, môžete prosím špecifikovať aký bol problém v komunikácií? :-)

Ďakujem a prajem pekný deň

• neviem o žiadnych
    • Komunikácia so zákazníkom na veľmi slabej úrovni, žiadna ochota napraviť chybu a vyjsť v ústrety...Akoby im nezáležalo na zákazníkovi

Neodporúčam, resp treba si TELEFONICKY overiť či majú naozaj tovar(údaje na stránke o skladových zásobách nie sú pravdivé).
    Ja som tovar objednala, nechodil žiaden mail, písala som či mi bol tovar vyexpedovaný a nedočkala som sa odpovede. Bolo to súrne, tovar mal byť ako darček. Následne som volala do obchodu , vyhovorili sa ze mi dali info, ale žiadne som nedostala...nie ani v spame nič nebolo...chceli ponuknut iny tovar ale musela by som si priplatit za expresne dodanie....nie dakujem

• neaktualna stranka

• nic
    • nedvihaju telefony a klamu o kamennej predajni

radsej neobjednavat nic

Reakcia obchodu Florbal Center

telefóny zdvíhame, ak ste sa nedovolali stačilo napísať email. Pracovník zrejme obsluhoval v kamennej predajni. Aké klamstva ohľadne predajne máte na mysli? V Bratislave máme predajňu už 4. rok skoro.

Prajem pekný deň tím FlorbalCenter.sk

• široký sortiment, dobré ceny
    • komunikácia s majiteľom po telefóne bola perfketná, avšak v samotnom obchode chalani-brigádnici toho veľa nenahovoria, iba si tak mrmlú popod nos.

v Bratislave určite najlepší florbalový obchod. Prekvapilo ma však, že ceny na eshope sú nižšie ako v predajni.

Reakcia obchodu Florbal Center

Ďakujeme za podnet, všetko je už po novom, určite budete spokojnejší :-)