• Najlepsia cena
    • Rychle dodanie tovaru
    • Stranka je neprehladna
    • Zakaznikovy nie je jasne kedy mu bude doruceny tovar, necakal som ze pride tak skoro

• NIC

TELEFON BOL ZABLOKOVANY NA SLOVENSKE SIETE.VYSKUSAL SOM 3 SIM OD 2 OPERATOROV.NEBOL MI DODANY NAVOD V SLOVENCINE NAPRIEK TOMU ZE 1 BOD V ZARUCNOM LISTE JE ZE SI MA ZAKAZNIK NAJSKOR PRECITAT NAVOD.JE TO NA POSUDENIE SOI.

bola som veľmi spokojná či už s dopravou alebo s tovarom...

Som spokojný.

• vyhodne ceny

• Rýchla dodávka, nieje príplatok za dobierku
    • neviem

Super

• Krátka doba dodania tovaru

OK - v pohode......

• Možnosť kúpy cez internet
    • V tom momente najnižšia cena za hľadaný tovar

Podľa mňa je to bežný obchod s elektronikou, kde bola v tom najnižšia cena na tovar, ktorý som hľadal. Mám s ním iba jednu skúsenosť.

• výborná cena
    • rýchlosť dodania
    • tovar bol rozbalený a bola odlepená ochranná fólia displeja

• Mnozstvo sortimentu
    • Cenova vyhodnost
    • Sposob pripadnej reklamacie postou, sa mi zda nevyhodny.
    • Ak je pri tovare napisane "darček", ocakavam nieco viac ako snurku na zavesenie telefonu na krk. :)

Super - prehladny vyber, dobra cena, rychla dodavka aj cez komplikacie z mojej strany bol kurier ochotny a pockal ma v Presove nad ramec svojho pracovneho casu.
    Odporucam, neboli ziadne komlikacie.

• dlha doba dodania, nedodrzanie trojdnovej lehoty na expediciu tovaru

• Vyhodu vidim v prehladnom e shope , pekne spracovanej stranke , a ponuknutych cenach
    • Komunikacia je hrozna , lava ruka nevie co robi prava

Uz by som si tam viac tovar asi neobjednal , musela by byt extra dobra ponuka ...

S obchodom nemam moc dobre skusenosti , najviac ma mrzi komunikacia zo strany predajcu

Objdnal som si telefon , cakal som na dodanie , po dvoch dnoch teda 48 hodin som zavolal co sa s objednavkou deje (nedal mi nikto nic vediet) , zdvyhol mi isty pan ktoremu nebolo moc dobre rozumet , neviem ci bola chyba u nich v telefonnom zariadeni alebo v jeho sekanej/lamavej slovencine ?
    nasledne som napisal e-mail , zhrnul som im co asi tak mam na dusi , a bolo mi oznamene ze produkt stahuju z obchodov prevadziek aby mohli pokryt objednavky a ze mi to pride az o dalsie dva dni , podmienku som akceptoval.

V piatok este toho tyzdna mi vsak prisiel e mail ze si mam objednat iny produkt lebo ten co som chcel (farba vyhotovenie) uz nieje ... (produkt bol objednavany utorok)

nic v zlom , ale ked uz davam zakaznikovy informacie , tak najprv zavolam do dalsich prevadziek , ci naozaj maju tolko kusov , kolko je potrebnych ak nejake vobec na ostatnych prevadzkach su a podla toho to az potom oznamim zakaznikovi ... nie pisat potom dalsi mail , ze aj tak produkt nieje

nasledne som objednavku zrusil.

kto nepotrebuje byt aspon standartne informovany , tomu by som obchod odporucil

Reakcia obchodu E-Sony Ericsson

Dobrý deň
    Tieto telefóny bola akcia do vypredania zásob, tj. bolo po 100ks z každej farby. Predávali sa približne 2-3mesiace. To že ste si to objednali na konci, už ked sa dopredávali posledné kusy nás mrzí, ale dalšie už v tejto cene nebudú. Dali sme stiahnuť všetky zvyšné z predajní, ale to samozrejme potrvá pár dní.

Na stránke obchodu mi chýbali recenzie na tovar, ale dali sa nájsť ľahko inde, takže to nie je žiadny problém. Inak všetko prebehlo bez problému, cena dobrá, doručenie OK.
    Doporučujem.

• Všetko bez problémov, tovar prišiel načas a v poriadku. Odporúčam

Všetko OK, ale dodací termín nebol do 24 hod, ako je na web stránkach písané, ale prišiel o deň neskôr, aj keď bol tovar skladom.

Reakcia obchodu E-Sony Ericsson

Dobrý deň. Nedošiel s dôvodu vytvorenia objednávky o 17:40. Nakolko kuriérska služba chodí pre balíky okolo 16:00 toto už nebolo v naších silách poslať.

• Prehlad a dobra cena

OK

• Dobre ceny

• Dobrá cena,rychle zaslanie
    • Neviem o nich

Perfektný obchod z dobrými cenami a rýchlym zaslaním,odporúčam...

Jednoduche , prehľadné , rýchle..

• rýchle vybavenie objednávky, doručenie kuriérom na ďalší pracovný deň

rozhodne odporúčam