Púzdro prišlo veľmi promptne na výdajné miesto presne podľa dohody = hodnotím veľmi kladne. Žiaľ, tovar je veľmi nekvalitný a zapínacie cvoky sú veľmi zlej kvality a stále sa odopínajú = tým pádom je nepoužiteľné na nosenie opasku kde bolo určené - zapalovač by sa veľmi rýchlo stratil

Reakcia obchodu eZapalovace.sk

mrzí nás, že s kapsičkou nie ste spokojný, máte možnosť ju do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu - takúto žiadosť sme zatiaľ nezaznamenali.

Prípadne je možnosť vymeniť ju za inú, buď so sponou https://www.ezapalovace.sk/kapsicky/17003-zippo-kozene-puzdro-so-sponou-cierna.html, alebo s pútkom ktoré je zošité na pevno a teda nehrozí problém, ktorý popisujete https://www.ezapalovace.sk/kapsicky/17018-zippo-kozene-puzdro.html.

eZapalovace.sk

• Tovar Obj. 06.11. stále nedorazil
    • Platba napriek žiadosti nebola vrátená
    • obchod na správy nereaguje

neodporúčam asi Fake eshop

Reakcia obchodu eZapalovace.sk

tovar máte už viac ako 3 týždne pripravený na osobný odber, žiadnu žiadosť o vrátenie peňazí, ani telefonickú, ani emailovú neevidujeme. Skúšali sme Vás kontaktovať na telefónne číslo uvedené k objednávke, ale neúspešne.

Prosím, kontaktujte nás na telefónne číslo uvedené na stránke, prípadne mailom [email protected], aby sme situáciu vyriešili.

S pozdravom,

Ondrej Vlček
    www.eZapalovace.sk

Tovar objednaný pred 11 dňami nedorazil, aj keď deklarovali 5 dňovú dodaciu lehotu.

Dobrý deň.

mrzí ma že čakáte dlhšie, po objednávke sme Vás však na dlhšiu dodaciu dobu pre daný produkt upozornili.

S dlhšou dodacou dobou ste súhlasili, nemali ste záujem o vrátenie peňazí ani o iný tovar.

Robíme všetko pre to aby sme objednávky odoslali čo najskôr, kým je však tovar na ceste od dodávateľa, nevieme to urýchliť. Hneď ako nám tovar príde ho aj odošleme, malo by to byť zajtra.

S pozdravom,

Ondrej Vlček