• prehladny web
    • Rychle odoslanie tovaru

S nakupom u predajcu som bola velmi spokojna,rychlo tovar odoslali.Jedine co ma prekvapilo,ze mi nebola hned po odoslani tovaru zaslana faktura na mail alebo s tovarom,ale dorazila ca.dva dni potom.Nakup teda hodnotim pozitivne a do buducna nevylucujem dalsie nakupy :)

• Rychlost

• Rychle dodanie

• Ceny

Tím FeGotech.sk,

• Skvelé ceny. Komunikácia s obchodom je vynikajúca, všetko bolo nahlásené. Televízor mi bol doručený domov. Obchod môžem len odporučiť

• rýchlosť

• dostupnosť tovaru
    • široký výber produktov
    • zatiaľ nič

Tím FeGotech.sk,

Zatiaľ nič moc, už prešiel aj najdlhší predpokladaný čas dodania a nielen, že sa mi nikto neozval, ale ani nereagujú, keď sa na to pýtam cez e-mail.

Reakcia obchodu FeGotech.sk

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, maximálne chápeme vašu nespokojnosť, bohužiaľ urobili sme chybu, keď sme na váš e-mail (14.09.2021 11:04) okamžite neodpovedali, (v ktorom ste sa pýtali o vašej objednávke), že sme začali spracovávať vašu otázku. Aby sme situáciu objasnili, hneď, ako sme dostali vašu správu, sme okamžite začali problém hľadať a riešiť aj keď sme vás o tom bohužiaľ neinformovali (už sa to nebude opakovať). Chyba sa bohužiaľ vyskytla na strane dodávateľa, kde došlo k nedorozumeniu, ktoré malo za následok oneskorenie dodávky. Ráno sa nám podarilo situáciu objasniť, takže sme nemohli robiť nič iné, len vás ihneď (dnes ráno o 08:32) informovať, že váš produkt k nám dorazí (pravdepodobne) zajtra. Ešte raz sa ospravedlňujeme a vo svojom balíčku nájdete malý darček za nepríjemnosti, ktoré sme spôsobili.

• Dobra komunikacia pri zmene odberneho miesta

Spokojnosť

Reakcia obchodu FeGotech.sk

Ďakujeme za objednávku a za recenziu. Tešíme sa na ďalší nákup. Vždy sa snažíme uspokojiť všetky potreby zákazníkov.