Veľmi rýchle vybavenie zákazky .Z mojej strany veľká spokojnosť aj s kvalitou výrobku.

• Pohodova reakcia na objednávku, kladné vybavenie.
    • Som spokojná s postupom vybavenia.

dobrá komunikácia

• super komunikácia

Ústretovosť, maximálna spokojnosť

Velmi ludsky pristup,ochota dodat produkt co najskôr..skutocne,mala som ho za par dni od objednania doma.Mozem len odporucit a jedno velke DAKUJEM..

Môžem len chváliť. V piatok som kontaktovala firmu, na základe ich pomoci som si vybrala produkt a poslala objednávku. Počas víkendu mi prišlo niekoľko grafických návrhov, z ktorých som si definitívne vybrala v nedeľu. V pondelok bol vyhotovený. Ja som urobila úhradu, poslala potvrdenie o platbe mailom a v utorok mi kuriér priniesol balík. Za mňa samé superlatívy.....

Objednávala som svietnik s gravirovaním k sviatku Všech svätých - komunikácia s pánom majiteľom perfektná, po telefonickej komunikácii sme doladili detaily a produkt hneď dali do výroby, o pár dní prišiel a všetkým sa páčil a urobil radosť. Preto odporúčam všetkými 10timi! (:

• Veľmi ústretová komunikácia, ochotný p. majiteľ

S objednávaním, s kvalitou aj s dodaním tovaru som veľmi spokojná.
    Veľmi dobrá komunikácia, oceňujem ochotu a rýchlosť výroby tovaru.

Veľmi rýchle dodanie a super výsledok.

Rýchly a pohotový

Prvý raz som s nimi spolupracovala. Veľmi pekné výrobky.

Objednávala som doplnkovú tabuľu pre otca a to čo mi ledLumar poslali je nádherné a prekrásne,,som veľmi spokojná a ďakujem ❤️

• Rýchlosť výroby tovaru na objednávku
    • krásny, kvalitný materiál
    • jedinečný tovar
    • Príjemné vystupovanie a jednanie ohľadne zákazky
    • vysoká úroveň odbornosti technických otázok ohľadne produktu

• Rýchlo vybavená objednávka, telefonicky doladene detaily,
    • Ochota poradiť,

Ja som spokojná, isto ešte využijem ich služby

Boli sme velmi spokojný s vysvetlením aj komunikáciou,urcite budeme odporúčať dalej

• Velmi dobra komunikacia pocas objednavania

Výborná komunikace, vstřícnost,hlavně rychlost,krásná práce .Všem vřele doporučují

velka spokojnost doporučujem, rýchle vybavenie objednávky.

• Hrobná doska došla v poriadku
    • Svietnik na hrob došiel s rozbitým sklom, nemajú tie farebné produkty, ktoré ponúkajú na svojej stránke. Sklo sa iste rozbije aj na cintoríne od vetra. Svietnik som im poslala spätne, ako sme sa dohodli a nový opravený neposlali. Čakali, že to nechám tak. Až po mojej druhej urgencii odpísali, že mi ho opäť zašlú (už je tomu cez 3mesiace)

Náhrobná doska pre psa došla v poriadku, ale rozbitý svietnik stále čakám, prvý raz sľúbili, že pošlú v piatok, no nič nedošlo. Teraz, už po 4mesiacoch a po mojej druhej urgencii opäť sľúbili, že pošlú opravený tovar, tak uvidíme