• Dlha cakacia doba tovaru

Pasca na muchy FlyCage2,uplna kokosina ani jedna mucha sa nechytila do pasce! Neodporucam kupovat!

Zlý obchod cítim sa oklamany.

Reakcia obchodu Oslavan

mrzí nás Vaša nespokojnosť s objednaným tovarom. Podľa obchodných podmienok máte možnosť odstúpiť od zmluvy do 14 dní bez udania dôvodu. Po telefonickom kontaktovaní našou zákazníckou podporou, kde Vám bola táto informácia poskytnutá ste žiaľ túto možnosť odmietli. Ďakujeme za hodnotenie a veríme, že nám aj naďalej ostanete verný.

Obal bol pred doručením zo strany obchodu otvorený.
    V 4. mesiasci 2017 predávate za plnú cenu tovar vyrobený v roku 2016 a ? mesiaca. Myslím si, že to má vliv na životnodť baterie. Pri dotaze aká je cena baterie mi nebolo odpovedané. Návod na obsluhu je spracovaný povrchne. Prvé skusenosti práce s postrekovačom su negatívne. Tička postrekovača by mala mať väčšiu dlžku

• neviem
    • Komunikacia

Nepouživaný.

Reakcia obchodu Oslavan

v prvom rade sa Vám ešte raz úprimne ospravedlňujeme. Žiaľ tento tovar nebol v čase realizácie Vašej objednávky u nás na sklade. Bol skladom u dodávateľa, ako bolo uvedené priamo v dostupnosti skladovej karty. Z tohto dôvodu sa predľžila dodacia lehota vybavenia Vašej objednávky. Mrzí nás vzniknutá situácia a dúfame, že nám aj naďalej ostanete verný.

• Zaslať tovar po exspirácie to je také slovenské a dúfať,že si ho zákazník ponechá po neúspešnej niekoľko týždňovej komunikácii
    Už nikdy si neobjednám tovar Z tohoto obchodu

• Velmi siroky sortiment a dobre ceny
    • neprofesionalny pristup k web predaju

• Ako môžete ponúkať to čo mi neviete predať?

• Tovar som objednala a zaplatila 23.04.2015 a dnes 04.05.2015 ešte nebol doručený /možno zajtra/
    • komunikácia zdĺhavá tak po 2 dňoch

Slimák je rýchlajší

• Ziadna komunikacia
    • objednal som a nič...

je to fraška...neplatí tui žiadny online nákup...ignorácia celej objednávky

Reakcia obchodu Oslavan

Internetový obchod bol v túto dobu v testovacej prevádzke. Bohužiaľ nám dodávateľ eshopu nedodával všetky objednávky. Ospravedlňujeme sa Vám. Teraz je už obchod v plnej prevádzke a je možné na ňom bez problémov nakupovať