Promtne vybavenie

S produktom som spokojný.

S obchodom som vysoko spokojný.Vyhodou obchodu je rýchle dodanie objednaného tovaru.Odporúčam ho aj ostatným.

Tovar do 2 dni

Som spokojný

• neuveriteľne rýchle dodanie objednávky a výborná komunikácia s obchodom

Rychle do danie tovaru,dobra komunikacia s obchodom

Spkojnosť

ďakujem, veľmi rýchle dodanie

Predstavovany tovar ktorý je v ponuke je odosielany hneď objednávka vybavená v čo najkratšom čase

• Pred rokmi mi krém na ekzém doslova zachránil ruky. Tentokrát som bez váhania siahla po tomto produkte. Niekedy je ťažké vybrať si z toho množstva produktov na trhu. K tomuto krému som sa dostala náhodou gúglením pred rokmi a vravím si že to risknem. Prinajhoršom ho vyhodím a vyskúšam iné. Nič som nevyhodila, iba ak ekzém. :) Teraz s odstupom rokov som vôbec nezaváhala. Dokonca som si značku hillvital nemusela dohľadávať v starých e-mailoch lebo mi to meno ostalo v hlave kvôli tomu ako veľmi mi pomohli. Dokonca som v autobuse videla jednu pani s veľmi šupinatou pokožkou a keby som mala vtedy so sebou krém určite jej ho darujem a kúpim si ďalší. Nenechajte sa odradiť kadejakými hlúposťami ako napríklad obal, ktorý nepúta pozornosť ako iné drahé malé krémiky v drogériach. Je to jeden kvalitný výrobok. Z veľkej nádobky si ho zvyknem preložiť do malého sklíčka napríklad od pečeného čaju a mám tak v kabelke vždy poruke to čo moje ruky potrebujú. Ó, a ešte mi napadlo. Keď si natriete ruky, krém sa vsiakne. Máte dojem že na rukách nič nemáte. Na povrchu sú úplne suché. Keď si však o niekoľko hodín od natretia umývam ruky cítim ako ich voda obmýva akoby boli mastné. Pretože účinná zložka stále pôsobí ale tam kde má, pod vrchnou vrstvou pokožky. Som naozaj vďačná že som ho pred rokmi náhodou objavila. Nič nie je náhoda. Bol to Boží zásah. Ďakujem za kvalitný produkt.

Skore doručenie tovaru.

• objednala som prvý krát,som spokojná

nevýhoda žiadna

• zaujímavý sortiment obchodu

• Dobrý výber

spolahlivy

S 1. objednávkou som spokojný.

• dobrý produkt

Moja spokojnosť s týmto obchodom je veľká. Dokazujú to i opakované objednávky na ponúkané výrobky. Rozhodne ho doporučujem.

Objednavka bola vybavená k spokojnosti