Dlhá doba doručenia

• Nedostatočná komunikácia zo zákazníkom
    • Zrušil som objednávku a aj tak bola vyexpedovana...
    • Na webe uvádzate skladom a pritom to skladom nieje

Tovar mi neprišiel nikto mi nedal nič vedieť žiadne info nič. Veľké sklamanie neodporúčam

• Nedá sa zrušiť objednávka z Guest účtu

Zmenili termín dodania, zmenili formu flatby

• Ponukaju tovar ktorý nemaju
    • 26.6.3019 som zaplatila za objednaný tovar, neprišlo mi žiadne potvrdenie o prijatej platbe a do dnešného dňa mi tovar neprišiel a neviem sa tam ani dovolat
    • Zatiaľ som nespokojna

Obchod zrusil objednavku dorazil iba email ze objednavka zrusena bez udania dovodu az na moje argumentovanie na online stranka mi povedali ze tovar je vypredany bez dalsej odozvy ci bude naskladneny

Na stranke ponukaju tovar,po par dnoch sa ozvu ze tovar neni,objednavka bez danej veci odoslana no stale nedorucena,uz prisla aj recenzia ci som spokojny?takze nech si kazdy sam urobi nazor.Mna objednavka netlaci kedy dojde,no uz by som cez nich neobjednal nic.

Objednala som si veľkosť SM a chytrolíni, zrejme aby sa zbavili výpredajového tovaru mi poslali XL - taký drobný rozdiel a o... zákazníka.

• nohavice prišli špinavé javili známky použitia, poslala som ich späť a do dnešného dňa mi neboli vrátené peniaze !

Komunikácia s obchodom skoro žiadna !

Rukavice mi doposial nedorazili po 10dnoch. Uz ich ani nepreberiem ak by prisli... nasla som ine. Poprosim teda zrusenie objednavky. Este ze som sa rozhodla pre platbu na dobierku a nemusim riesit peniaze teraz.

• Dodanie tovaru nezodpovedá dĺžke času ako to firma uvádza

• Ceny
    • Dlhá doba dodania.

Vpohode ceny ale doručenie tovaru trvá dlho.

• Ziadna komunikacia so zakaznikom,
    • Po objednavke ziadne oznamenie (mail)o prijati objednavky, ani faktura ani nic
    • Neni telefonne cislo na predavajuceho, na maily neodpovedaju

• Objednávala som si tovar na stránke asi 5 krát a nikdy nič nemali na sklade a bohužiaľ raz je Ok ale 5 krát . Nechápem načo máte tu stránku :)

• naozaj kvalitne kimono
    • namiesto dodania do 14 dni ako bolo napisane mi prisiel tovar po viac ako mesiaci
    • po urgencii o meskani mi bolo navrhnute ze mi nebude uctovana doprava a poskitnu mi zlavu no nestalo sa tak :) -slubovali no nesplnili

• objednal som čo písali skladom 3 a poslali iné už 2x

• Cena objednávky 98€ platba pri prevzatí 105€. Poštovné zdarma.

Nikdy viac. Stránky bez informácií, neprehľadné, zle naprogramované a na telefóne takmer nepoužiteľné.

• Nemá kontakt na stránke telefón nič !!!!

Chyba veľkostna tabuľka venum