Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • 30 %

    Dňa 9.11. som si objednal kvalitné bavlnené obliečky, ktoré boli inými zákazníkmi vychvaľované. 11.11. som dostal informáciu že moja objednávka bola expedovaná. Keďže mi do 25.11. neboli obliečky doručené, urgoval som ich doručenie u tejto spoločnosti. Na moju mailovú urgenciu obchod nereagoval do dnešného dňa 2.12. a nedvíha mi ani telefón. Napriek pozitívnym hodnoteniam tohoto obchodu ale s týmito mojimi skúsenosťami neviem či je až taký vhodný a overený na nákup ako sa o ňom uvádza. Uvidím či sa s mojou objednávkou budú vôbec zaoberať.