teplomer vôbec nefungoval,.

• objednane 22.6 a z eshopu odoslane az 27.6
    • dietatu ostal cerveny flak na cele po strhnuti nalepky a to ju tam mal 2 minuty a nema citlivu pokozku
    • dieta malo teplotu 36,5 co je normalna teplota tak malo svietit N ale svietilo 37. pekne ma to vystrasilo kedze sme po chorobe a chcela som sledovat ci uz je ok. urcite neodporucam.
    • urcene pre deti od 12 mesiacov

Vôbec to nefunguje ani nesvieti vovwc nič zbytočne vyhodené peniaze ďakujem za takúto somarinu

• Na ruskach pre moje deti sa rozpadli gumicky po prvom oprani,este ich ani nemali na sebe.
    • Obrazok vily,ktory mal byt v strede je na kraji(nohy vily) a hlava na druhom kraji,deti su velmi nestastne.

Pre mna nekvalitny vyrobok. Nevyzera tak ako deklarovali na obrazku.

Reakcia obchodu Fevermates.sk

Dobrý deň p. Tatiana

Ďakujem za Vašu reakciu no žiaľ gumičky po doručení nie sú spojené aby ste si ich mohli upraviť podľa veľkosti Vašich detí. Potom by sa gumičke nič nestalo. A čo sa týka látky je mi ľúto, že sú detičky sklamané ale žiaľ nedá sa všetko vystrihnúť tak aby bola všade víla. Túto informáciu aj ospravedlnenie som písal aj na našej stránke, že kvôli zachovaniu ceny 3 eur sa nedá strihať iba víla. To by rúško stalo 6 eur a to som ja nechcel. Ak sú detičky smutné môžem dať špeciálne urobiť iba pre nich aby bola víla v strede.
    S pozdravom Richard
    FeverMates SK