• Férové jednanie
    • Dobré ceny
    • Ochota poradiť a nie okradnúť
    • Asi nič

Potrebovala som počítač pre syna a nevedela nechápala čo vlastne chce . Obrátila som sa podľa reklamy na spoločnosť presmont kde mi ochotne poradili. Syn sa už hrá a je šťastným bez seba.

Ďakujeme krásne

• Výborne ceny
    • Prehľadný obchod
    • Množstvo ponúkaného sortimentu
    • Všetko etablované značky - žiadna Čína
    • Ochota poradiť
    • Nič som nenašiel

Mal som záujem si objednať tlačiareň na potlač fólii , pani z Presmont ma kontaktovali ze či mám s tým skúsenosti tak som opísal aké a odporučili mi lepší model ktorý je na to priamo určený.

Ďakujeme krásne

Musím svoju recenziu opraviť z dôvodu, že chyba nebola v predajcovi ale dopravcovi...Po napísaní negatívnej recenzie ma ihneď kontaktoval pán Porubčan a vysvetlil kde bol problém a potom promptne mi zaslal objednaný tovar. Bol som milo prekvapený reakciou a rýchlim riešením problému zo strany predajcu...

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Ďakujeme krásne a sme radi, že sme problém vyriešili :)
    Situáciu s dopravcom sme riešili avšak neúspešne, ale to nás neodradilo k spokojnosti zákazníka

Prvykrat som objednaval a pravdepodobne aj poslednykrat...

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Dobrý deň prajeme, áno ako sme spolu komunikovali ospravedlňujeme sa, že tovar Vám nebol doručený ale prevzal ho niekto iný, nakoľko pochybila kuriérska spoločnosť. Nakoľko tovar bol označený ako prebraný sme nepreverovali komu bol doručený nakoľko bol na dobierku. Okamžite po nahlásení problému sme poslali nový tovar. Ešte raz nás situácia mrzí a ospravedlňujeme sa za ňu.

Nakupila som prvy krat,tovar bol doruceny v poriadku a rychlo,som spokojna s nakupom

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Ďakujeme veľmi pekne prajeme krásne sviatky :)

Prístup je pohotový zodpovedný.

Ďakujeme veľmi pekne :)

• rýchle doručenie
    • maximálna ústretovosť
    • vynikajúce poradenstvo

Fantastická komunikácia a poradenstvo, rýchle doručenie, pomoc pri výmene tovaru. Odporúčam

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Ďakujeme krásne, sme radi za takéto pozitívne recenzie.
    Sme tu od toho aby sme poradili :)

Prajeme krásny deň.

• Skvelá komunikácia a poradenstvo
    • Ústretový tým, ponúkli mi aj kompletń inštaláciu tlačiarne
    • Pomoc pri nastavovaní

Jednoznačne odporúčam

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Ďakujeme Vám veľmi pekne p. Biely, vážime si každého nášho zákazníka.
    Presmont.IT Team

• Rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenia a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu kde spravíme všetko pre to aby sme boli ešte lepší ako naposledy.

• Komunikácia obchodu
    • Pomoc na diaľku

Mala som problém s produktom, rýchla reakcia zo strany obchodu, rýchla výmena tovaru a pomoc na diaľku ma milo prekvapila. Obchod môžem vrelo odporúčať.

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš názor a Vašu skúsenosť.
    Bohužiaľ aj technika vie niekedy zaštrajkovať, ale od toho sme tu aby sme pomohli a urobili všetko čo je v našich silách aby ste vy ako zákazník boli spokojná.
    Prajeme príjemný deň.

ochotny odpovedat na vsetky otazky, napomocny pri vybere, robia aj servis

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš názor a Vašu skúsenosť.
    Snažíme sa tu byť pre zákazníkov nie len pri predaji ale radi aj poradíme a neotočíme sa ani keď je problém :)

• Dobra cena+doprava zadarmo
    • dobra komunikacia

Mal som obavy nakupovat z obchodu bez hodnoteni, ale vsetko prebehlo vyborne. Perfektna komunikacia.

Reakcia obchodu Presmont.IT - IT riešenia na mieru

Ďakujeme :) Snažíme sa robiť všetko pre zákazníka aby bol spokojný.
    Ako píšete nemáme hodnotenia nakoľko na heureke sme krátko avšak na trhu ako spoločnosť sme už viac ako 15 rokov. Výhodou je, že zákazník si môže prísť k nám na showroom do Dubnice nad Váhom pozrieť tlačiareň prípadne mu radi poradíme s výberom a prevziať osobne.

Prajeme veľa vytlačených strán k spokojnosti.