• Velmi rychly, ustretovy, tovar skvele zabaleny

• rýchlosť, stabilné ceny

Vyborny pristup k zakaznikovi, po mailovej otazke mi hned volali a vsetko mi vysvetlili.

• Velmi příjemná obsluha

• Vedia poradiť zákazníkovi produkt na mieru
    • Nemajú platobnú bránu

Ak chce niekto naozaj odstavovat a nejedovat sa s akože “odstavovacmi “ jednoznačne treba si nechať poradiť s výberom tu.

Spokojnost

• Tovar skladom
    • Akcie na výrobky
    • Komunikácia predajcu
    • Slovenský návod

• Spokojnosť

Sme spokojní zákazníci, teraz sme si zakúpili druhý odšťavovač. Obchod ponúka kvalitné produkty, vždy odporúčame ďalej a všetci známi boli spokojní tiež.

• doteraz som nemal žiadne skúsenosti s týmto obchodom, ale fungoval bez problému

Profesionálny prístup.

Veľmi promptné odoslanie a profesionálne vybavenie

• všetko perfektné

• velmi rychle dodanie; bezpecne zabalene; v baliku vsetky potrebne dokumenty

Su to profesionáli, máme niekoľko odšťavovačov Angel 8500 asi 10 rokov. Používame skoro denne. odšťavili tony zeleniny. Nedávno mi ho profi vyčistili po dlhej službe a skvele funguje ďalej. To čistenie nám urobili ZADARMO Takto má fungovať zastúpenie značky. Veľká spokojnosť Peter

• rýchle dodanie, velmi dobrá komunikácia s predajcom pri spravnom vybere produktu

• Rýchle vybavenie :-)

• Perfektne popisane odstavovace, dodanie hodnotenia zakaznikov, pomoc s vyberom, platba na dobierku, rychle dodanie

Som veľmi spokojný z tovarom ktorý som u vás zakúpil.Taktiež som veľmi spokojný zo servisom.