• Objednavku som zrusila

Došla mi nekompletná objednávka, medzi objednanými položkami chýbala položka - EVOLVEO StrongVision SP1, Solárny panel pre EVOLVEO StrongVision, ktorá bola uhradená vopred spolu s ostatnými, sprievodný list v balíku túto položku neobsahoval. Takže počkám na reakciu obchodu.

Reakcia obchodu EVOLVEO

děkujeme za Vaši recenzi a sdílení Vašich zkušeností.

Vidím, že jste se již obrátil na naši technickou podporu, kde s Vámi již kolegyně řeší vzniklou situaci k Vaší spokojenosti.

Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Přeji Vám hezký den.

Kamera nefunkčná volal som servis zatiaľ žiadna odpoveď.

Reakcia obchodu EVOLVEO

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé komplikace, ale nesouhlasíme s Vaší recenzí. 4.července 2023 jste nás kontaktovat telefonicky a byl Vám sdělen následující postup a poté bylo vše dořešeno pomocí emailové komunikace k Vaší spokojenosti. Pokud se nadále vyskytuje nějaký problém, tak nás můžete kontaktovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Přeji hezký den.

EVOLVEO StrongVision Mini, fotopasca/časozberná kamera NEFUNGUJE!!!!!
    Podľa návodu vložené baterky a SD karta - vypínač v polohe OFF.
    Po zapnutí prepínača v zmysle návodu na obsluhu do polohy ON blikne zelené svetlo ale žiadná červená dioda sa neobjaví. Kamera je nefunkčná!!!!
    Kameru vraciam bez uvedenia dôvodu v zmysle kupnopredajnej zmluvy!!!

• Fotopasce nebolo možné naštartovať! Reklamovali sme. Fotopasce nãm
    vrãtili akože opravenù, ale zas ju nebolo možné sprevãdzkovať!
    Prešli sme o 130 € !!!
    Doporučujeme NEKUPOVAŤ !!! u tejto nečestnej firmy !!!

Reakcia obchodu EVOLVEO

Dobrý den, velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Vaší reklamaci ze dne 2.8.2022 jsme zamítnuli z důvodu neprojevení závady popsané zákazníkem. Technik před odesláním reklamace zpět zákazníkovi vždy produkt otestuje podle postupů dané výrobcem. Pochybení samozřejmě může vzniknout i na naší straně a proto prosím kontaktujte naší technickou podporu na emailu [email protected]. Kolegové problém vyřeší k Vaší spokojenosti. Krásný den.

Reklamujú dodanie do 48 hodín, tovar bol dodaný po týždni !!!

Reakcia obchodu EVOLVEO

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé komplikace, ale objednávka byla expedována ihned druhý den v pondělí 17.10.2022. Z naší strany proběhlo vše v pořádku. Z neznámého důvodu dopravce doručil zásilku až třetí den 20.10.2022. Tímto se ještě jednou omlouváme za opožděné doručení o jeden den.

• Prišla mi nefunkčná fotopasca

• najbližší pracovný deň bude 10 dní od objednania a tovar stále nikde

Reakcia obchodu EVOLVEO

v tomto případě se musíme omluvit za chybu na naší straně. Anténa co jste objednal, je delší dobu vyprodaná a na sklad se vrátil jeden kus, který umožnil objednání, bohužel objednávek přišlo více a na vaší se nedostalo. V každém případě jsme Vás o celé situaci měli informovat, což se nestalo. Kolega se Vám ozve ohledně objednávky a domluví se s Vámi na detailech.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Pěkný den

nič som neobjednal pre zistenie ze u druhých predajcov bolo to isté o min. 20% a viac lacnejšie.

Reakcia obchodu EVOLVEO

prodáváme za doporučené koncové ceny. Pokud nějaký obchodní partner má produkt ve slevě nebo jinou formu akčních cen, je možné, že jste našel produkt jinde levněji, k tomu heuréka slouží. To je naprosto standardní. Dávat zboží do akcí a slev je právo našich obchodních partnerů, stejně tak, jako Vaše dávat takto nekompromisní recenzi i navzdory tomu, že jste nic neobjednal.

• Oklamali ste ma

Neserioznost

Reakcia obchodu EVOLVEO

specifikace a popis zařízení jsou na webu popsány srozumitelně. Komunikoval jste situaci na naší podpoře, kde jste na specifikaci zařízení byl znovu upozorněn. Na Vaše dotazy ohledně změny objednávky i technické dotazy jsme reagovali bez prodlení a ihned vše řešili. Vašemu požadavku na zakoupení samostatné řídící jednotky nelze vyhovět - je součástí startovací sady a je samostatně neprodejná. Pokud Vám zařízení z nějakého důvodu nevyhovuje, máte vždy možnost odstoupit od smlouvy ve 14 denní lhůtě. V ničem jsme Vás neoklamali a naopak se Vám snažili vyjít s vašimi požadavky vstříc.
    Pěkný den

• podozrivo rýchlo doručené z Čiech....obava naplnená- fotopasca nefunguje a na mail ktorý som odoslal na ich ktorý tam majú uvedený na stránke ,už týždeň nereaguje nikto !!! ešte počkám zo 3 dni a potom pošlem výzvu kde spomeniem postup na ČOI. Hviezdy v hodnotení aj napriek rýchlemu doručeniu nedám aj napriek tomu , pretože už sa musia títo zazobaní raz naučiť , že nie je všetko len predávať ale aj zodpovedať za tovar a niesť následky resp . odstraňovať !!!!

ja som objednal fotopascu v najlepšej cene - bolo to priamo Evolveo s.r.o. a nie cez viacerých predajcov ale ľutujem toho, mal som kúpiť inde .... peniaze zhrabli ,ja som o toľko chudobnejší a fotopasca leží v skrini zabalená a nefunkčná stým , že ani len neviem ako postupovať pri reklamácii do čiech, či si pošlu cez zasielkovnu kuriera alebo ja mm znášat dalšie náklady na poštovné do čiech...

Reakcia obchodu EVOLVEO

Dobrý den, mrzí nás, že máte potíže, ale není pravda, že jsme nereagovali. Na Váš email, kolegyně reagovala ten samý den a požádala Vás o kontaktování technické podpory na emailu [email protected], což jste neučinil. Poté s Vámi komunikoval technik. Prosím, řiďte se pokyny kolegů, pro postoupení výrobku k reklamaci. Omlouváme se za potíže a přejeme pěkný zbytek dne.