• Absolútne nedodržanie dodacej doby, na stránke 6-10 pracovných dní v skutočnosti ešte po 18 dňoch nebol.
    • Komunikácia len cez email, na číslo ktoré je tam uvedené sa nedá dovolať.
    • Z vrátením peňazí počítajte až na štrnásty deň od zrušenia objednávky.
    • Ešte by som tak isto upozornil na zavádzajúci údaj na stránke "Môžeme doručiť do" Veľmi pochybujem, že by to bolo ešte tento rok.
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nespolahlivý shop

už nikdy tu nič neobjednáme!!!!!
    Neodporúčame!!!
    Najhoršia skúsenosť s e-shopom

Reakcia obchodu EXAFOTO.sk

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté problémy, veľmi nás to mrzí.
    Prajem Vám pekný deň.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Obchod Vás nechá vyplniť všetky údaje, vrátane IČ DPH, nechá Vás zaplatiť, aby Vám potom mailom oznámil, že nie je platcom DPH. Vrátenie platby trvá kvôli pravidlám medzi bankami 14 dní. Uvítal by som upozornenie na neplatcu DPH výrazným spôsobom hneď na úvodnej stránke.

Reakcia obchodu EXAFOTO.sk

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, skutočnosť, že nie sme platci DPH máme uvedenú v Obchodných podmienkach aj v Kontaktoch.
    Keďže ste si zvolili spôsob platby kartou a následne sme to stopli, platbu sme tým pádom ani neobdržali a už nebolo v našej réžii urýchliť jej vrátenie.

• Nespoľahlivosť

Na základe zlých recenzií som sa rozhodla zvoliť platbu dobierkou (pre istotu). Hneď v prvom maile od spoločnosti sa mi potvrdili všetky negatívne recenzie, ktoré som čítala - nedodržujú dobu doručenia, vyhovarajú sa. Napísali mi že síce som si zaklikla možnosť platby dobierkou, oni však chcú aspoň zálohu dopredu (vraj polovicu čo pri mojom nákupe znamenalo 1000€) a okrem toho hneď napísali, že doba dodania, ktorá bola napísaná pri položke na stránke neplatí. Vraj tovar odošlú až o 2 týždne. No jedna katastrofa za druhou. Ja som samozrejme svoju objednavku zrušila, povedala som, že im nedám dopredu ani cent.Podľa mňa extrémne podozrivý obchod a pri toľkých negatívnych recenziách aj verím tomu, že ľudí naozaj oklamali. Dávajte si pozor.

Reakcia obchodu EXAFOTO.sk

veľmi nás mrzí Vaše sklamanie, tovar na dobierku posielame do sumy €500, nakoľko máme negatívne skúsenosti s neprebratými zásielkami.
    Vaše hodnotenie nie je adekvátne, určite nemáme záujem klamať zákazníkov, ani nikoho okrádať.
    Taktiež pretrvávajúce problémy s logistikou spôsobené pandémiou nevieme ovplyvniť.

• Objednaný objektív nespĺňa črty nového kusu, ide o zjavný repas.

Reakcia obchodu EXAFOTO.sk

predávame iba nový, nikdy nepoužívaný, ani nerepasovaný tovar.
    Vaša recenzia nie je pravdivá a naozaj nerozumieme aký je Váš dôvod škodiť nášmu menu.
    Prajem Vám pekný deň.

I was waiting for two weeks and no-one tell me how long it was going on.

• Obchod zobral peniaze a tovar už niekoľko týždňov nedoručili. nekomunikujú, neberú telefóny! NEDOPORUČUJEM!!!

NEDOPORUČUJEM - peniaze zoberú a tovar nedoručia. SÚ to .....

Reakcia obchodu EXAFOTO.sk

Vaša platba nebola uskutočnená, Vaša recenzia nie je pravdivá.