-
Neodporúča obchod
- Obchod nekomunikuje
- Tovar nemajú, aj keď majú dodaciu dobu 5 dní
Tovar ktorý mal byť do 5 dní mi vôbec nebol doručený, a už prešlo vyše mesiaca. Aj som im písal po týždni, potom po dvoch týždňoch a doteraz som nedostal žiadnu odpoveď.
Absolútne neodporúčam, iba ak by ste tovar nechceli. -
Odporúča obchod
- Dobrá cena
- Dodacia lehota, komunikácia
-
Neodporúča obchod
- bez komunikácie
- nedoručenie tovaru
- bez informácie o doručení
Tovar som objednal 6.06.2014, od potvrdenia objednávky ma nikto viac nekontaktoval , tovar mi nebol do dnes doručený ani netuším či bude rozhodne to nie je seriózne
-
Neodporúča obchod
- Ziadne. Absolutna neserioznost
- Slaba komunikacia so zakaznikom
Je dalsich tisic stranok kde sa da objednat to iste ale minimalne s lepsou komunikacou zo strany obchodu
-
Neodporúča obchod
- akcie ktore su len virtualne?
- komunikacia
nedoporucujem !!!
-
Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Cenovo je dostupný
- pretože daný tovar na Vašich stránkach bol najlacnejší
Kúpila tovar som u vás prvýkrát, ale určite nie posledný.
som nad mieru spokojná aj s donáškou aj kvalitou tovaru
Určite odporúčim Váš obchod aj ďalej -
Neodporúča obchod
- - ponúkajú tovar, ktorý v skutočnosti nie je v ponuke
-
Neodporúča obchod
- Tovar mi este nebol doruceny. Vlastne stale cakam na vybavenie. A pri pokuse informovat sa o stave objednavky nemam ziadnu odpoved. Goodbuy bez reakcie :-(
-
- Nie som spokojný,lebo tovar ktorý som si objednal 6.1.2014 mi ešte nebol doručený.Som zvyknutý že mi tovar z iných internetových obchodov príde do 3-5 dní.
Kvôli dlhej lehote dodania by som obchod radšej asi neodporúčal.Ale možno sa im to stalo prvý krát...