• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Meskal kurierr 3 dni!!!!

Reakcia obchodu Fit Life

Ospravedlňujeme sa za komplikácie a meškanie kuriéra.

Vašu objednávku sme prijali v pondelok. Ešte v pondelok sme Vašu objednávku pripravili a expedovali.
    Ďakujeme, ak ste ocenili našu rýchlosť. Rýchlosť kuriéra v predvianočnom období neovplyvníme, preto ponúkame viaceré možnosti prepravy.

S pozdravom,
    www.Fit-Life.sk - Eshop s doplnkami výživy

Objedal som mega mass 4000, dorazil na čas ale s odtrhnuto plombou na aj pod vekom, ta pod vekom bola amatérsky nalepená na novo. Absolutne sklamanie s e-shopu.

Reakcia obchodu Fit Life

Ďakujeme za recenziu a ospravedlňujeme sa za poškodenú plombu.
    Pri prevzatí objednávky je potrebné tovar skontrolovať a ak sa jedná o poškodený tovar, stačí nás jednoducho kontaktovať (email, tel. FB, alebo IG) a nový, nepoškodený tovar pošleme okamžite a bezplatne.
    Občas sa môže stať, že príde produkt v nevyhovujúcom stave (je klamstvo, že plomba bola nalepená nanovo), preto reagujeme promptne a expresne posielame produkty znova.
    S prianím pekného dňa,
    Fit Life, s.r.o.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Produkt je v pohode aj chuťovo ale rozpustnos je velmi zlá samé hrudky

• Zavádzajúce informácie o nutričných hodnotách

Reakcia obchodu Fit Life

Už sme Vás informovali, že v rôznych príchutiach proteínov, sú aj malé rozdiely v zložení. A keďže nie je technicky možné vypísať 50 príchutí z jedného druhu proteínu uviedli sme len jedno zloženie. Informácie nie sú zavádzajúce, ako sme Vám už vysvetlili.
    PS: Rozdiel bol 1 gram na dávku v bielkovinách
    Fit-Life.sk - Športová výživa & Doplnky výživy

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.