• Objednávka vystavena 23.8.2017, do dnešního dne 4.9. nebylo zboží doručeno. Nepodařilo se zjistit stav, zda doručeno bude. Na mail nikdo neodpovídá, telefony uvedené na objednávce a webových stránkách nikdo nebere.

• Tovar mal prísť do 24h neprišiel vôbec už je to 15dní
    • Nedvihli mi telefón nikdy ked som volal na kontaktné číslo
    • Neodpisovali na emaily po dobu 3 týždnov
    • Musel som hrať s požičanou hokejkou na turnaji kvôli ktoremu som si ju chcel kúpiť
    • Nedokážem sa im ani dovolať na zrušenie objednávky aby som ju mohol objednať inde

Čakám už 11 dní od objednania tovaru na jeho doručenie a zatiaľ mi nebol doručený. Veľmi dlhá lehota vybavovania objednávok

• Zle

Tovar som objednal pred vyše 3 týždňami a doteraz mi nebol doručený. Na základe mojej telefonickej výzvy mi bola prisľúbená okamžitá odpoveď, ktorá nebola realizovaná.

• Tovar objednaný a zaplatený vyše dvoch mesiacov stále nedorazil, komunikácia zo stránky obchodu žiadna, iba sľuby a výhovorky, ak sa človek náhodou dovolá :(

neodporúčam nákup v tomto obchode

• nereagujú na maily, nedá sa tam dovolať

• Komunikacia so zakaznikom je tragedia.

Tovar uvadzany na sklade na sklade nie je. To je v SK bezne.
    Ale komunikacia so zakaznikom je tragedia. Ze tovar nie je na sklade mi oznamili po viac ako tyzdni, s tym ze do 7 dni bude dodany. Zial po dalsom mesiaci nic, a ani ziadna odozva na mail, proste ignoracia. Neodporucam.

• Pri vráteni tovaru žiadna spätná väzba od predajcu.
    • Nereagujú na emaily ani telefonáty.
    • A čo sa týka vrátenia peňazí za tovar,doteraz som nič nedostal.

Vôbec neodporúčam tento obchod.

• Dodanie tovaru

Neodporúčam nákup z tohto obchodu.
    Sú nespolahlivy, svoj tovar sme nedostali.

• Pekné webové stránky
    • V obchode nemusíte dostať tovar, ktorý si objednáte (moja skúsenosť). Niektoré tovary nie sú cenovo označené na predajni. Predajca si tak vymyslí cenu. Zistil som, že mne predaná hokejka za 39 EUR stojí na internete 31,90 EUR.

Neseriózny prístup so zámerom oklamať spotrebiteľa a zarobiť na ňom. Neodporúčam nakupovať, resp. pri nákupe byť veľmi opatrný.

• dodali mi iný tovar ako som mal objednaný, tak nasledovala reklamácia a výmena tovaru

• ..neviem o žiadnych
    • ..komunikácia ..zavádzanie ..neúprimnosť

..neviem o žiadnych výhodách
    ..bez spätnej väzby ..zavádzanie - manipulácia ..nekorektnosť - neprofesionalita

• Sirka sortimentu
    • Produkty uvedene,že su na sklade, tak reálne nie sú a dĺžka dodacej doby je mylne uvádzaná na 24, 48 hodín. Reálne bola objednávka urobená pred takmer 2 týždňami a tovar, ktorý bol vopred zaplatený stale nemám doma.

Ak si chcete byt istý dĺžkou dodacej doby, radšej obchod navštívte osobne a kúpte len to, co reálne majú a môžete si to ihneď odniesť.

• NIČ
    • Absolutne nefungujúci eshop.
    • Peniaze vybrane a nič

Katastrofa, ruky preč

• peniaze zobrali - tovar nedodali. Čo preboha chcete viac?

radšej sa mu vyhnite

• Dodacia lehota, komunikácia

• spolahlivost, dostupnost tovaru, prvotriedny servis v predajni
    • otvorene iba 11-19. v nedelu nie.

maly, ale vyhodny. ponuka oukej

• prehladnost stranky, bleskove dodanie tovaru, vysoka uroven zakaznickeho servisu

bol som prekvapeny rychlym dodanim tovaru, som maximalne spokojny s tovarom a teda odporucam vyuzit sluzby obchodu florbalcenter.sk