• Fajn ceny.
    • Dodanie trvá veľmi dlho, i keď bol tovar "na sklade". Preto v budúcnosti uprednostním e-shop s rýchlejšími dodacími lehotami.

• nic
    • pisu ze do 4 dni vam zasielka pride a po 10-tich dnoch staale nic....

neobjednavajte si z tohto obchodu

• neskoré dodanie dobierkou

objednal som si PROTEIN czvirus 7.1.2016 prišiel mi email že najskôr odošlú 13.1.2016 a už je 20.1.2016 tak kedy mi to teda príde !

• .
    • .

• tovar objednaný koncom novembra a stále nič (gainer od Weideru)

neodporúčam

• chcela objednam ale sklamana nič neprislo balik

objednala legingy a už dlho

Reakcia obchodu fitprotein

Dobry Den. tažko pochopiť komentar nakoľko sa nám balik vratil po tom ako stal 18 dni na pošte !!! je to 11 balik za tento mesiac .uživatelov začeneme zverejnovat na našej stranke

• objednal som si konopny protein, poslali mi hrachovy protein.
    • na fakture mam napisane konopny

nikdy viac tento obchod

• nedodá tovar

objednajte ale nedostanete

Reakcia obchodu fitprotein

Tovar neprebraty a vratený. Niekomu asi nejdu obchody ked objednáva na rozne mena baliky nepreberá a ešte udeluje negativne hodnotenia. heureka s tým nič nerobí . hamba

• Pekny a prehladny eshop, ziadne prehnane ceny, darcek
    • ----

Pohodlny a prehladny nakup
    + kreatin 300 g zadarmo k objednavke tak ako mali uvedene

• Rychle dodanie vlastný rozvoz, výhodna cena
    • null

Maju vlastný rozvoz takze dodanie bolo v den objednávky a cena tovaru výhodna rozvor zadarmo

• Značka výrobku
    • Objednal som si zelený šejker a poslali mi žltý.. Ale ozvali sa mi s tým či ho chcem vymeniť takže v pohode :)

• akciové balíčky

+++

• rychle vybavenie objednavky

spokojnost s tovarom a dorucenim

• Žiadne.
    • To ze som si objednala oranžový Šejker a namiesto toho mi prišiel ružový.

Tovar odosielajú iný ako ste si kúpili. Objednala som si oranžový Šejker a došiel mi ružový.

Reakcia obchodu fitprotein

Dobrý Deň, Stačí napsiať email obratom by sme vymenili na nase naklady. každy sa dokaže pomyliť. skor by som povedal ze to je o inom aj keby pride ruzovy komentar je rovnaky.

• Sluzby
    • Dodanie
    • Vyber tovaru

100 % spokojnost

• dodacia doba
    • klamanie zákazníka

Tovar na stránke bol označený skladom. Čiže som očakával dodanie najneskôr do dvoch dní. Po dvoch dňoch nič... Volám kde je chyba, odpoveď: nám sa tovar predal na predajni, nemáme sklady, museli sme objednať, dnes Vám to posielame... Ešte mi prišiel aj mail, že tovar bol odoslaný, samozrejme bez podacieho čísla. Na tretí deň stále nič. Tovar prišiel až na štvrtý deň. V serióznom obchode kontaktujú človeka, že daný tovar už nie je skladom, či ste ochotný počkať. Neodporúčam!

• rýchlosť
    • neviem o nijakých