Objednávka mi nebola dodaná

Reakcia obchodu Internetový obchod NATUR-NET

Dobrý deň, mrzí nás, že vám tovar ešte nedorazil, avšak v čase písania vašej recenzie, už bola vaša objednávka uložená 1 deň na vašej dodacej pošte pripravená na vyzdvihnutie. Nekvalitné služby Slovenskej Pošty žiaľ neovplyvníme, že vám neoznámila, kde sa nachádza balík.
    S pozdravom tím NATUR-NET.

Tovar nedošiel, dlhá dodacia doba.

Reakcia obchodu Internetový obchod NATUR-NET

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Objednávka bola na vašej dodacej pošte na 4tý pracovný deň od objednania, čo nepovažujeme za dlhú dodaciu dobu. Že vám Slovenská Pošta nedoručila zásielku k dverám, za to my nemôžeme, treba sa sťažovať u nich. Boli by sme veľmi vďačný, keby ste prehodnotili vašu recenziu :-)

S pozdravom tím NATUR-NET

• Rýchle dodanie.
    • Stromček šťastia ametyst prišiel rozbalený.

...čakám.

Reakcia obchodu Internetový obchod NATUR-NET

Zákazník upravil hodnotenie: "Dobrý deň, odvolávam svoje negatívne hodnotenie produktu, napísal som to pár minút pred tým ako sa mi ozval kuriér. . Kuriér mi v poriadku a ochotne doručil objednávku - s ktorou som spokojný. Chápem, že v zhone predvianočných nákupov sa objednávka oneskorila a prosím, aby ste moje predchádzajúce hodnotenie stornovali."

• Dobrý výber
    • Kamene prisli pospraskané

Reakcia obchodu Internetový obchod NATUR-NET

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Ak vám príde poškodený tovar, je nutné nás bezodkladne kontaktovať pre zjednanie náhrady.
    S pozdravom obchod NATUR-NET

• 2-krát objednaný tovar a 1-krát mi bola dodaná iná veľkosť, 1-krát iný druh, síce rýchle, ale s chybami neodporúčam.

Reakcia obchodu Internetový obchod NATUR-NET

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie, ak ste obdržali tovar, ktorý nespĺňa objednané rozmery, vám ho samozrejme bez váhania vymeníme bez poplatkov. Stačí nás kontaktovať na [email protected]

S pozdravom tím NATUR-NET

• Objednaný tovar v e-shop-e vo vyobrazení vyzerá inak než v skutočnosti.

Reakcia obchodu Internetový obchod NATUR-NET

Dobrý deň, ďakujeme za reakciu, ale trochu nerozumieme hodnoteniu, keďže objednávka bola z Vašej strany 1.9.2019 stornovaná, takže tovar sa ani nedoručoval.

Pokiaľ ide o vašu druhú objednávku 6188, tak ak vám tovar nevyhovuje, je ho možné vrátiť do 14dní :-)

Team NATUR-NET.

privesok prišiel poškodeny

Reakcia obchodu Internetový obchod NATUR-NET

Dobrý deň, ďakujeme za ohodnotenie nákupu. Mrzí nás, že vám tovar neprišiel v požadovanej kvalite. Obratom sme vám bez váhania zaslali nový produkt.
    S pozdravom team NATUR-NET.