• obchod ponúka produkty, ktoré nie je môžné kúpiť bežne v kamenných obchodoch.

ano

Ďakujeme Vám za Vašu recenziu

• prehľadnosť,flexibilita,ochota,ĺudský prístup
    • nemá

veľmi ochotný,neuveriteľne ľudský,pohotový,s aktuálnym výberom tovar,flexibilný,proste radosť nakupovať:)

Dobrý deň Zuzana,Martin

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie.
    Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti, a my sa budeme snažiť si Vaše ohodnotenie udržať a samozrejme ho ešte viac zlepšovať.
    Prajeme Vám krásne prežitie Vianočných sviatkov

Prajem Vám pekný deň.
    IH FKSKshop

• nizsie ceny
    • Zatial ziadne

Dobry nakup

Ďakujem za hodnotenie.
    Sme radi ,že ste boli spokojný

Prajem pekný deň
    IH FKSKshop

• dobra cena
    • nic

bola som spokojna s nakupom.rychle vybavenie.informovanost o stave objednavky bola super.

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za Vaše hodonotenie .

• Originálne, nápadité a jedinečné.

Vrelo odporúčam obchod, 100 % spokojnosť, rýchla komunikácia.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie

• dobrý výber hračiek
    • dobré ceny
    • dobrá komunikácia s obchodom

dobrý výber hračiek
    dobré ceny
    dobrá komunikácia s obchodom

Ďakujeme za Vaše hodnotenie

• dobrý výber hračiek, ktoré som v iných obchodoch nevidela
    • dobrá cena

spokojnosť po všetkých stránkach

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujem Vám za Vašu recenziu na nás .

Dúfame a snažíme sa robiť tak aby boli všetci spokojný

• Objednala som tovar 1.7 a zaplatila. Dnes je 14.7 este ho nemam a na tel. co maju uvedený sa nejdem dovolať. Asi tak som spokojná. ""

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Dobrý deň Váš tovar bol odolaný a všetko je v poriadku o tom svedčí aj naša komunikácia a vysvetlenie .

Ďakujeme

• tovar, ktory nemali v obchode v meste
    • ziadna komunikacia o stave objednavky

nie som spokojna, preslo 17 dni a este nic nemam a ani nic neviem.

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Dobrý deň ohľadne Vašej objednávky sme Vás informovali aj o jej stave a prečo mešká .

Vo vašom prípade bola doba doručenia 21dní ,takže deklarovaný tovar o ktorom píšete Vám bol aj doručený .

Čo sa týka komunikácie je možné ,že nami zaslané emaily ,ktoré zákazníkom zasielame skončili v Spame a vzniká tento problém .

Ďakujeme za Vašu reakcie ,ktorá nás posúva vpred a prajeme veľa úspechov a sme radi ,že máme aj spokojných zákazníkov

• Super rýchlosť

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie .

Budeme radi keď sa k nám opäť vrátite .

S pozdravom FKSK team

• prijemna komunikacia
    • dlha dodacia doba

Najprv sa mi dlhsie nik neozyval, ked som sa ozvala ja, komunikacia bola velmi dobra, ospravedlnili sa mi, ze mnou objednany tovar uz dodavatel nema a spolu sme nasli nahradne riesenie. A este pribalili aj darcek, co bolo mile

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie dúfame ,že Ježiško priniesol pekné darčeky .

Prajeme krásne Vianoce

• Bohatý výber, pekný dizajn.
    • Objednala som tovar 24.11.2015 - no zatiaľ mi nič nedošlo - aká dlhá je čakacia doba.
    • Úhrada zrealizovaná - takže obavy.

Dúfam, že sa dočkáme.

Dobrý večer .
    Čo sa týka Vášho objednaného tovaru ako predpokladám,že sa jedná o poštovú schránku,ktorá bola odoslaná na Vašu adresu .
    Takže úplne bez obáv .
    Čo sa týka predĺženej doby dodania je to podmienene predvianočným obdobím a aj tým, že tento tovar je špecifický a vyrábaný na mieru podla motívu .
    Preto sa ospravedľňujeme za dlhšiu dodaciu dobu v tomto obdobi .

Ak to nie je ohľadne tohoto tovaru od Vás recenzia napíšte nám číslo objednávky a pozrieme sa na to,kde nastala chyba .

Ďakujeme ešte raz za prejavenú dôveru

FKSKshop

• veľký výber tovaru za dobré ceny

odporúčam

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za kladné hodnotenie od Vás .

• Som spokojny. Objednavka prisla v poriadku .Komunikacia ohladne objednavky tiez dobre .Informovali ma aj o meskani tovaru takze vsetko nakoniec aj prislo .Mozem len odporucit.
    • Nezistil som ziadne .Asi len ze by mohla byt lepsia filtracia produktov

Odporucam kazdemu .Solidny predajca .Mal som obavy ked som uhradzal vopred ale vsetko bolo ok.Takze sa urcite vratim nakupovat .Dakujem

Ďakujeme za hodnotenie

S pozdravom FKSK shop

dakujem velmi pekne moja skusenost velmi pozitivna vrelo odporucam nakolko komunikacia s panom hluchanom je uprimna a otvorena co je pre mna nad zlato zaroven touto cestou oznamujem ze deticky sa rybkam velmi tesili s prianim pohody maria f.

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie .
    Sme radi ,že sa hračky Vašim deťom páčia .
    Budeme sa tešiť na Vás znova a ešte raz ďakujeme za dôveru .

• - rýchle dodanie
    • - záujem o zákazníka
    • - doporučujem

- rýchle dodanie
    - záujem o zákazníka
    - doporučujem

Ďakujeme Vám

Katastrofa dodacia doba hrôza, tovar špinavý, polepeni akymsi lepidlom, skatula ako z kontajnera, hrôza. ZIADAM VRATIT PENIAZE AJ ZA DOBIERKU A NIKOMU NEODPORÚČAM TU NAKUPOVAŤ!!!!

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu a recenziu .
    Po telefonickom rozhovore sme si to vysvetlili ,kde nastala vo Vašom prípade chyba a napravilo sa to . Nie každá kuriérska spoločnosť je profesionálna . Ale ďakujeme za informácie o balíku nakoľko bez Vás by sme to neodhalili a nevyriešili k spokojnosti .

• dlha dodacia lehota

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Budeme sa snažiť dodaciu dobu čo najviac skrátiť .