• rychlosť dodania tovaru

som velmi spokojna tovar bol doruceny na cas a v poriadku nebol ziaden problem v komunikacii mozem len odporucit

• cena,
    • komfort
    • bezpečný nákup

je to pohodlné
    lacnejšie ako v kamenných obchodoch
    značkový obchod zaručuje, že nedôjde k nedorozumeniam

• telefóny z oficiálnej slov. distribúcie
    • primeraná cena
    • dlhšia doba dodania tovaru, kt. bol na sklade
    • niektoré akciové telefóny v ponuke v skutočnosti už nemajú

• nízka cena
    • predlzena dodacia lehota
    • neinformovanie zakaznika o predlzeni
    • zavádzanie zakaznika

tovar som objednala pred desiatimi dnami, zatial mi nebol doručený, ani jedenkrát ma nikto nekontaktoval. vždy iba ja obchod. ubehlo osem pracovnych dni, kedy som kazdy den telefonovala, kedy mi tovar vyexpedujú, vzdy!! mi povedali zajtra. (na stranke maju uvedené, že je na sklade, dodacia doma - do nasledujúceho dna, ak sa predlzi kontaktujeme vas... HA HA HA)
    včera som sa konečne dočkala.. ale tovar zatial neprišiel. v maili nebolo uvedené ani cislo zasielky, takže si vlastne ani nemam ako overit, ci bol skutočne odoslaný... na maily nereagujú. otrasna komunikacia

Dobrý deň
    Mrzí nás že momentálne nestíhame dodať tovar zákazníkom za 1-2prac. dni, ale je to z jednoduchého dôvodu. Nakoľko meníme celý systém ktorý zahŕňa zmenu systému skladu, eshopou, centrály, účtovníctva atď ktorý prebieha súčastne bez toho aby sme zastavili predaj, posielanie balíkov, riešenia reklamácie a všetkých vecí okolo nevieme všetky objednávky riešiť okamžite a okamžite ich aj odoslať. Na doladení systému sa pracuje, ale pár dní to ešte potrvá, zatial doručenie je trocha pozdejšie ako zvyčajne za čo sa všetkým naším zákazníkom ospravedlňujeme.

• Bez stresu z pobehovania po kamennych obchodoch.
    • Este som na ne neprisla

Odporucam vrelo, avsak ustretovost obchodu sa prejavuje pri reklamaciach, ktore dufam, ze nebudem musiet vyuzit.

• Iba jedna kurierska sluzba

• dobrá cena
    • tovar skladom
    • rýchlosť dodania
    • obmedzený sortiment príslušenstva

obchod špecializovaný na mobil.telefóny
    s dobrými cenami,v obmedzenej miere aj
    ríslušenstvo k MT

• Ponúka tovar, ktorý už len tak bežne nezoženiete lacnejšie ako iné obchody.
    • Tovar predáva v rôznych farbách, v ktorých nieje bežne dostat alebo je ale za omnoho vyššiu cenu.
    • Tovar mi prišiel hneď následujúci deň.
    • V obchode sa predáva aj príslušenstvo k zakúpeným mobilným telefónom(keď sa mi pokazý napr. nabíjačka nemusím ju zháňať niekde na aukre)
    • Stránka sa mi zdá neprehľadná a tovar je až príliš rozdelený do sekcií(až je to neprehľadné)
    • Všetky ich stránky na jednotlivé značky telefónov by mohli zlúčiť do jednej a pri vstupe na stránku by si kupujúci vybral značku telefónu(ľudia by si nemuseli pamätať toľko stránok)

V tomto obchode som nakupoval pretože tam mali tovar vo farbe ktorá mi vyhovovala a nedokázal som ho inde nájsť za nižšiu cenu.S týmto obchodom som maximálne spokojný(rýchle dodanie tovaru, dobrá komunikácia(len kurier nezavolal pred tým ako tovar doručil takže som ho nečakal), kvalita dodaného tovaru) a preto tento obchod odporúčam a hodnotím ho ako veľmi kvalitný(až na zápory ktoré som už vyššie napísal)

Dobrý deň.
    Práve preto pripravujeme nový systém a všetky shopy ktoré máme budú spojené do jedného ( telefóny, príslušenstvo, náhradné diely, notebooky, príslušenstvo k PC atď. ). Všetko bude na stránke mobilonline.sk ( zatiaľ táto stránka beží na starom systéme, nový bude spustený v priebehu 1-2dní ).
    Prajem pekný ( i keď dosť horúci ) deň :)

• jedine negativum, ze sa da tovar dorucit iba kurierom

super cena, ziadna smejd napodobenina, vrelo odporucam, prehladna stranka, rychlo a bez zbytocneho cakania a ja neviem coho este som si v klude objednala co som potrebovala.

• Komfort
    • [*_-]

prehľadný, dostupný, komfortný

• skvela komunikacia rychla vybavenost

velmi dobre obchodovanie ,bez problemov

• Cena.
    • Chyba nakup na splatky.

Vsetko OK.

Dobrý deň
    Splátkový systém pripravujeme, ale toto bude prístupné až po zmene systému e-shopou, a jeho kompletnom doladení.

• rýchlosť a serióznosť

odporúčam

• Rýchle a bezproblémové dodanie,nízka cena tovaru
    • Nijaké som nezaregistrovala

Vrelo odporúčam

• najnižšie ceny aké som na internete našiel

Tovar bol doruceny v kratkom case,cena v porovnani s inymi internetovymi obchodmi bola pomerne nizsia.

Môj prvý nákup v tomto obchode, hodnotím super objednala som si a na druhý deň som ho hned mala.

• super cena
    • väčší sortiment

doporučím:cena,rýchlosť dodávky

• Nizka cena

Obchod vyzera v pohode. komunikacia aj rychlost objednavky. Avsak MT som som po 2 dnch musel psolat na reklamaciu. presalo fungovat sluchadlo na hovory. Neviem ci maju nejake "horsie" kusy alebo som prosto nemal stastie. Toto nemozem posudit. takze inac hodnotim pozitivne.

• Nízke ceny
    • Nezdvíhali telefón ale na email odpovedali za chvíľu

Výborný obchod, nízke ceny a rýchle doručenie. Odporúčam.