• Som sklamaná, predpokladala som, že 10 DG kanadských dážďoviek, za ktoré som zaplatila 16 € , bude 10 Dg červíkov. Prišlo 6 dážďoviek a zvyšok kompost. Takže "ďakujem.

Reakcia obchodu eshop.kompostuj.me

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste s nákupom nebola spokojná, no dovolím si s Vašim názorom nesúhlasiť. Dážďovky si poctivo vážim, či už ide o 100g, 200g alebo 1kg. Predstavte si 100g šunky. 100g dážďoviek je teda taká hrsť. A áno, dážďovky cestujú v substráte, do ktorého im pred cestou ešte prisypem krmivko, aby tú cestu lepšie zvládli. Nie je možné ich poslať len tak, na "holo" a keďže sú vlhké, substrát sa na ne nalepí, a preto sa to naozaj zdá, že Vám príde 6 dážďoviek. No určite je ich tam viac, a to v takej hmotnosti, akú si zákazník objedná.

Alena Babjarová
    OZ Kompostujme

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• slabá informovanosť

daždovky ktoré predávajú nie sú dobre na kontajnery, ktoré majú ľudia od obcí zadarmo a to o tom nikto nevie ani ja som to nevedel. Preto nekupujte.

Reakcia obchodu eshop.kompostuj.me

kompostujúcimi dážďovkami si viete pomôcť aj v záhradnom kompostéri, len musíte vedieť ako na to. Pre viac informácii nám napíšte na [email protected] alebo si prečítajte blog "Ako kompostovať v záhrade", časť vermikompostovanie.
    Pekný deň :-)

Veronika Kucková
    OZ KOMPOSTUJME

• to mnoystvo daydoviek bolo strasne malo

Reakcia obchodu eshop.kompostuj.me

Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť s nákupom. 100g dážďoviek je približne jedna hrsť. Nakoľko sú dážďovky posielané v prepravnom substráte je dosť možné, že balíček budí dojem akoby v ňom bolo dážďoviek málo. Sú však rovnomerne porozliezané a pri dostatočnej vlhkosti, ktorú sa im snažíme na cestu zabezpečiť sú oblepené okolitým substrátom. Je pre nás dôležité aby mali pohodovú cestu a spolu s krmivom im toto dočasné prostredie vlhčíme do vyhovujúcej miery. Všetko pre to aby k vám prišli v čo najlepšej kondícii. ;-)

Daniela Milová
    OZ KOMPOSTUJME