Dobrý deň prajem,
    Preto, že ma kuriér nekontaktoval mailom, že 10.11.2023 o 10,00 hod. mi doručí balík, tak som nebol náhodou doma v trvaní 15 minút a nemohol som si balík prevziať. Kuriér sa svojvoľne rozhodol balík dať do balíkomatu. Ja som ho o to nepožiadal, ani som nezmenil adresu dodania.
    Ja nie som tak zdatný v IT, aby som si stiahol Vašu aplikáciu a prostredníctvom nej zaplatil.
    Ak v dnešnej dobe neexistuje spôsob, aby ste mi doručili balík tak, ako bolo dohodnuté, Tak Vám veľmi pekne ďakujem a želám všetko najlepšie. Takže do dnešného dňa balík č. 90364936801 mi na dohodnutú adresu doručený nebol.
    GLS tvrdí, že notifikácia Vám nebola zaslaná z dôvodu, že ju odosielateľ pri Vašom balíku nenastavil.

Ing. Ivan Krahulec
    Pri Bielom kríži 15
    83102 Bratislava

• fitlopty boli úplne zlepené, jedna z nich až natoľko, že bola porozlepení perforovaná

tovar prišiel v inom farebnom vyhotovení, ako bol objednaný

Mal prist aj darcek a neprisiel, 1 kus tovaru prisiel ocividne pouzivany, obchod sa k danej veci vobec nevyjadril

• NeKvalita výrobkov

Prvá guma sa mi roztrhla hneď pri prvom použití. Veľmi zapáchali umelinou a celkovo zlý materiál. Dá sa síce s nimi robiť no odieraju mi nohy. Odporúčam pod ne davať radšej legíny. Ale tak celkom sa dajú, za tú cenu akurát.

• it says grey but
    • mint one came
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar nedorazil nasledujúci deň ale až Za 7 dni

• tovar bol doruceny
    • poslal som video kde stroj prejavuje chybu zapiera remen o konstrukciu a uz mesiac nemam odpoved

• Objednaval som tovar 25.2.2020 a na stranke bolo pri pisane pri objednavke dnes tovar Vam bude doručený do 27.2.2020. Tovar mi bol doručený až 2.3.2020!!! Nespoľahlivá stránka.

• dodanie tovaru , neskutocne dlhe dodanie, komunikacia s obchodom katastrofa

dobra cena

Reakcia obchodu Sportago

Vážená paní Mário,
    Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami.
    Bohužel jak jsem Vám již odepisoval na Váš dotaz i mimo pracovní dobu cca do hodiny, z naší strany byla zásilka předána Vámi zvolené přepravní společnosti Zásilkovna během následujícího pracovního dne od objednání.
    Bohužel, jak jsem Vás již informoval, z naší strany nemáme jak přepravu urychlit a je potřeba spojit se přímo s Vámi vybranou přepravní společnosti.

Děkujeme za projevenou důvěru
    Daniel Večeřa
    Sportago

Sme plavecký klub a posilňovanie týmto lanom je vhodné len pre fyzicky
    veľmi zdatné osoby, povedal by som nad 18. rokov.