dobrý výber, pohodlný nákup

• Rada pri výbere
    • Vešiak kvalitný, je super
    • Nezistil som

Odporúčam každému

• Našiel som tam práve to čo som potreboval a nikde inde nezohnal . Poradili, keď bolo treba

Po jednom dni od objednania (na stranke skladom) email ze tovar nie je skladom, dali ponuku na dalsie 2 z ktorych som si nevybral. Tak som siel na ich stranku z ktoreho som vybral inu kolobezku (tiez na stranke skladom) a ten mail uz ziadna odpoved. Tak som musel volat kde mi bolo vysvetlene ze kolobezky co maju oznacene skladom, skladom nemaju. Zrusena objednavka. Cele zle. V druhom shope, v stredu vecer objednane a v piatok doobeda dorucene.

• pohodlny nakup z domova

• Nedodaný tovar ani po 3 týždňoch

Zatiaľ sú to 3 týždne a tovar stále nedorazil. A samozrejme zaplatený bol vopred. Vôbec neodporúčam, nevyzerá to ako dôveryhodný e-shop. Dávajte si pozor!

• Ani po 10 dnoch od objednania ,zasielka nedorazila

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Dobrý deň tovar, ktorý ste si objednali má dodaciu dobu 14 dni a pri nápore na kuriérske firmy počas predvianočných dní sa dodanie nedalo nijako urýchliť

Rýchle spracovanie, skvelá komunikácia a rýchle dodanie a s tovarom nadmieru spokojná.. Určite si objednám aj nabudúce. Vrelo odporúčam..

• Obchod komunikuje v celku promptne
    • Problém z vrátením peňazí. Toto negatívum je na WEBshop, ktorý vyžaduje vždy platbu predom, dosť zásadné.

Urobil som chybu pri objednávaní v rozmere produktu. Väčší rozmer produktu mal inú vyššiu cenu. Hneď som písal obchodu s alternatívnym nápadom ako doplatiť za iný produkt. Obchod prišiel z alternatívnymi produktmi, ktoré žiaľ ale smerovali ku zmene značky (keďže to bol darček, presne podľa priania neodvážil som sa prijať alternatívnu ponuku) Objednávka sa stornovala. Dnes je to 11 deň, čo peniaze naspäť ešte neprišli. Obchod síce promptne komunikuje ale výsledok je žiaľ taký ako je. Doklad o zaslaní peňazí nevedia predložiť dostal som len vyjadrenie, že peniaze zaslali, z ktorým sa mám uspokojiť. (nedokážem ani preveriť v banke, či chyba nie je na mojej strane).

Dobrý deň
    Keďže ste si vybrali platbu cez truspay platba kartou firma túto platbu zadržiava 14 pracovných dní s čím my nemôžeme nič urobiť a platba vám bola zaslaná obratom. Doklad sa žiaľ nedá vystaviť , nakoľko peniaze nám neboli pripísané na účet len oznam o platbe. Aj my musíme čakať tiež na peniaze 14 dní.
    S pozdravom Hlucháňová

• Skvela spolupraca, dorucenie prebehlo na druhý pokus, nie vinou dodavatela, pani operátorka velmi prijemna a ochotná a prekvapenie bolo aj pri otvoreni zasielky. Objednavala som si fototapetu a našla som pri nej pribalene aj lepidlo, ktoré sucastou objednávky nebolo. :) Tapetu v tomto rozmere som si chcela objednat v CR, no cenová relacia bola neporovnatelna. FKSK cca 80 eur, u českého dodavatela 9000,-. Moc dakujem a zachovavam priazen :).

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za vaše hodnotenie. Sme radi , že ste boli z nákupom u nás spokojná . Snažíme sa vychádzať požiadavkám našich zákazníkov v ústrety .

• Jedinečný tovar
    • Oceňujem aj perfektné zabalenie tovaru

Trocha obava pri platbe vopred...

• Obávala som sa platby vopred, ale objednaný vešiak mi bol dodaný do týždňa.
    • Je presne taký, ako je na stránke obchodu opísaný - som spokojná ☺
    • A prečo tento obchod? Jedinečný tovar a veľký výber.

Odporúčame.

• ochota, výborná komunikácia, extra rýchlosť dodania

Super spokojnost....kvalitny tovar a doručeny v sto perc. stave v krátkej dobe.

Objednany tovar nebol presne ten kt.som si objednal.
    Iny, podobny typ..

• FKSK shop nabízel ke koupi zboží, které se nedalo v ČR sehnat.

Byl to můj první internetový nákup v zahraničí. Kupovala jsem koloběžku pro vnuka. Bála jsem, abych nenaletěla, zvlášť když byla ze strany e-shopu požadována pouze platba předem. Nicméně s FKSK schopem jsem byla velmi spokojena.Komunikace perfektní - když distributor e-shopu neměl na skladě objednané zboží, tak mi FKSK shop koloběžku zajistil přímo od výrobce a dodal velmi rychle - ještě před dohodnutým termínem. Takže vnukova radost veliká. Všem tento obchod doporučuji.

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme pani Králová za Vaše hodnotenie .
    Sme radi ,že sa nám podarilo vyčarovať úsmev pre Vášho vnuka

Ďakujeme ešte raz za hodnotenie

Mali sme objednany vesiak,ktory bol na objednavku do 15 dni.Vesiak bol hotovy a doruceny skor a komunikacia s obchodom super.Odporucam.My sme boli spokojní. A vesiak je krasny,este krajsi nazivo.Super.

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie ..
    Už len prajeme čo najviac návštev u Vás doma a a by vešiak slúžil
    Ďakujeme

• Ochotné jednanie.

Ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie

• Tovar ktory som v inom eshope nenasla

Komunikacia s predajcom super. Odporucam :)

Reakcia obchodu FKSKshop.sk

Ďakujeme za Vašu reakciu a hodnotenie na náš e-shop.
    Sme radi ,že ste boli spokojný ..ešte raz ďakujeme

za celý FKSKteam

Veľmi dobré nakupovanie z domu, rýchle dodanie, určite odporúčam.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie pani Lenka
    IH FKSKshop