• informácie o výrobkoch,ktoré ponúkajú
    • dobrá cena

• prehľadnosť webu
    • rýchla komunikácia a odozva zo strany obchodu rýchle dodanie
    • vyššie ceny tovaru

V obchode som nakúpila nakoľko som vyhrala zľavový kupón na nákup šiat. Bola som milo prekvapená rýchlosťou dodania tovaru aj promtnou mailovou komunikáciou zo strany e-shopu.

• Veľký výber

Doporučujem!

• - ochota komunikovať so zákazníkom prostredníctvom mailov a poskytovať im rady, či by im šaty sadli alebo nie
    • - rýchle dodanie
    • - rýchla reakcia na odoslané maily

• kvalitu,rychlost dorucenia

je to rýchlo a kvalitne

• - dobrá cena
    • - dobrá komunikácia
    • - kvalitný tovar
    • - tovar sa nedá nikde vyskúsať
    • - nikde nieje popis dĺžky šiat

Ja som bola vcelku spokojná, len budem musieť upravovať dĺžku šiat, čo by bolo možno fajn ponúknuť ako dalšiu službu pre klienta.. ale celkovo som spokojná.

• prehľadnosť
    • široký výber veľkostí
    • nový tovar

páči sa mi rýchlosť dodania tovaru, v poriadku bez poškodenia
    výhody kupónov k narodeninám

• nema

• Vychadzaju mi v ustrety a aj ked som si objednala model,kt.momentalne nemali v ponuke,dokazali mi vyhoviet a saty zohnat.....
    • Castejsie by mohli aktualizovat internetovu ponuku....

Som spokojna....ked sa clovek riadi podla velkostnych tabuliek,neexistuje ziadny omyl...ja som si objednavala uz cca 3-krat,ale zatial som bola vzdy spokojna,aj s kvalitou aj s promptnostou dodania....

• že ponuka šaty aj väčšich konfekčnych čísel
    • že sa rychlo minu z ponuky niektore šaty

• Maximálne rýchle dodanie
    • nemôžem nič vytknúť

veľmi dobré,odporúčam

• dodacia lehota - no jej dlzka je uvedena pri produkte, takze zakaznik ma o nej prehlad

• Rýchla a kvalitná komunikácia on line

Určite odporúčam, ešte niekdy som nebola tak spokojná

• veľký výber
    • rýchle dodanie tovaru
    • vzhľadom ku kvalite šiat by som navrhla nižšiu cenu

krátka dodacia lehota
    výborná komunikácia s obchodom
    odporúčam nákup v tomto obchode

• -rýchle dodanie tovaru
    • -super ceny
    • - veľký výber

Som veľmi spokojná, šaty sú nádherné.Rýchle doručenie. Jednoznačne odporúčam.

• šaty boli pekné, ale z nekvalitnej látky.

Reakcia obchodu Spoločenské šaty Online

Ďakujeme za Vaše potešujúce hodnotenie. Je pravda, že firma Ever-Pretty už v poslednom čase nepatrí medzi najkvalitnejších výrobcov, pretože sa snažia byť cenovo dostupnejší. Šaty Ever-Pretty, ktoré ste si u nás kúpili boli už jedny z posledných kusov vo výpredaji, kde sme ich ponúkali za cenu na úrovni nulového zisku pre našu firmu. Kvalitný materiál šiat je pre nás veľmi dôležitý a preto sa už zopár mesiacov orientujeme na európskych dodávateľov. Avšak samozrejme 7 dňovou lehotou na vrátenie tovaru ručíme pri všetkých aj výpredajových šatách.

• rýchly a jednoduchý nákup
    • dlhá doručovacia lehota

Je to veľmi jednoduché a pomerne rýchle. Stránka je prehľadná, takže sa v nej dá ľahko vyznať. Tento obchod určite odporúčam ostatným.

Reakcia obchodu Spoločenské šaty Online

Špecializujeme sa hlavne na produkty, ktoré máme skladom a ich dodacia lehota je 1 - 4 pracovných dní. Pri produktoch, ktoré skladom u nás nie sú, je táto skutočnosť i dodacia lehota jasne i viditeľne zobrazená pri každom produkte. Trochu nás mrzí, že ste kvalitu komunikácie hodnotili len 3 hviezdičkami, keďže máme k dispozícii niekoľko foriem komunikácie a práve zákaznícky servis a hodnotné rady zákazníkom pri výbere správnych šiat, sú pre nás prvoradou prioritou. Každopádne ďakujeme za Váš názor a veríme, že Vás v budúcnosti ešte budeme môcť opäť uistiť o našich kvalitách.

• najvetsia vyhoda je ze su dostupne a modely vo vetsich cislach

myslim ze toto bude mozne az po dodavke tovaru

• široký sortiment šiat
    • primerané ceny
    • dlhá doba dodávky (2-3 týždne)
    • málo informácií o produkte

Ak šaty nepotrebujete súrne, dajú sa na stránke vybrať na rôzne príležitosti. Ťažkopádna je komunikácia, nepoznám možnosti reklamácie ak šaty nebudú sedieť, neboli mi zatiaľ dodané.

Reakcia obchodu Spoločenské šaty Online

Na produkty, ktoré máme skladom je dodacia lehota 1 - 4 pracovných dní. Nikoho nenútime aby objednával produkty, ktoré skladom u nás nie sú a táto skutočnosť i dodacia lehota je jasne i viditeľne zobrazená pri každom produkte. Máme k dispozícii niekoľko foriem komunikácie a práve zákaznícky servis je pre nás prvoradou prioritou. Máte náš e-mail, telefonický kontakt, na stránke máme kontaktný formulár prístupný 24 hodín denne. Za celý čas ste sa nás nepokúsili kontaktovať žiadnym z týchto spôsobov, preto nechápeme Vašu kritiku. Ku produktom sa snažíme pridávať všetky najdôležitejšie informácie. Popis, rozmery šiat i obrázky šiat sú pri produktoch viditeľne uvedené. Možnosti reklamácie sú uvedené v sekcii "Často kladené otázky" aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, s ktorými ste pri objednávke súhlasili a potvrdili, že ste ich čítali. Mrzí nás Vaše hodnotenie, keďže pri všetkých zo spomínaných bodov sa snažíme poskytovať služby na čo najvyššej úrovni.