• Obchod mi potvrdil objednávku 4.12. na tovar, ktorý uvádzal, že má skladom. Po dvoch urgenciách mi nakoniec 15.12. (po 11 dňoch!!!) oznámili, že tovar expedovali. Dnes je 20.12., prešlo 16 dní, a tovar, ktorý mal ísť zo skladu v Čechách do Bratislavi stále nemám. Ani obchod, ani prepravná spoločnosť Paketa mi nevedia povedať, kde sa nachádza a kedy ho dostanem. Pritom za tovar som už zaplatil. Molo ísť o vianočný darček pre dieťa, bude veľké sklamanie…

Zatial neviem hodnotit obchod.
    Objednavku som odoslala pred 7dnami,zatial ziadna informacia o stave objednavky,ziadna komunikacia zo strany obchodu.tak stale cakam a dufam,ze do vianoc objednavku obdrzim.

Aj napriek prosbe a urgencii žiadna odozva. 3x telefonát kde je tovar. Ani potvrdzujúce správa o jeho odoslaní alebo spracovaní objednávky po 7 dnoc

Pracovnici vobec nesleduju poznamku k obkednavke! Aj som zato volala ako je to mozne ze zadam objednavku s nejakou poznamkou a oni mi vybavia objednavku bez poznamky! S tovarom niesom spokojna! Asi vas obchod nevie co je doska na zosity! Skor by som to nazvala nekvalitny papierovy obal na jeden zosit! Nespokojnost!

• Objednala som si štartovaciu sadu FIFA a nebol by dodaný album, napriek tomu, že bol zaplatený, podala som reklamáciu a nikto sa mi neozval s vyriesienim problému .

Vrátila som tovar z dôvodu nesprávnej veľkosti mikiny. Mikina stala 62 EUR Preprava stála 10 euro spať a moj balík niekde stratili. Obchod netuší kde je, tak isto ani dopravca DHL. Chcela som objednat menšiu veľkosť ale ak mám mať znova takéto problémy tak už viac nie. Myslím , ze peniaze spať už ani neuvidím.

• Rozbalena vôňa do auta , potrhany obal

Nikdy viac nič neobjednam a neodporúčam tento obchod . Objednal som si vôňu do auta a bola rozbalena

Reakcia obchodu Fan-shop.cz

omlouváme se za zaslaný výrobek, který měl natrhnutý obal. Řešeno v emailu.

S pozdravem

Fan-shop

• Prišli mi teke isté karty ako predtým

Objednal som si karty druhý raz a prišli také isté ako prvý krát.Takže do albumu sme nedoplnili nič. Sklamaní

Reakcia obchodu Fan-shop.cz

omlouvám se, ale objednal jste si 2x stejný produkt. Chyba tedy nebyla na naší straně.

Fan-shop.cz

• Dlhá dodacia doba

☹️

Nebol záujem doručenia.

dobry

• Dlha doba od objednania po dorucenie